1. 2. svátek má Hynek




Bronzovou adventní neděli završí koncert Petra Vašiny a Míši Mádlové

2. prosince 2022   (06:29)
Bronzovou adventní neděli završí koncert Petra Vašiny a Míši Mádlové
foto: MKC Příbram, Petr Vašina a Míša Mádlová

Kulturní a doprovodný program se uskuteční v neděli 4. prosince na náměstí J. A. Alise na Březových Horách.


„Druhou adventní neděli oslavíme 4. prosince. Uskuteční se premiérově na Březových Horách na náměstí J. A. Alise, v okolí kostela sv. Vojtěcha a také v samotném kostele,“ zve na kulturní a doprovodné akce bronzové neděle Městské kulturní centrum Příbram. Od 14.00 do 17.00 si na jarmarku v prostorách ZŠ Březové Hory zakoupíte výrobky místních žáků.

Kulturní program bude zahájen ve čtvrt na čtyři koncertem příbramské kapely The Schunky, jejíž členové prošli vzděláním na ZUŠ Antonína Dvořáka. Od 16.00 vystoupí v kostele sv. Vojtěcha pěvecký soubor Krásky. Ženský komorní sbor vznikl v roce 2012. Jeno založením vzdaly bývalé sólistky a zpěvačky Příbramského dětského sboru hold památce sbormistra Vladimíra Vepřeka, pod jehož vedením v různých časových obdobích zpívaly. Finále bude od 17.00 patřit písničkářské dvojici Petr Vašina a Míša Mádlová.
Program další adventní neděle 11. prosince se přesune na Svatou Horu. Předvánoční čas zpříjemní koncerty skupiny Žalman a spol. a Příbramské filharmonie. Harmonogram dne najdete na webu města.
Adventní hudební akci navštívíte o víkendu také v příbramském Hornickém muzeu. V sobotu 3. prosince vystoupí v cáchovně dolu Anna sbory Arytmie Praha, Gambale a také Elthin interpretující středověkou hudbu. Koncert začíná v 18.00.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body Příbram doma nezaváhala. Kocouři smetli Beskydy 3:0 a berou důležité body V 19. kole ČEZ extraligy mužů přivítali volejbalisté VK TROX Příbram soupeře z … Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva Suchý únor: nejkratší měsíc, nejdelší výzva Každý únor se tisíce Čechů pustí do výzvy, která vypadá nevinně, ale umí potrápit: … Zajímavosti ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu ČOV Příbram: největší zakázka města a otázky, které padly na zastupitelstvu Rekonstrukce čistírny odpadních vod je největší investicí v historii Příbrami a … Politika Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Velký večer Lucie Pudilové. Vyhrála a potvrdila vztah s hvězdným jménem Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA bojovnice Lucie Pudilová má za sebou návrat … Sport Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Dětské obrázky ze Svaté Hory spojily Příbramsko s Itálií i blížící se olympiádou Vánoční obrázky pro Ježíška letos dorazily na Svatou Horu nejen z Příbramska, ale také … FOTOGALERIE Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Po osmi letech se rekordman Tománek vrací na Jizerskou padesátku Už tuto neděli 1. února se v Bedřichově uskuteční 59. ročník ČEZ Jizerské 50. Na … Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Nová D4 jede naplno: 5,7 milionu aut a tisíce přestupků během prvního roku Na nové dálnici D4 mezi Pískem a Příbramí řešilo město Písek v roce 2025 přes 20.000 … Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Středočeské zimní areály mají nadále ideální podmínky pro lyžování Zimní areály ve středních Čechách hlásí i přes mírné oteplení stále ideální podmínky, … Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečným deodorantem Miraculum Ministerstvo zdravotnictví ČR varuje spotřebitele před kosmetickým přípravkem …
Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram má finanční jedničku. Rating „A“ ukazuje na zdravé hospodaření i nízké dluhy Příbram patří mezi nejlépe hospodařící města své velikosti. Nezávislá společnost CRIF … Politika
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz