25. 6. svátek má Ivan

Brdský běžecký pohár jde do finále, nejlepší závodníci převezmou ocenění na Novém rybníku v Příbrami

25. listopadu 2022   (18:09)
Brdský běžecký pohár jde do finále, nejlepší závodníci převezmou ocenění na Novém rybníku v Příbrami
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Sportovní program a předávací ceremoniál se uskuteční v sobotu 26. listopadu.


„Další ročník našeho běžeckého poháru je za námi a musíme spravedlivě vyhlásit ty nejlepší z nás,“ oznámili organizátoři ukončení letošního seriálu Brdský běžecký pohár, jehož 28 závodů se účastnilo celkem 1982 dětí a 2676 dospělých. Vyhlášení vítězů se koná v sobotu 26. listopadu ve sportovně-rekreačním areálu Nový rybník v Příbrami.

Slavnostnímu ceremoniálu ve 14.00 bude předcházet sportovní program. Dětské závody dvojic na okruhu v délce 270 metrů (každý z dvojice jej poběží třikrát) odstartují patnáct minut po poledni. V rodinné tříčlenné štafetě si pak jednotliví členové odběhnou jeden okruh. „Ve 13.00 jste zváni i na netradiční závod dvojic 2×5×1 kilometr, kdy každý z dvojice uběhne v součtu svých úseků pět kilometrů,“ informuje pořadatel o další disciplíně. Stokoruna z každého startovného poputuje na podporu projektu Vozíčkov, jehož autoři se ke štafetě také připojí. Účast dětských dvojic a rodinných trojic je zdarma.
Registraci k závodům provedete na webu www.brdskypohar.cz, kde jsou také zveřejněny celkové výsledky letošního ročníku (příp. nesrovnalosti je možné řešit až do sobotního vyhlášení). Do oficiálního pořadí se započítávají pouze běžci, kteří se zúčastnili minimálně pěti závodů na hlavních tratích pro dospělé, resp. alespoň tří dětských závodů.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: Magdalena Rezková








Související


Další články

Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Proč většina lidí při ohrožení ztuhne? Pravda, o které se moc nemluví Když se člověk ocitne v ohrožení, málokdy reaguje tak, jak si představuje. Většina … LIFESTYLE Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř Záhada opuštěného sídla králů: Na Vrškamýku dodnes straší krutý rytíř V hlubokých lesích nad řekou Vltavou se ukrývá jedno z nejvýznamnějších míst české … TIP NA VÝLET Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Pohonné hmoty v Příbrami: Ceny spadly i o několik korun Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 37,89 Kč do 39,90 Kč … DOPRAVA Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost Chystáte se na vodu? Ne všechny řeky mají dost vody, před cestou si ověřte jejich sjízdnost S blížícími se letními prázdninami a obdobím dovolených začínají tisíce Čechů plánovat … NEPŘEHLÉDNĚTE Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Čekalík Kids Vol. 1: Vodník Pěnkava připlouvá — ideální odměna za školní rok Na poslední školní den děti v Příbrami rozhodně nezapomenou. V pátek 26. června se u … NEPŘEHLÉDNĚTE Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Bolest, práce a spravedlnost. Má mít Česko menstruační volno? Menstruační volno je téma, které se v posledních měsících dostává do popředí veřejné … ANKETA Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Češi míří do Alp a Dolomit. Krásy Česka přitom často přehlížejí Turistika je obrovským trendem a Češi stále častěji vyrážejí do rakouských Alp nebo … NÁZOR Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Dítě nechce k rodiči? Nově ho nikdo nutit nebude. Zákon se mění Když dítě odmítá kontakt s jedním z rodičů, žádný soud ani pokuty nedokážou změnit … AKTUÁLNĚ Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Úpal nebo úžeh? Dva letní nepřátelé, které si lidé často pletou Stačí jedno odpoledne na pláži bez klobouku nebo hodina v rozpáleném autě a lidský … NEPŘEHLÉDNĚTE
Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Pivní slavnosti na Řimbabě 2026: regionální piva, barokní pec a pokračující tradice v Bohutíně Bohutín si loni poprvé vyzkoušel, jak chutná vlastní pivní festival — a ukázalo se, že … KULTURA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz