7. 7. svátek má Bohuslava




Bubeník a princezna – když si Příbramák plní své sny

19. srpna 2018   (18:38)
Bubeník a princezna – když si Příbramák plní své sny
foto: pribram.cz

Petr Brych, který žil dlouhé roky v Příbrami, dochodil tu základní školu a posléze vystudoval i střední průmyslovou, tráví nyní spoustu času v hvězdné společnosti


V listopadu přijde do kin rodinná animovaná komedie Bubeník a princezna. Hlas postavám propůjčí ty největší hvězdy českého showbyznysu. Král se nechá slyšet hlasem Karla Gotta, svých rolí se ujmou také Jiřina Bohdalová, Jakub Kohák, Patrik Hezucký nebo zpěvačka Tonya Graves z Monkey Business, která zároveň nazpívala i titulní píseň traileru.

Britsko–český film Alexe Pietera má za úkol vykouzlit úsměv na tvářích diváků nejen v českých kinech, ale i ve Velké Británii, Spojených státech amerických, Kanadě, Austrálii, Rusku, Číně, Japonsku, zemích Evropské unie i dalších. Těšit se na něj mohou diváci napříč 28 státy. Předpokládaný rozpočet této pohádky na motivy Bratří Grimmů je 82 milionů korun a jejím producentem je právě bývalý Příbramák Petr Brych.
V listopadu přijde do kin rodinná animovaná …
foto: pribram.cz

„Už ve škole jsem byl tím, kdo rozesmíval, takový ten pan vtipálek, vypravěč, prostě ten kdo rád vymýšlí zábavu. Když se dnes podíváte, jaké jsou filmy, seriály, kolik vzniká kriminálek, kolik násilí v nich je, tak nabídka od Alexe dělat na komediálním filmu a navíc pohádce, kde ze vstupného rovnou poputují 4 % na projekty pomáhající dětem, to bylo pro mě jasné rozhodnutí. Prostě na 90 minut v kině zapomenout na všechny starosti a všechny pobavit a rozesmát. To je náš cíl a věřte, že se máte na co těšit,“ prozrazuje Petr Brych.
„Už ve škole jsem byl tím, kdo rozesmíval, …
foto: pribram.cz
Na tvorbě filmu se podílí kolektiv profesionálů. Zvuku se ujal Jiří Klenka – dvakrát oceněný Českým Lvem – který na tento film vyhrál náročný mezinárodní tendr v Londýně. Hudba leží na bedrech, také na základě vítězství v londýnském tendru, talentovaného Daniela Bartáka.

„Nechceme splynout s davem, proto náš trailer je jiný, než bývá obvyklé. Rozhodně chceme upoutat a věříme v úspěch. Čeká vás zábava, napětí, akce, triky, kouzla, humor a v neposlední řadě nebude chybět dobro ani zlo, ale ani láska, víc neprozradím. Nechte se překvapit,“ říká o celovečerní animované komediální pohádce producent filmu Petr Brych.

Na rozhovor s Petrem, se můžete těšit v dohledné době.
Na tvorbě filmu se podílí kolektiv …
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: jk








Další články

Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Samořiditelné taxi v praxi: Waymo v San Franciscu Když dnes přijedete do San Francisca, je téměř nemožné minout bílé Jaguary s velkou … ZAJÍMAVOSTI Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Absolventi, startuje vaše kariéra! Firmy na Příbramsku hledají novou krev a mají pro vás volná místa Maturity i závěrečné zkoušky jsou za vámi a před vámi stojí první velký krok do … NEPŘEHLÉDNĚTE Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Rožmitál promění dva parky! Revitalizace přinese nové stromy, lavičky i vodní prvek Obyvatelé Rožmitálu pod Třemšínem se mohou těšit na výrazné zvelebení veřejných … ZAJÍMAVOSTI Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Počasí nabere letní obrátky. Po deštivém začátku týdne se začne oteplovat až k 30 °C Po chladnějším a deštivějším začátku týdne čeká Českou republiku výrazná změna počasí. … POČASÍ Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Armáda získá v Jincích nový bytový komplex. Za 274 milionů korun nabídne zázemí pro desítky vojáků Ministerstvo obrany pořizuje v Jincích moderní bytový komplex se 76 bytovými … NEPŘEHLÉDNĚTE „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá „Opálená kůže není zdraví. Je to poškození.“ Lékaři varují, že mýtus o krásném bronzu pořád přežívá Opálená kůže byla dlouhé roky symbolem zdraví, dovolené, pohody a „dobré kondice“. … LIFESTYLE Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Kamion vjel na D4 do uzavřeného úseku a visí z mostu nad tratí, na místo jede obří jeřáb Dramatické chvíle zažívají od nedělního poledne záchranáři a hasiči na dálnici D4 u … AKTUALIZOVÁNO Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Čtyři kočky divoké pod dohledem. Obojky prozradí jejich zvyky v přírodě Kočka divoká, jedna z nejvzácnějších šelem české přírody, se v posledních letech … ZAJÍMAVOSTI Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Veterináři spustili nový portál: Chovatelé, myslivci i potravináři vyřídí desítky agend online Od 1. července spustila Státní veterinární správa (SVS) nový Klientský portál (KLIP), … AKTUÁLNĚ
U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu U mimoúrovňové křižovatky Lety začnou rozsáhlé opravy, řidiče čekají objížďky i omezení provozu Řidiči využívající dálnici D4 a mimoúrovňovou křižovatku (MÚK) Lety musí od pondělí 6. … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz