20. 8. svátek má Bernard

Čarodějnice na Nováku si užily především děti

25. dubna 2019   (20:09)
Dalších 43 fotografií v galeriiČarodějnice na Nováku si užily především děti

Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi.


Dnešní odpoledne patřilo zejména dětem. Pro ně a pro rodiče byl na Novém rybníku připraven program na celé odpoledne. Celá akce s názvem Čarodějnice na Nováku byla odstartována v 16 hodin. Na hlavním pódiu byla pro ty nejmenší čarodějnice Barbucha, která měla pro děti zejména pohybový a taneční program.

V 17 hodin přišla slavnostní chvíle, kdy místostarosta Jan Konvalinka zapálil vatru s čarodějnicí. Tento okamžik přilákal veškerou pozornost k mohutnému ohni. Zapálení hranice slavnostně odstartovalo celou sezónu na Nováku, která bude přes léto pokračovat dalšími akcemi. Poté se o zábavu postarala kapela Rocksana.

„Rozhodli jsme se pro uspořádání akce dříve, než je zvykem na konci dubna. Vybrali jsme vhodné podmínky a rovněž nám přeje počasí. Navíc jsme chtěli předejít tomu, že se nám občané rozjedou z města na své zahrádky a oslaví čarodějnice jinde,“ uvedl Jan Konvalinka důvod, proč byla akce již dnes.

„Nakonec se na poslední chvíli podařilo získat povolení k zapálení hranice. Do tohoto okamžiku nebylo příliš jasné, zda vůbec zapálena bude,“ řekl Jan Konvalinka k nečekanému zapálení hranice. Dobrovolní hasiči z Březových Hor však měli situaci pod kontrolou.

Kromě bohatého programu zde nechyběla ani různá stanoviště a atrakce pro děti. K vyzkoušení byla lukostřelba, ale také malování na obličej a mnoho dalších aktivit. Pro návštěvníky byly zdarma špekáčky a na výběr byla velká spousta pochutin a nápojů.

Dnešní odpoledne patřilo zejména dětem. Pro ně …

Fotogalerie

Čarodějnice na Nováku si užily především děti () Čarodějnice na Nováku si užily především děti (1) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (2) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (3) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (4) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (5) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (6) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (7) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (8) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (9) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (10) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (11) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (12) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (13) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (14) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (15) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (16) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (17) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (18) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (19) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (20) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (21) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (22) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (23) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (24) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (25) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (26) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (28) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (29) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (30) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (31) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (32) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (33) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (34) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (35) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (36) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (37) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (38) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (39) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (40) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (41) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (42)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Rostou! Houbaři nosí plné koše Rostou! Houbaři nosí plné koše V posledních dnech konečně nosí houbaři domů plné košíky. 19. srpna 2019   (18:46) Černý s Černohorským zažili na Barumce hořký konec sezony Černý s Černohorským zažili na Barumce hořký konec sezony Černého mrzí neúspěch i kvůli fanouškům, kteří mu vyjadřovali po několik dní opět obrovskou podporu! 19. srpna 2019   (15:38) Video: Chodec přebíhající silnici u Cukráku nepřežil střet s projíždějícím autem Video: Chodec přebíhající silnici u Cukráku nepřežil střet s projíždějícím autem V neděli odpoledne omezila vážná dopravní nehoda provoz na silnici I/4 19. srpna 2019   (12:51) Psí útulek v Lazci má další dva nové nalezence Psí útulek v Lazci má další dva nové nalezence Oba dva kříženci byli odchyceni v Příbrami 19. srpna 2019   (10:36) Přes dobříšský „šišoun“ projedou už i dlouhé autobusy Přes dobříšský „šišoun“ projedou už i dlouhé autobusy Úprava kruhového objezdu byla potřeba po nasazení delších autobusů na trase do Prahy 19. srpna 2019   (08:38) Dobrovolníci pomáhají v Nemocnici Na Pleši onkologicky nemocným pacientům Dobrovolníci pomáhají v Nemocnici Na Pleši onkologicky nemocným pacientům Dobrovolník by měl být empatický a otevřený člověk. Je dobré, když se dokáže na pacienta napojit a vycítit, zda je zrovna vítán, či zda pacient nemá zájem o společnost, protože i to se může stát, říká Mgr. Dina Rišianová, koordinátorka dobrovolníků Amelie 19. srpna 2019   (06:18) Agresivita vos se v srpnu stupňuje Agresivita vos se v srpnu stupňuje Vosy jsou dokonce agresivnější než včely a sršni. Útočí bez rozpaků kdykoli, kdy se cítí být v ohrožení 18. srpna 2019   (19:50) Středočeský kraj začal schvalovat žádosti prvním žadatelům v rámci 3. výzvy kotlíkových dotací Středočeský kraj začal schvalovat žádosti prvním žadatelům v rámci 3. výzvy kotlíkových dotací V první vlně vyplácených žádostí bude uspokojeno 200 žadatelů, jimž bude vyplaceno téměř 24 milionu korun 18. srpna 2019   (16:50) Tři dopravní nehody zkomplikovaly provoz na Strakonické Tři dopravní nehody zkomplikovaly provoz na Strakonické Na místě se tvoří dlouhé kolony 18. srpna 2019   (14:53) Dožínkové slavnosti na Příbramsku nevymizely Dožínkové slavnosti na Příbramsku nevymizely Sobotní odpoledne ožila Obecnice tradiční oslavou ukončení žní 18. srpna 2019   (11:56) FOTOGALERIEKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz