5. 4. svátek má Miroslava

Brdonoš, den řemesel, dechovka, nebo kino. Víkend nabídne pro každého něco

26. července 2019   (19:38)
Brdonoš, den řemesel, dechovka, nebo kino. Víkend nabídne pro každého něco

Opět jsme pro vás shrnuli nejzajímavější události tohoto víkendu.



Letní prázdniny se pomalu lámou ve své půli, a tak tu máme poslední červencový víkend. Školní aktovky zatím můžete nechat ve skříních, děti na táborech a společně s námi se podívat, jak si užít víkend.

V sobotu se můžete podívat například do Podlesí, kde se uskuteční další ročník populárního triatlonového závodu Brdonoš. Letos půjde už o 11. ročník a pro závodníky a diváky bude připravena i after party. Pokud dáváte přednost vůni benzinu, zajeďte do sedlčanské kotliny, kde se uskuteční další závody v rallycrossu. Na malou kopanou se můžete podívat do Hluboše, kde se uskuteční turnaj starých gard. Posledním sobotním sportovním zážitkem pak může být fotbalový zápas nejvyšší české ligy. Příbram na svém stadionu od 17 hodin přivítá tým Bohemians Praha 1905.

Pokud máte rádi trochu toho poznávání a kultury, zajeďte do skanzenu ve Vysokém Chlumci. V sobotu tam proběhne Den řemesel. V rámci něj se můžete těšit na bohatý doprovodný program. Pokud nebude večer pršet, můžete den ukončit v rožmitálském zámku, kde se bude promítat film Zabiják a bodyguard. Venkovní promítání začíná ve 21 hodin.

V neděli vás pak můžeme pozvat na akci Příbramské kulturní léto. Tentokrát ve znamení dechovek. Start je od 14 hodin na náměstí 17. listopadu. A promítat bude samozřejmě i kamenné kino. Spíše pro mladší návštěvníky to bude od 16 hodin animovaný film Lví král a od 19 Spider-man: Daleko od domova.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: red
autor: red








Další články

Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Baník znovu bojoval, ale Prostějov byl efektivnější. Série je na hraně, Příbram věří v návrat domů Příbram padla v Prostějově 2:6 a v semifinálové sérii 2. ligy prohrává 0:3 na zápasy. … SPORT Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro odemyká petrklíč, ale který z nich to je? Jaro je tady a s ním se v přírodě postupně probouzí jedna květina za druhou. Mezi nimi … PŘÍRODA „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce „Lucerna je splněný sen.“ Pudilová jde do ringu a Příbram jí drží palce Příbramská rodačka a nejznámější česká MMA zápasnice Lucie Pudilová se chystá na další … SPORT Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma Syntetická DNA ochrání vaše kolo. Městská policie Příbram spouští značení zdarma S příchodem jara přichází i příležitost lépe ochránit svůj majetek. Městská policie … NEPŘEHLÉDNĚTE Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Beránek utekl z formy? Vajíčko prasklo? Sem s tím! Příbram vyhlašuje velikonoční výzvu Velikonoce jsou od toho, aby byly veselé — a někdy je ta největší zábava právě v tom, … VELIKONOCE Kraj navýšil podporu oprav silnic II. a III. tříd. Fond homogenizace nabídne rekordních 100 milionů Kraj navýšil podporu oprav silnic II. a III. tříd. Fond homogenizace nabídne rekordních 100 milionů Program, který obcím umožňuje po výkopových pracích obnovit silnice v celé šíři místo … DOPRAVA Zápisy do příbramských školek startují! Všechny mateřinky otevřou brány rodičům nejmenších dětí Zápisy do příbramských školek startují! Všechny mateřinky otevřou brány rodičům nejmenších dětí Po úspěšném období zápisů do základních škol se nyní chystá další důležitý krok pro … NEPŘEHLÉDNĚTE Baník B pálil, Příbram skórovala. Z Ostravy veze zasloužené vítězství Baník B pálil, Příbram skórovala. Z Ostravy veze zasloužené vítězství Příbram si z Ostravy odváží cenné tři body z utkání 21. kola Chance národní ligy. … SPORT Kde o velikonočních svátcích nakoupíte a kde seženete léky? Kde o velikonočních svátcích nakoupíte a kde seženete léky? Lékárna Oblastní nemocnice Příbram je o velikonočních svátcích uzavřena. Portál … VELIKONOCE
I krysy mají svůj den. A možná vás překvapí, proč si ho zaslouží I krysy mají svůj den. A možná vás překvapí, proč si ho zaslouží Každý rok 4. dubna patří zvířeti, které většina z nás zná spíš z rychlých stínů u … ZVÍŘATA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz