4. 4. svátek má Ivana

Bezpečí při práci na prvním místě

KOMERČNÍ SDĚLENÍ
4. dubna 2022   (11:35)
Bezpečí při práci na prvním místě

Blíží se Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Příbramská společnost TOMIS CZ dává na jeho oslavu do AKCE MĚSÍCE produkty, které se o bezpečnost i ochranu (nejen) při práci dobře postarají


Každý by měl začít s účinnou prevencí, kterou je používání vhodných a kvalitních ochranných pomůcek při práci. V Příbrami tento sortiment nabízí společnost TOMIS CZ, jejíž kamenná prodejna sídlí v Brodské ulici na Zdaboři nad hypermarketem Albert. Produkty nabízí samozřejmě také na svém e-shopu.

Společnost TOMIS CZ sdílí se Světovým dnem bezpečnosti a ochrany zdraví při práci rok založení – 2003, proto svou pravidelnou AKCI MĚSÍCE zaměřila na téma BEZPEČNOST. Produkty v AKCI MĚSÍCE pořídíte na prodejně nebo e-shopu s až 30% slevou a vybavit se můžete od hlavy až k patě!

V dubnové AKCI MĚSÍCE najdete:

Pracovní bundu CLOVELLY PILOT s reflexními pruhy a odepínatelnými rukávy.

Pracovní bundu MAX NEO REFLEX a pasové pracovní kalhoty MAX NEO REFLEX jako výbornou ochranu ve dne i při zhoršených světelných podmínkách. Reflexní pruhy jsou samozřejmostí, u kalhot pak jistě oceníte i elastický pas a zesílenou oblast kolen.

Pracovní rukavice SALANGANA, které mají univerzální využití a vynikající úchop v suchém i olejnatém prostředí. Za zvýhodněnou cenu si můžete pořídit modely ve výrazné žluté a zelené barvě.

Extrémně lehké brýle s čirým zorníkem, UV filtrem, nemlživou úpravou a úpravou proti poškrábání.

Pro ty z vás, kteří by si rádi vybrali i něco vhodného pro denní nošení, je cenově zvýhodněna polobotka FONTANA.

Ačkoliv Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci připadá až na konec měsíce, AKCE MĚSÍCE platí u TOMIS CZ po celý duben. Produkty si můžete prohlédnout v kamenné prodejně nebo navštívit e-shop.
Každý by měl začít s účinnou prevencí, kterou …



Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: PR
autor: PR







Další články

Baník B pálil, Příbram skórovala. Z Ostravy veze zasloužené vítězství Baník B pálil, Příbram skórovala. Z Ostravy veze zasloužené vítězství Příbram si z Ostravy odváží cenné tři body z utkání 21. kola Chance národní ligy. … SPORT Kde o velikonočních svátcích nakoupíte a kde seženete léky? Kde o velikonočních svátcích nakoupíte a kde seženete léky? Lékárna Oblastní nemocnice Příbram je o velikonočních svátcích uzavřena. Portál … VELIKONOCE I krysy mají svůj den. A možná vás překvapí, proč si ho zaslouží I krysy mají svůj den. A možná vás překvapí, proč si ho zaslouží Každý rok 4. dubna patří zvířeti, které většina z nás zná spíš z rychlých stínů u … ZVÍŘATA Sýc rousný: úhledný noční lovec horských lesů, kterému kalamitní holiny svědčí Sýc rousný: úhledný noční lovec horských lesů, kterému kalamitní holiny svědčí Minule jsme se věnovali nejběžnější sově naší krajiny – puštíku obecnému. Tentokrát … POZNÁVÁME BRDY Zvrácené peklo v rodině: zneužíval svou i nevlastní dcery, pomáhala i přítelkyně Zvrácené peklo v rodině: zneužíval svou i nevlastní dcery, pomáhala i přítelkyně Krajští kriminalisté zahájili trestní stíhání 29letého muže, kterého viní ze závažné … AKTUÁLNĚ Velikonoční svátky: které tradice přežily dodnes? Velikonoční svátky: které tradice přežily dodnes? Velikonoce nejsou jen o volných dnech a dobrotách. Patří mezi nejstarší a … ZAJÍMAVOSTI Benzin i nafta stále zdražují i v Příbrami, nejlevněji stále u Silmetu Benzin i nafta stále zdražují i v Příbrami, nejlevněji stále u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 40,90 Kč do 42,50 … AKTUÁLNĚ V březnu na silnicích v Středočeském kraji zemřelo osm lidí, meziročně o tři více V březnu na silnicích v Středočeském kraji zemřelo osm lidí, meziročně o tři více Při dopravních nehodách na silnicích ve Středočeském kraji zemřelo v březnu osm lidí, … AKTUÁLNĚ Tipy na víkend: Velikonoční víkend ve znamení tradic i nejrůznějších specialit Tipy na víkend: Velikonoční víkend ve znamení tradic i nejrůznějších specialit Tento víkend se můžete těšit na tradiční hudební večery v restauraci Na Hradbách a … AKTUÁLNĚ
Kraj dá téměř 11 milionů korun na provoz záchytek, Příbram dostane čtyři miliony Kraj dá téměř 11 milionů korun na provoz záchytek, Příbram dostane čtyři miliony Na provoz protialkoholních záchytných stanic vyhradil Středočeský kraj pro letošní rok …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz