5. 8. svátek má Kristián




Čekání na branku skončilo, Příbram vstřelila hned tři

19. března 2016   (12:14)
Čekání na branku skončilo, Příbram vstřelila hned tři
foto: sxc

Na hřišti Jihlavy vyhrála Příbram poměrem 3:1.



Čekání na gól i na výhru skončilo. Poprvé v jarní části sezóny se můžeme radovat po výhře na hřišti Vysočiny Jihlava - 1:3. Gólový účet otevřel Jaroslav Tregler, další branky přidali Roman Bednář a Jan Suchan.

Drtivý nástup předvedl náš tým v pozměněné základní sestavě. Do ní se vrátili Martin Krameš s Josefem Hnaníčkem a Davidem Štípkem, naopak zkušení Jan Rezek a Jan Vošahlík, ale také Matěj Chaluš zůstali na lavičce. Jihlavský tým se v první dvacetiminutovce jen bránil a pod náporem se nedostal ani za půlku. Několik závarů před Hanušem však v gól nevedlo.

V 18. minutě se objevil Bednář ve výborné pozici před brankářem, ale míč do sítě neprocpal. Z následné akce však vrácený míč do vápna z kopačky Divíška už nachází hlavičkujícího Jaroslava Treglera a on se stává první jarním střelcem Příbrami - 0:1!

Domácí si pouze v několika náznacích šancí zaútočili na Hruškovu branku, prim ovšem hrál náš tým. Před koncem poločasu se konečně dočkal pracovitý Roman Bednář. Pokryl si míč v šestnáctce soupeře a prudkou ranou skrz chumel hráčů zvýšil skóre na 0:2.

Po změně stran si Tobiášovi svěřenci hlídali dvoubrankový odstup a byla evidentní snaha hlavně neudělat chybu. Nutno říct, že celý tým si tuto fázi odmakal zodpovědně a mohl se soustředit i na brejky. Dobré šance zahazoval hlavně Roman Bednář, kterému brankář Vysočiny chytil nejméně dva góly.

V 78. minutě využil rychlý brejk Jan Rezek, zatáhl míč chytře k brance soupeře a přihrál na přibíhajícího Jana Suchana, který rozvlnil síť třetí brankou! Jihlava v závěru kosmeticky upravila výsledek na 1:3, když se prosadil Nerad. Pečeť výsledku mohl dát znovu Bednář, jenže spolupráci s Vošahlíkem opět uhasil brankář Hanuš výborným zásahem.

Díky výhře jsme se odlepili od spodních příček, kam jsme spadli po sérii bez výhry. Zápas jsme navíc okořenili třemi pěknými brankami a snad už definitivně prolomili jarní střeleckou smůlu.

Jihlava – Příbram: 1:3

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1. FK
autor: 1. FK Příbram








Další články

Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Hornické muzeum Příbram připravilo na druhou polovinu letních prázdnin bohatý program … AKTUÁLNĚ Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Lucie Pudilová má za sebou jeden z nejtěžších večerů kariéry. Na Štvanici vstoupila do … SPORT Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Do Česka míří velmi silné bouřky. Hrozí vichr a kroupy Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) aktualizoval výstrahu před extrémně vysokými … AKTUÁLNĚ Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Tropických dnů v Česku rychle přibývá. Kritické jsou průtoky na českých řekách Česká republika se ocitá v silné a dlouhé vlně veder. Pokračující úmorná vedra podle … AKTUÁLNĚ Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Magický večer pod hvězdami: Lesní divadlo Skalka ožije Erbenovou Kyticí Milovníci divadla i české klasiky se mohou těšit na výjimečný kulturní zážitek. V … KULTURA Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Středočeští silničáři spouští nový portál staveb pro lepší koordinaci omezení Krajská správa a údržba silnic Středočeského kraje (KSÚS) spouští v testovacím režimu … AKTUÁLNĚ Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Děláte při používání klimatizace v autě tuto chybu? Může ohrozit vaše zdraví i bezpečnost Letní vedra dokážou proměnit interiér automobilu v rozpálenou pec. Vysoké teploty ale … NEPŘEHLÉDNĚTE HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky HC Baník spouští sezonu 2026/27. Už máte permici? Letos se hraje i o Nintendo a chytré hodinky Je sice léto, ale hokejový fanoušek nikdy nespí a HC Baník Příbram už připravuje … PR Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Rozsáhlý požár lesa u Nalžovic: Čtrnáct jednotek hasičů bojovalo v extrémním terénu, pomáhal i vrtulník a Lesar team Mimořádně náročný zásah zaměstnává od pondělního dopoledne čtrnáct jednotek hasičů u … AKTUALIZOVÁNO
Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na D4 ráno hořelo osobní auto, směr na Prahu byl zcela uzavřen Na dálnici D4 ve směru na Prahu ráno zkomplikoval provoz požár osobního automobilu, … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz