11. 2. svátek má Božena




Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje

PR
18. dubna 2018   (09:55)
Dalších 5 fotografií v galeriiBydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje

Pokud hledáte opravdu klidné tiché bydlení obklopené ze všech stran lesem, přitom kousek od zastávky autobusu na dohled okresního města, pak doporučujeme číst dále.


Před nedávnem jsme čtenáře seznámili s výjimečnou lokalitou k bydlení. Za několik měsíců se opět pár věcí změnilo, samozřejmě jen k lepšímu.

Mezi obcí Bohutín a Vysoká u Příbrami se nachází opravdu malebná krajina, kterou si oblíbil náš známý skladatel Antonín Dvořák. Její krása ho okouzlila natolik, že ji promítl do několika svých skladeb a na zámečku ve Vysoké se dokonce na dlouhou dobu usadil a mimo jiné zkomponoval operu Rusalka.

Žijete ve městě a stále více vám vadí nadměrný ruch, smog a další civilizační neduhy? Utíkáte ve volných chvílích na procházky do tiché přírody, kde jediným zvukem je zpěv ptáků, kde cítíte vůni lesa a lučního kvítí a dýcháte svěží čistý vzduch? Což tyto „útěky“ do přírody vyřešit tak, že se do jejího lůna rovnou přestěhujete a vyhnete se tak návratům do staré špinavé a hlučné reality? Zajeďte se podívat do lokality příznačně pojmenované Rusalka. Objevíte krásnou krajinu a soubor stavebních pozemků ze všech stran obklopených lesem, avšak jen malý kousek od všeho co potřebujete.

Okresní město Příbram je odsud jen 5 km. Ještě blíž – 2 km – je obec Bohutín se základní školou, obchodem a výborným autobusovým i automobilovým spojením díky silnici 18, spojující Příbram, Rožmitál pod Třemšínem a Plzeň. Plánovaný obchvat města Příbram do budoucna ještě usnadní a zrychlí dostupnost Prahy.

V lokalitě Rusalka, kterou vám nyní chceme představit, se nachází 58 stavebních pozemků, z čehož je v dnešní době k dispozici 22 volných pozemků připravených k okamžitému zahájení výstavby. K dispozici je elektřina, místní vodovodní řad, veřejné osvětlení, dokončené asfaltové komunikace. U pozemků, které se nachází v obvodové části, máte možnost ze zahrady vstoupit přímo do lesa.
Aktuálně je zde postaveno již 12 zabydlených domů a další jsou ve výstavbě.

A co je na tom všem nejpříjemnější? Cena. Pozemek velkorysé rozlohy s dostatečným soukromím připravený k okamžité výstavbě zde pořídíte za velmi slušnou částku, včetně inženýrských sítí, kompletní dokončené asfaltové cesty a zabydlenýchi domů v okolí.

Nejlevnější pozemek pořídíte kolem 650.000 Kč vč. DPH, přitom jeho velikost nebude nijak stísněná. Za tuto cenu si můžete užívat přibližně 1.150 m2 velkou zasíťovanou parcelu připravenou okamžitě ke stavbě.

V druhé polovině minulého roku proběhla údržba dosud neprodaných pozemků jako je sečení trávy, odstranění náletového porostu na přilehlých plochách nebo údržba zeleného pásu podél přístupové komunikace. To jinde není běžné a obyvatelé se mnohdy musí dívat na zarostlé parcely v sousedství.

Pro tento rok se plánuje další zkvalitnění dopravní obslužnosti prostřednictvím vybudování autobusové zastávky přímo na komunikaci Vysoká - Bohutín u odbočky k pozemkům. To ještě více zvýší dostupnost parcel. Když budete chtít, auto můžete nechat klidně doma a do města vyrazit autobusem.


O atraktivitě nabízené lokality svědčí i fakt, že za minulý rok se prodaly pozemky v celkové výměře cca 11.500 m2

Takovou jinou nabídku v okolí Příbrami nyní nenajdete a pokud nebudete příliš dlouho váhat, pozemek pro vysněné bydlení můžete ještě získat.


Tak si zkuste v těchto dnech udělat výlet do lokality Rusalka a třeba vás nadchne natolik, že opustíte bydlení ve městě a stanete se dalším ze spokojených obyvatel tohoto úžasného místa. Pro podrobnější informace můžete navštívit stránky projektu www.pozemky-rusalka.cz
Před nedávnem jsme čtenáře seznámili s …

Fotogalerie

Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje (1) Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje (2) Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje (3) Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje (4) Bydlení v přírodě, přesto s komfortem města za zády? Existuje (5)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Středočeští hygienici provedli v roce 2025 téměř 1 800 kontrol stravovacích zařízení včetně těch na Příbramsku Ani v roce 2025 středočeští hygienici nepolevovali v kontrolách stravovacích … Nepřehlédněte Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Fantova louka: Velká slova, nulová odvaha. Fuksa v hlavní roli Rada města Příbrami odmítla vyhlásit stavební uzávěru na Fantově louce. Jednoduchý … LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer LiStOVáNí přiváží humor bez hranic: Dobříš zažije all inclusive večer Dobříš čeká další kulturní večer plný inteligentního humoru a nadhledu. Ve čtvrtek 12. … Kultura Konec bláta a chaosu v Orlově. Příbram vybuduje nové parkoviště pro Brdy Konec bláta a chaosu v Orlově. Příbram vybuduje nové parkoviště pro Brdy Příbram má v plánu vybudovat v místní části Orlov nové parkoviště, které bude sloužit … FOTOGALERIE Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun Úterní požár ve výrobní hale Bobcat v Dobříši způsobil škodu 6,5 milionu korun Úterní požár ve výrobní hale strojírenské společnosti Bobcat v Dobříši způsobil škodu … FOTO Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky Co se skrývá v oblíbené pěně na vlasy? Varování hlavní hygieničky Ministerstvo zdravotnictví ČR vydalo varování pro spotřebitele týkající se oblíbené … Nepřehlédněte Bolavé místo v centru Příbrami.  Město zahájí jednání o prázdném pozemku Bolavé místo v centru Příbrami. Město zahájí jednání o prázdném pozemku Oplocený pozemek v horní části Václavského náměstí zůstává už několik let symbolem … Nepřehlédněte Valentýnský večer v Milíně spojí zábavu a pomoc pro Báru Valentýnský večer v Milíně spojí zábavu a pomoc pro Báru Obec Milín se na Valentýna promění v místo, kde se propojí hudba, solidarita a dobrá … Srna uvízlá v plotě v Mixově ulici zaměstnala příbramské strážníky Srna uvízlá v plotě v Mixově ulici zaměstnala příbramské strážníky Neobvyklý zásah mají za sebou v úterý 10. února strážníci Městské policie Příbram. V …
Epidemie chřipky stále trvá, v kraji zemřelo 21 lidí Epidemie chřipky stále trvá, v kraji zemřelo 21 lidí Lidí s respiračními chorobami ve Středočeském kraji minulý týden opět ubylo. Na …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz