Ceny pohonných hmot vytrvale rostou, benzin je za týden dražší o 47 haléřů
7. března 2021 (12:32)
foto: pribram.cz, CCS
Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu 95 v průměru za 29,45 Kč, naftu pak za 28,41 korun.
Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic Středočeského kraje prodává v průměru za 29,66 Kč, před týdnem byl o 47 haléřů levnější. O 29 haléřů na litru zdražila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 28,56 Kč. Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o 2,17 koruny na litru levnější než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 2,89 Kč na litru více.
Nejlevnější paliva v kraji prodávají čerpací stanice na Rakovnicku, benzin mají u čerpacích stanic v průměru za 29,07 Kč a naftu za 27,82 Kč. Nejvíc platí za benzin motoristé na Benešovsku, kde za litr zaplatí průměrně 30,34 Kč. Nafta je v kraji nejdražší na Berounsku, litr se tam prodává průměrně za 29,54 Kč. Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu 95 v průměru za 29,45 Kč, naftu pak za 28,41 korun.
Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 29,45 Kč za litr, u nafty 28,14 Kč
Nejlevnější benzin natankují řidiči v Královéhradeckém kraji, kde je litr v průměru za 29,18 Kč. Nafta je nejlevnější v Karlovarském kraji, litr tam prodávají průměrně za 27,73 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 29,81 Kč. Nafta se tam tankuje za 29,00 Kč za litr.
Nejlevnější benzin natankují řidiči v Královéhradeckém kraji, kde je litr v průměru za 29,18 Kč. Nafta je nejlevnější v Karlovarském kraji, litr tam prodávají průměrně za 27,73 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 29,81 Kč. Nafta se tam tankuje za 29,00 Kč za litr.
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
CCS
CCS
autor: Tomáš Pečenka
Další články
Nevydej se špatnou cestou. Policie varuje děti před drogami
Policie České republiky z Územního odboru Příbram se i letos zapojila do preventivního …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Vajíčka letos na Velikonoce podraží. Češi si připlatí oproti loňsku až o 11 procent
Blížící se Velikonoce přinesou tradiční nákupní horečku, letos ale budou vejce dražší …
NEPŘEHLÉDNĚTE
Nejkratší noc roku přijde dřív. Změna času přichází už 29. března
Letos nás čeká změna času o den dříve, než v loňském roce. V noci ze soboty 28. na …
ZMĚNA ČASU
Nehody, noční hluk a neplacení. Pravda o parkovišti pod Svatou Horou.
Parkoviště pod Svatou Horou patří k větším parkovacím plochám v dosahu centra …
FOTOGALERIE
Kocouři bojovali, ale Karlovarsko bylo nemilosrdné. Série se stěhuje na západ za stavu 0:2
Volejbalisté VK Trox Příbram nestačili na domácí palubovce na tým VK Karlovarsko a po …
SPORT
Pozor, jsou všude. Klíšťata se objevují i tam, kde byste je nečekali
Česká lékárnická komora upozorňuje, že klíšťata se v Česku probouzejí už s prvními …
PŘÍRODA
Brdy jsou soví ráj: Kulíšek nejmenší, sýc rousný i puštík obecný mají v CHKO ideální domov
Právě v tuto dobu nastal ten správný okamžik poznávat tajemné opeřené noční lovce …
POZNÁVÁME BRDY
Oblíbené regionální trhy v Dobříši: přijďte ochutnat, nakoupit a pobavit se
Náměstí Komenského v Dobříši se i v tomto roce promění v místo, kde to žije. Tradiční …
DOBŘÍŠ
Máte svého favorita v příbramském divadle? Hlasujte v naší anketě!
Divadlo Antonína Dvořáka Příbram patří mezi kulturní srdce města a dlouhodobě si drží …
ANKETA
Starosta Příbrami Jan Konvalinka oznámil, že už nebude kandidovat. Po osmi letech v čele města končí
Starosta Příbrami Jan Konvalinka dnes oznámil, že v letošních komunálních volbách už …
BLESKOVÁ ZPRÁVA




