16. 3. svátek má Elena a Herbert




Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu mírně klesly

28. srpna 2015   (15:33)
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách znovu mírně klesly
foto: pribram.cz

Nejdražší pohonné hmoty jsou na Benešovsku.



Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v uplynulém týdnu znovu mírně klesly. Benzin zlevnil o 34 haléřů na 32,50 koruny za litr, nafta o 30 haléřů na 30,30 koruny za litr. Ve většině středočeských okresů se průměrná cena nafty dostala pod hranici 30 korun za litr. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která vývoj cen pohonných hmot sleduje.

Nejdražší benzin v kraji se nadále prodává na Benešovsku, průměrně za 33,90 koruny za litr. Nejlevnější Natural 95 je na Rakovnicku, kde řidiči litr průměrně natankují za 32,02 koruny.

Na Benešovsku je nejdražší i nafta, litr tam stojí 32,55 koruny. Naopak nejlevnější nafta je na Rakovnicku, kde za ni řidiči zaplatí 28,96 koruny za litr. Za méně než 30 korun za litr natankují naftu řidiči také na Kladensku, Kolínsku, Kutnohorsku, Mělnicku, Mladoboleslavsku a v okrese Praha-východ.

Ceny pohonných hmot ve středních Čechách jsou vyšší, než je celostátní průměr. Řidiči v Česku natankují benzin v průměru za 32,42 koruny a naftu za 30,12 koruny za litr.
Ceny pohonných hmot ve středních Čechách v …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: ČTK
autor: sbe








Další články

Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Noční požár ubytovny v Příbrami: Hasiči evakuovali 35 lidí, zasahovalo několik jednotek Krátce před jedenáctou hodinou večerní byl vyhlášen poplach kvůli požáru na ubytovně v … Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Je Příbram bezpečné město? Data i názory obyvatel dávají jasnější obrázek Pocit bezpečí je jedním ze základních ukazatelů kvality života ve městě. Jak si v … ANKETA Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Kde v Příbrami dělají nejlepší dorty a zákusky? Spouštíme velkou sladkou anketu! Milovníci sladkého, pozor. Hledáme podnik, kde v Příbrami dělají ty nejlepší dorty, … ANKETA Policisté hledají čtrnáctiletou Vanesu. Naposledy byla viděna v Mníšku pod Brdy Policisté hledají čtrnáctiletou Vanesu. Naposledy byla viděna v Mníšku pod Brdy Policisté z Příbrami vyhlásili pátrání po čtrnáctileté Vanese Badžové, která odešla z … Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou Medvědí česnek je vitaminová bomba. Jen dejte pozor na záměnu s jedovatou konvalinkou S příchodem jara se v českých lesích a hájích začínají objevovat první porosty … NEPŘEHLÉDNĚTE Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Hvězda Četnických humoresek Alena Antalová v Příbrami: „Každý den mě učí.“ Festival Sherlock v příbramském Divadle Antonína Dvořáka přivítal herečku Alenu … ROZHOVOR Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny: Trend, který nezastaví ani vztek zákazníků Samoobslužné pokladny rozdělují zákazníky skoro jako politické názory. Jedni je … Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Bolí vás hlava? V Nizozemsku vám na to dají… zmrzlinu Zmrzliny s netradičními příchutěmi nejsou nic nového. Svět už viděl česnekovou, … ZAJÍMAVOSTI Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy vydaly upozornění pro návštěvníky: Cesta k zámečku Tři Trubky bude dočasně omezená Vojenské lesy a statky ČR (VLS) vydaly varování všem návštěvníkům. V pondělí 16. a v … NEPŘEHLÉDNĚTE
Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Bioodpad v Příbrami končí i v lese. Městské lesy ukazují fakta, která část veřejnosti nechce slyšet Povinný sběr bioodpadu v Příbrami vyvolal mezi částí veřejnosti silné reakce. Někteří … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz