2. 7. svátek má Patricie




Čerstvé maso a uzeniny si můžete zajet koupit i přes uzavírku silnice. Navíc vás čekají zajímavé akční ceny

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
3. května 2018   (08:00)
Čerstvé maso a uzeniny si můžete zajet koupit i přes uzavírku silnice. Navíc vás čekají zajímavé akční ceny

Do podnikové prodejny ZEMAN maso-uzeniny v Jinecké ulici se dostanete jednoduše i v době uzavírky a navíc díky speciální akci nakoupíte i výhodně.


Od čtvrtka 26. 4. 2018 došlo k uzavření části ulice Jinecká (silnice 118) od kruhového objezdu směrem na Trhové Dušníky. Pro zákazníky prodejny ZEMAN maso-uzeniny (v areálu Příbramského masokombinátu) je však průjezd z kruhového objezdu zcela zpřístupněn i přes tuto uzavírku.

Vjezd pro zákazníky ZEMAN maso-uzeniny povolen

Na dopravním značení lze naleznout dodatkovou tabuli informující o řádném povolení průjezdu k masokombinátu. Zákazníci se tedy nemusí obávat žádných nepříjemností ze strany účastníků stavby či policie a mohou si tak nadále jezdit pro čerstvé maso a uzeniny.
Od čtvrtka 3. 5. do soboty 5. 5. je pro zákazníky navíc připravena akční nabídka, a to vepřová krkovice 1 kg za skvělých 79,90 Kč nebo výběrových špekáčků 100 g jen za 7,90 Kč.

Tato informace se může před nadcházejícím (pro mnohé prodlouženým) víkendem velmi hodit. Vždyť čas táboráků a grilování právě začíná a kam jinam pro nejčerstvější maso či uzeniny než přímo ke zdroji.
Další akce a otevírací dobu prodejny najdete na www.prodejnyzeman.cz
Od čtvrtka 26. 4. 2018 došlo k uzavření části …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře Každý sedmý řidič chyboval. Policie na Příbramsku teď zaměří kontroly na motorkáře Policisté o uplynulém víkendu prověřili na silnicích Příbramska celkem 208 vozidel. … DOPRAVA Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats Tři finále a tři tituly, to jsou Příbram Bobcats V průběhu dvou víkendů postoupili Příbram Bobcats přes semifinále do finále hned ve … SPORT Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci Oblastní nemocnice Příbram vstupuje do nové éry chirurgie. Do nemocnice dorazil robotický systém da Vinci Oblastní nemocnice Příbram dosáhla významného milníku ve svém rozvoji. V tomto týdnu … Kritická situace v záchranné stanici Hrachov: Kvůli vedrům praská ve švech, od státu přitom nedostala ani korunu Kritická situace v záchranné stanici Hrachov: Kvůli vedrům praská ve švech, od státu přitom nedostala ani korunu Záchranná stanice pro živočichy v Hrachově u Sedlčan, kterou provozuje Ochrana fauny … AKTUÁLNĚ Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady Meteorologové změnili výstrahy před počasím. Od července budou přesnější a zaměří se na skutečné dopady Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) spustil od 1. července inovovaný systém výstrah … AKTUÁLNĚ Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá? Letní odstávka teplé vody v Příbrami. Kdy přesně nebude z kohoutků téct teplá? Energo Příbram oznámilo termín letošní pravidelné letní odstávky centrálního zdroje … AKTUÁLNĚ Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník Vážná nehoda v Březnici: Chodec zakopl na chodníku a padl hlavou na projíždějící autobus, na hřišti přistál vrtulník K nešťastné dopravní nehodě došlo v úterý v podvečer na náměstí v Březnici na … AKTUALIZOVÁNO Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Nový přístup k duševnímu zdraví: Švédsko radí nejdřív přírodu, až pak si dejte léky. Švédsko dlouhodobě patří mezi země, které berou duševní zdraví vážně. Nejen v … LIFESTYLE Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají kvůli počasí některé práce na večerní dobu Středočeští silničáři posouvají některé práce na večerní a noční dobu. Konkrétně jde … AKTUÁLNĚ
Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapech pokračuje oprava silnice na hrázi, řidiči musejí úsek objíždět Na Slapské přehradě pokračuje generální oprava mostu a silnice na hrázi, která začala … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz