1. 5. je Svátek práce

Bylo to spontánní a postoupila jsem, říká semifinalistka České Miss Barbora Máchová

5. září 2020   (09:43)

Barbora se již účastnila před nedávnem jedné soutěže krásy. Nyní zkouší štěstí v České Miss 2020.


Příbramská kráska Barbora Máchová je jednou z nejkrásnějších 33 dívek v České republice. Už 30. 9. se uskuteční v Praze semifinále, kde porota vybere 14 dívek, ze kterých jich následně postoupí do finálového večera 10. Bude Bára jednou z nich?

Další účast v soutěži krásy prý bylo spontánní rozhodnutí. Barbora zkrátka zkusila přijít na casting a ono to vyšlo. Není se ovšem čemu divit, Barbora na sobě velmi zapracovala.
Začala intenzivně pracovat na svém zevnějšku, pravidelně cvičí a dodržuje stravu, i když nám prozradila, že občas zhřeší. Velmi se posunula i v rozvoji sebe sama. Zdokonalila se v komunikaci, vyjadřování a co se týče jejího sebevědomí, i to se posunulo.
V soutěži je důležitý nejen vzhled, ale i to, v čem dívka vyniká. Součástí soutěže je i tzv. volná disciplína, pro kterou si Barbora vybrala hru na kytaru, ze které také maturovala.

V rámci Miss se dívky zviditelňují na sociálních sítích a sbírají tak své fanoušky. Pro Báru to byl ze začátku velký skok, ale i s tím už se poprala. Převažují pozitivní ohlasy a podpora fanoušků, nicméně vyskytují se i nepříjemné komentáře a reakce různých lidí, se kterými se musí vypořádat.
Finále by se mělo vysílat v televizi, soutěž se ovšem bude vyvíjet podle současné situace, zejména kvůli koronaviru.
Barboře děkujeme za rozhovor a přejeme hodně úspěchů, nejen v České Miss, ale i osobním životě.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Jana Fedorová








Další články

Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ: druhá nejpřekládanější kniha světa. A pořád nejjemnější návod na lidskost Malý princ se často tváří jako pohádka, ale ve skutečnosti je to jedna z nejjemnějších … ZAJÍMAVOSTI Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Filipojakubská noc připomíná staré zvyky a pověry. V ten čas čarodějnice mířily na Plešivec Noc z 30. dubna na 1. května u nás patří k nejpůsobivějším v roce. Říká se jí … NEPŘEHLÉDNĚTE Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Andělské schody: unikátní přírodní klenot regionu Nedaleko Dobříše se nachází výjimečné chráněné území Andělské schody, které v sobě … TIP NA VÝLET /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! /KAUZA NEMOCNICE/ Ředitel Holobrada: V tomto případu se cítím nevinen! Kriminalisté po úterním zásahu v příbramské nemocnici obvinili šest lidí a tři firmy z … AKTUALIZOVÁNO Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Ceny nafty i benzínu opět vystřelily nahoru. Nejlevněji stále natankujete u Silmetu a u Prim Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 39,59 Kč do 43,10 Kč … DOPRAVA Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Tajemné poklady víry odhaleny: Na Svaté Hoře ukazují sošky, které lidé 200 let skrývali doma Na první pohled nenápadné dřevěné sošky. Na ten druhý fascinující svědectví víry, … ZAJÍMAVOSTI Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? Nový trávník u sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ a kam povedou další úpravy? V uplynulých dnech probíhaly v okolí sochy „PŘÍBRAM JAKO NA DLANI“ terénní úpravy, … ZAJÍMAVOSTI Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Pudilová do toho řízla: Szabová, pojď si pro královnu OKTAGONu! Dvakrát zrušený zápas, který fanoušci chtějí víc než cokoliv jiného, je zpátky ve hře. … SPORT Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Srážka auta s motocyklem u Buše: Dva zranění skončili v pražské nemocnici Dopravní nehoda dnes v podvečer zkomplikovala provoz na silnici 102 u odbočky na obec … AKTUALIZOVÁNO
Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Hranice s rozumem: V potocích je třetina vody, příroda je jako troud Pálení čarodějnic je za dveřmi. Zatímco většina z nás se těší na tradici, pro hasiče … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz