25. 5. svátek má Viola

Čarodějnice na Nováku si užily především děti

25. dubna 2019   (20:09)
Dalších 43 fotografií v galeriiČarodějnice na Nováku si užily především děti

Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi.


Dnešní odpoledne patřilo zejména dětem. Pro ně a pro rodiče byl na Novém rybníku připraven program na celé odpoledne. Celá akce s názvem Čarodějnice na Nováku byla odstartována v 16 hodin. Na hlavním pódiu byla pro ty nejmenší čarodějnice Barbucha, která měla pro děti zejména pohybový a taneční program.

V 17 hodin přišla slavnostní chvíle, kdy místostarosta Jan Konvalinka zapálil vatru s čarodějnicí. Tento okamžik přilákal veškerou pozornost k mohutnému ohni. Zapálení hranice slavnostně odstartovalo celou sezónu na Nováku, která bude přes léto pokračovat dalšími akcemi. Poté se o zábavu postarala kapela Rocksana.

„Rozhodli jsme se pro uspořádání akce dříve, než je zvykem na konci dubna. Vybrali jsme vhodné podmínky a rovněž nám přeje počasí. Navíc jsme chtěli předejít tomu, že se nám občané rozjedou z města na své zahrádky a oslaví čarodějnice jinde,“ uvedl Jan Konvalinka důvod, proč byla akce již dnes.

„Nakonec se na poslední chvíli podařilo získat povolení k zapálení hranice. Do tohoto okamžiku nebylo příliš jasné, zda vůbec zapálena bude,“ řekl Jan Konvalinka k nečekanému zapálení hranice. Dobrovolní hasiči z Březových Hor však měli situaci pod kontrolou.

Kromě bohatého programu zde nechyběla ani různá stanoviště a atrakce pro děti. K vyzkoušení byla lukostřelba, ale také malování na obličej a mnoho dalších aktivit. Pro návštěvníky byly zdarma špekáčky a na výběr byla velká spousta pochutin a nápojů.

Dnešní odpoledne patřilo zejména dětem. Pro ně …

Fotogalerie

Čarodějnice na Nováku si užily především děti () Čarodějnice na Nováku si užily především děti (1) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (2) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (3) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (4) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (5) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (6) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (7) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (8) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (9) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (10) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (11) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (12) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (13) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (14) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (15) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (16) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (17) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (18) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (19) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (20) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (21) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (22) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (23) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (24) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (25) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (26) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (27) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (28) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (29) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (30) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (31) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (32) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (33) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (34) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (35) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (36) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (37) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (38) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (39) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (40) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (41) Čarodějnice na Nováku si užily především děti (42)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: pmrDalší články

Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40) Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Kyberšikana se odehrává ve virtuálním světě, kterým dnešní děti žijí. Ponižující informace jsou dostupné komukoli, odkudkoli a kdykoli 24. května 2019   (06:32) PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz