11. 5. svátek má Svatava

Brankář Hruška v Příbrami končí

17. června 2014   (14:16)
Brankář Hruška v Příbrami končí
foto: 1.FK Příbram

Příbramský kapitán Aleš Hruška odchází na hostování do Mladé Boleslavi.



Příbramský kapitán již do přípravy našeho mužstva na sezonu nenastoupí, jelikož odchází na hostování do Mladé Boleslavi. V nedávno skončené sezoně odchytal Aleš Hrušky všechny zápasy a šestkrát se mu podařilo v utkání neinkasovat.

„Dohodli jsme se na ročním hostování Aleše Hrušky v Mladé Boleslavi. Přejeme Alešovi, že bude chytat v mužstvu, které bude hrát evropské poháry, je to další krok v jeho kariéře a přejeme, aby mu to vyšlo. Součástí hostování je příchod Jakuba Řezníčka a dalších dvou hráčů Mladé Boleslavi, ještě se upřesňuje, kteří hráči to budou. Aleš Hruška byl opora našeho mužstva a odehrál za nás hodně zápasů, cítil jsem povinnost mu to hostování umožnit. Přejeme mu hodně štěstí, ať se mu daří.“ okomentoval odchod Aleše Hrušky prezident klubu Jaroslav Starka.

Aleš Hruška je odchovanec Sparty Praha, než přišel do příbramského klubu, tak působil ve Viktorii Žižkov. Odehrál také několik zápasů za mládežnické reprezentační výběry, v roce 2011 byl v seniorském národním týmu. V nejvyšší české fotbalové soutěži zatím nastoupil do 138 zápasů.

„Aleš u nás chytal asi pět let, několikrát nám výraznou měrou pomohl k záchraně v nejvyšší soutěži a my jsme se rozhodli, společně ve vedení, mu umožnit zachytat si evropské poháry, a i proto odchází na roční hostování. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jednoho z našich nejcennějších hráčů, musí být jeho odchod vyvážen a to tím, že opačným směrem a do naší kabiny bude na rok putovat jarní střelec Jakub Řezníček a další dva hráči, o nichž jednáme.“ řekl generální ředitel klubu Petr Větrovský.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: 1.FK Příbram
autor: red








Další články

Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Středeční ráno bude nejstudenější, může i mrznout Ačkoliv se ke konci prodlouženého víkendu den po dni oteplovalo, tohle příjemné počasí … POČASÍ Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Konec volnosti pro dodávky? EU zavádí povinné tachografy Od 1. července 2026 začne v celé Evropské unii platit nová povinnost pro část dodávek. … DOPRAVA Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Uštknutí zmijí: jak správně reagovat a co nedělat Teplé počasí láká do přírody, kde může dojít i ke kontaktu s hady. Odborníci … Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Fenomén LOOKSMAXXING: Děsivý trend nutí mladíky k domácímu lámání kostí! Zatímco dříve byla péče o vzhled doménou žen, dnes se do centra pozornosti dostávají … LIFESTYLE Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Hornické slavnosti do Příbrami přivezou hvězdy: Lenny, Pokáč, Prokop i Mňága a Žďorp Příbram v červnu pořádá největší kulturní akcí roku. Na hornické slavnosti dorazí … NEPŘEHLÉDNĚTE V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží V Anenské ulici zasahují hasiči. Hoří několik garáží Několik hasičských jednotek zasahuje v Příbrami v Anenské ulici. V neděli 10. května … AKTUALIZOVÁNO Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Jaro v plném proudu: Příroda kvete, ale alergici trpí. Příbram hlásí vysokou pylovou zátěž Příroda je stále plná květů. Dokvétají některé ovocné strom, louky se plní barvami a … PŘÍRODA Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Kamiony ničí středočeské silnice. Kraj chystá razantní kontroly i nové váhy Středočeský kraj chce posílit silniční kontroly zaměřené na přetížená nákladní auta a … DOPRAVA Svatohorská alej je zpět! Nový povrch hotový o týdny dřív, MHD znovu jezdí až nahoru Svatohorská alej je zpět! Nový povrch hotový o týdny dřív, MHD znovu jezdí až nahoru Rekonstrukce příjezdové cesty ke Svaté Hoře skončila s výrazným předstihem. Dlažební … AKTUÁLNĚ
Mikroplasty máme v krvi, plicích i mozku. Teď je 18letá studentka dokáže z vody odstranit z 95 %. Mikroplasty máme v krvi, plicích i mozku. Teď je 18letá studentka dokáže z vody odstranit z 95 %. Mikroplasty už nejsou jen problém oceánů. Vědci je našli v lidské krvi, placentě, … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz