7. 4. svátek má Hermína




Bleší trhy budou v sobotu 6. dubna na náměstí T. G. Masaryka

26. března 2024   (08:51)
Bleší trhy budou v sobotu 6. dubna na náměstí T. G. Masaryka
foto: pribram.cz/Jakub Pečenka

První dubnovou sobotu se v Příbrami budou konat hned dvoje trhy – na Dvořákově nábřeží budou farmářské trhy a na náměstí T. G. Masaryka trhy bleší.


V loňském roce byly na zkoušku uspořádány bleší trhy. Ohlas veřejnosti byl veliký, a proto se trhy budou konat i nadále. Pro letošní rok jsou naplánovány ve třech termínech. První bleší trhy roku 2024 se uskuteční v sobotu 6. dubna v čase od 9.00 do 13.00 na náměstí
T. G. Masaryka.

Co je možné prodávat? Vše, co na bleší trhy patří, tedy předměty, pro které již doma nemáte využití a někomu jinému se hodí a udělají radost. Na bleších trzích naopak není možné prodávat zbraně, potraviny, alkohol, tabák nebo léky.
Bleší trhy jsou bez předem připravených prodejních stánků, každý prodávající si zajistí své prodejní místo a následně v průběhu trhů uhradí poplatek ve výši 20 Kč/m2 prodejní plochy. Prodávat může přijít každý bez předchozího přihlášení. Trhy budou probíhat v čase od 9.00 do 13.00 a prodejci si své zboží na náměstí mohou připravovat již o hodinu dříve.
Ve stejný den, tedy v sobotu 6. dubna, jste zváni také na Dvořákovo nábřeží, kde se konají v čase od 8.00 do 12.00 farmářské trhy. Vzhledem k blízkosti lokalit není problém navštívit jak farmářské, tak i bleší trhy.

Další bleší trhy jsou naplánovány na 1. června a 7. září.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/MěÚ Příbram
autor: Eva Švehlová








Související


Další články

Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Páté Bohutínské pstruhobraní se blíží. Rybářský závod nabídne soutěž, ryby i zábavu pro děti Místní organizace Českého rybářského svazu Bohutín společně s obcí Bohutín připravuje … NEPŘEHLÉDNĚTE V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V Chrástu hoří skládka, hasiči berou vodu z Březnice V úterý dopoledne se sjelo několik hasičských jednotek do Chrástu u Březnice. Hoří tam … VIDEO Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Vážná nehoda motorkáře si vyžádala pomoc letecké záchranné služby Nehoda motorkáře v úterý 7. dubna ráno u Hluboše zastavila provoz na silnici II/118. … AKTUÁLNĚ ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají ŘSD zahajuje stavební sezonu. Příbram letos velké změny nečekají Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v dubnu rozsáhlou stavební sezonu. V Česku se … DOPRAVA Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma Dva noční ohňostroje pod okny hotelu v Prostějově měly Příbram rozhodit. Místo toho … SPORT Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě … AKTUÁLNĚ Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu … FOTOGALERIE Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé … Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků Zpěvačka Lucie Bílá prožila jeden z nejdůležitějších dnů svého života právě v … LIFESTYLE
Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika Zduchovice: Požár staré slámy potřetí a vyjela už i těžká technika ZDUCHOVICE – Situace na hnojišti se starou slámou v obci Zduchovice se opět vyhrotila. … AKTUALIZOVÁNO
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz