vývoj COVID-19
8. 3. 2021
Bezděkov 6
Bohostice 2
Bohutín 41
Borotice 7
Bratkovice 3
Březnice 48
Buková u Pb 1
Bukovany 1
Čenkov 7
Cetyně 1
Chotilsko 3
Chrást 3
Chraštice 1
Čím 5
Dlouhá Lhota 10
Dobříš 150
Dolní Hbity 21
Drahenice 1
Drahlín 11
Drásov 11
Drevníky 6
Drhovy 3
Dubenec 4
Dublovice 14
Dubno 7
Háje 12
Hluboš 28
Hlubyně 1
Hřiměždice 9
Hudčice 8
Hvožďany 10
Jablonná 17
Jesenice 5
Jince 57
Kamýk n. V. 17
Klučenice 12
Kňovice 3
Kosova H. 6
Kotenčice 4
Koupě 1
Krásná H. 10
Křepenice 5
Křešín 3
Láz 15
Lazsko 7
Lešetice 2
Lhota u Pb 10
M. Hraštice 19
Milešov 9
Milín 33
Modřovice 2
Mokrovraty 23
Nalžovice 16
Narysov 9
Nechvalice 12
Nečín 5
Nedrahovice 9
Nová Ves p. P. 33
Nové Dvory 3
Nový Knín 33
Obecnice 25
Obořiště 8
Obory 1
Ohrazenice 6
Osečany 13
Ostrov 2
Ouběnice 4
Pečice 6
Petrovice 27
Pičín 4
Počaply 2
Počepice 1
Podlesí 17
Příbram 651
Prosen. L. 9
Řadíč 2
Rosovice 30
Rožmitál p. T. 64
Rybníky 4
Sádek 4
Sedlčany 112
Sedlec-Prč. 37
Sedlice 5
Smolotely 3
Solenice 1
Stará Huť 23
Suchodol 4
Svaté Pole 13
Svatý Jan 4
Svojšice 2
Tochovice 9
Třebsko 21
Trhové Dušníky 7
Tušovice 3
Velká Lečice 8
Věšín 6
Višňová 20
Volenice 1
Voznice 6
Vrančice 5
Vranovice 9
Vševily 3
Vys. Chlumec 3
Vysoká u Pb 7
Zalužany 5
Zduchovice 11
Županovice 2
Bude v Příbrami KFC? Prostory tu jsou, klientela zřejmě také

Fast food
9. února 2020   (07:10)
Bude v Příbrami KFC? Prostory tu jsou, klientela zřejmě také

V Příbrami by mělo vyrůst další obchodní centrum. Projekt je teprve ve fázi příprav, lidé však již diskutují o tom, zda zde vznikne fast foodJedni je odsuzují, druzí by dali cokoliv za to, mít je někde poblíž. Fast foody rozdělují společnost. A vypadá to, že v Příbrami se zas po nějaké době stanou diskutovaným tématem. Vlastně se již do diskuzí dostaly. Jedna z obyvatelek města se nedávno obrátila na starostu s dotazem, který se týká právě rychlého občerstvení.

„Dostala jsem informaci, že v Příbrami u Hypernovy zakoupila pozemek firma KFC a již provedla pro tuto provozovnu výběrové řízení. Kdysi byl plánován McDonald´s u dálnice D4 u obce Buk. Zřejmě však z tohoto záměru sešlo. Dlouhodobě se ptáte, co by oživilo Pražskou ulici. Nebyl by dobrý záměr, nabídnout řetězci právě budovu bývalé obuvi, která je nyní pronajata pro obchod s oblečením? Myslím, že by se tak do Pražské ulice přitáhlo velké množství lidí,“ ptá se.

Jan Konvalinka připustil, že dotazy a náměty tohoto typu jsou velmi časté. Zároveň ujistil, že během doby, kdy město prostor bývalé obuvi v Pražské ulici nabízelo k pronájmu, zastupitelé oslovovali všechny významné řetězce, ať už supermarkety či zařízení rychlého občerstvení. Ani v jednom případě se však jejich nabídka nesetkala se zájmem. Zároveň dodal, že v případě, že by z jakéhokoliv důvodu současný nájemní vztah zanikl, osloví město opět potenciální zájemce, a to včetně fast food řetězců.

Podle našich informací měl zmíněný fast food o prodejní plochu v Příbrami zájem skutečně projevit. Vedle stávajících obchodních prostor v Brodské ulici by měla v budoucnu vzniknout ještě jedna prodejní plocha o velikosti zhruba tří tisíc metrů čtverečních. Řetězec projevil zájem o zhruba jednu třetinu. Celý projekt je však nyní teprve ve fázi příprav a společnost odmítla poskytnout jakékoliv informace.

„Otevírání nových poboček ze strategických důvodů nemůžeme komentovat,“ uvedla Barbora Cihlářová, Account Manager, AC&C Public Relations, s.r.o.

Naposledy se o fast foodových řetězcích v Příbrami diskutovalo v souvislosti s budováním nového obchodního centra Fastmall na Evropské ulici, který byl otevřen na podzim loňského roku. Na sociálních sítích se tehdy rozšířily spekulace o tom, že by tu měla vzniknout nová pobočka McDonald´s. To se však nakonec nepotvrdilo. Všechny prodejní plochy obsadily obchody s nepotravinářským zbožím.
 

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: pixabay

autor: Miloslava Ritschlová

Další články

7krát3, Berenika Kohoutová, Vypsaná fixa. Jaké další hvězdy letos dostaly pozvánku do Příbrami? 7krát3, Berenika Kohoutová, Vypsaná fixa. Jaké další hvězdy letos dostaly pozvánku do Příbrami? Program klubu Junior, Lesního divadla Skalka a letního kina v Příbrami se plní a s … Testování řidičů může vést k mimořádným situacím ve veřejné dopravě Testování řidičů může vést k mimořádným situacím ve veřejné dopravě Největší komplikace mohou nastat v časném ranním období. Dnešní den patří něžnému pohlaví. MDŽ připomíná svátek úcty a lásky k ženám Dnešní den patří něžnému pohlaví. MDŽ připomíná svátek úcty a lásky k ženám Mezinárodní den žen se slaví jako připomínka demonstrace newyorských dělnic z 8. … Předejděte nemocím, stresu, úzkosti a hněvu pomocí relaxace Předejděte nemocím, stresu, úzkosti a hněvu pomocí relaxace Jaké přínosy má relaxace? Psychoterapeutka Slabová dává několik rad a příkladů, jak … Pohádka je v Příbrami už padesát let Pohádka je v Příbrami už padesát let Za uplynulými pěti dekádami služby rodičům a dětem se ohlíží současná ředitelka MŠ … Knihovna Jana Drdy: Hledá se spisovatel! Knihovna Jana Drdy: Hledá se spisovatel! Kampaň Březen – měsíc čtenářů má v tomto roce dvanácté pokračování. Příbramská … Ceny pohonných hmot vytrvale rostou, benzin je za týden dražší o 47 haléřů Ceny pohonných hmot vytrvale rostou, benzin je za týden dražší o 47 haléřů Na Příbramsku nakoupíte litr Naturalu 95 v průměru za 29,45 Kč, naftu pak za 28,41 … Ve Středočeském kraji je nejvíc nezaměstnaných na Příbramsku. Bez práce je téměř 4000 lidí Ve Středočeském kraji je nejvíc nezaměstnaných na Příbramsku. Bez práce je téměř 4000 lidí V regionu je 3896 nezaměstnaných, z nichž by mohlo 3729 okamžitě nastoupit do … Zemřela mi žena a skončil jsem na ulici. Říká bezdomovec, který přespává v budově rozestavěné patologie Zemřela mi žena a skončil jsem na ulici. Říká bezdomovec, který přespává v budově rozestavěné patologie Budova plánované patologie v Příbrami nyní slouží pouze bezdomovcům a jako místo pro …
Příbram podlehla Liberci a zůstává předposlední Příbram podlehla Liberci a zůstává předposlední Příbram s Libercem prohrála podeváté z posledních 10 vzájemných ligových duelů.
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz