26. 1. svátek má Zora




Černý svými výkony v Rangers zaujal velkokluby, hlásí se i West Ham

Sport
23. ledna 2025   (16:00)
Černý svými výkony v Rangers zaujal velkokluby, hlásí se i West Ham
foto: Rangers FC / FB

Odchovanec příbramského fotbalu Václav Černý se skvělými výkony ve skotské lize i pohárech dostal do hledáčku předních evropských týmů. Zájem oficiálně potvrdil Villarreal a West Ham.


Václav Černý, odchovanec příbramského fotbalu, prožívá další turbulentní fázi své fotbalové kariéry. Tentokráte si však na rozruch okolo své osoby určitě nestěžuje. Po letním odchodu z Wolfsburgu, kde nedostával tolik prostoru, na roční hostování do skotského klubu Rangers, dostala Černého kariéra potřebný impuls. Trenér glasgowského týmu Philippe Clement si českého křídelníka rychle oblíbil a pravidelně dává Černému důvěru v důležitých zápasech skotské i Evropské ligy.

Ten mu důvěru splácí skvělými výkony. V aktuální sezóně 2024/2025 odehrál v dresu Rangers 21 zápasů ve Scottish Premiership, ve kterých vstřelil 9 gólů. K nim přidal další 3 branky v Evropské lize. Jeho výkony nezůstaly bez povšimnutí a vzbudily zájem předních evropských klubů. Již delší dobu krouží okolo Černého Villarreal a nyní se mezi uchazeče o jeho služby přidal i anglický West Ham, jehož dres oblékají Souček s Coufalem. Podle španělského serveru Fichajes se anglický celek, vzhledem ke svým finančním možnostem, jeví jako potenciální favorit na jeho podpis v nadcházejícím přestupovém období. Poslední slovo bude ovšem mít Wolfsburg, se kterým má Černý podepsanou čtyřletou smlouvu.
Sedmadvacetiletý útočník vyniká v práci s míčem a schopností obejít soupeře. Má instinkt na střílení gólů a dokáže rozhodovat důležité zápasy. Jeho vliv na hru Rangers byl okamžitý, stal se klíčovým hráčem týmu v lize i v Evropě. Díky těmto výkonům se nejen zvýšila jeho tržní hodnota, ale také se dostal do hledáčku týmů, které chtějí posílit svou ofenzivu.

Budoucnost Václava Černého bude v nadcházejícím přestupovém období žhavým tématem. Český křídelník má příležitost udělat další významný krok v kariéře a dokázat, že je připraven na ještě větší výzvy.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Oldřich Kozák








Další články

Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Ledňáčci v posilovnách: novoroční nadšení, které často končí ještě v lednu Začátek roku má v posilovnách jedno společné. Plná parkoviště, obsazené stroje a … Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Nejen Brdy pod závojem jinovatky: Zima letos ukazuje svou pravou tvář Zima se letos vrátila v podobě, na kterou jsme v posledních letech téměř zapomněli. … FOTOGALERIE Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Internet je čím dál agresivnější. Blíží se konec anonymních účtů? Sociální sítě zažívají v posledních letech prudký nárůst agresivity, radikalizace a … Nepřehlédněte Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Start jako hrom! Příbramský rodák David Eliáš ovládl Evropu a přidal i bronz ze sprintu Otevřené mistrovství Evropy juniorů ve finské Imatře se pro český biatlon změnilo v … FOTOGALERIE Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka propojuje jeviště s hornickou historií Příbramska Divadlo A. Dvořáka Příbram vstupuje do své 67. sezony s novým a výrazným vizuálním … Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Příbramská záchytka dostane přes čtyři miliony. Kraj letos zvýšil podporu Středočeský kraj letos přispěje na provoz protialkoholních záchytných stanic zhruba 11 … Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté zadrželi podezřelého z Příbramska, který poškodil kancelář poslance Bartoše Policisté v pátek večer zadrželi muže, který je podezřelý, že poškodil sekyrou výlohu … Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu. Na co si dát pozor, aby nepřišlo faux pas? Plesová sezóna je v plném proudu a s ní i otázka, co si obléct, aby večer proběhl bez … Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Kriminalita v Česku v roce 2025: Podvody a kyberútoky na vzestupu i na Příbramsku Celková kriminalita v České republice v roce 2025 opět klesla, zároveň se ale výrazně …
Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Firma zmizela, dluh zůstal. Město Příbram řeší 145 tisíc po provozovateli herny Zastupitelé na lednovém jednání projednají návrh na odpis nedobytné pohledávky ve výši … Politika
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz