27. 8. svátek má Otakar




Běžecká soutěž Brdsko – vltavské šedesátky je pro letošní rok zakončena

14. října 2022   (18:05)
Běžecká soutěž Brdsko – vltavské šedesátky je pro letošní rok zakončena
foto: SDH Březnice

Brdsko – vltavské šedesátky představují seriál soutěží pro malé a mladé hasiče v disciplíně běhu na 60 metrů s překážkami. Letos se konalo šest soutěží, které vyvrcholily druhou říjnovou sobotu v Březnici za účasti více jak 170 dětských závodníků.


Běžecký pohár na 60 metrů s překážkami proběhl na sportovní ploše u Černého kříže již po desáté, třetím rokem jako součást „šedesátek“. Závěrečné březnické klání probíhalo na travnatém povrchu. „Osobně jsem hlavně rád, že nám přálo počasí. Vzhledem k velkému počtu soutěžících se totiž akce protáhla až do večerních hodin,“ vysvětlil člen rady za pořádající spolek Svatopluk Koňas. Soutěžící se rozdělili na dívky a chlapce, následně ještě dle věku na přípravku, mladší a starší žáky. Pro poslední dvě kategorie se před pěti lety vyhradila ještě soutěž Equitana cup, kam přímo postupují první čtyři závodníci ze základního kola. Osmička po nich umístěných hasičů absolvuje ještě jeden rozběh a čtyři nejlepší základní sestavu doplní. Osm finalistů pak mezi sebou bojuje o vítězství stylem play off.
Běžecký pohár na 60 metrů s překážkami proběhl …
foto: SDH Březnice

V průběhu roku akci hostil ještě také sbor dobrovolných hasičů Svaté Pole, Počepice, Paseky, Podlesí a Zaječov. Seriál běžeckých soutěží pro děti Brdsko – vltavské šedesátky je volně koncipovaný. Znamená to, že individuální soutěže jsou organizačně zabezpečeny samostatně jednotlivými pořadateli. Může se tak lišit pojetí dílčích soutěží. Sportovní pravidla jsou však jasně určená a sjednocená.
V průběhu roku akci hostil ještě také sbor …
foto: Brdsko - vltavské šedesátky

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz / SDH Březnice / Brdsko - vltavské šedesátky
autor: Lenka Kotápišová








Související


Další články

Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic I. třídy bude sledovat diagnostický vůz nové generace Stav dálnic a silnic první třídy bude od podzimu v Česku sledovat diagnostický vůz … DOPRAVA Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Dorazí tropy, vzápětí je utnou bouřky. Meteorologové kvůli bouřkám vydali výstrahu Česko zažívá krátký návrat tropických teplot. Ve čtvrtek teploty vystoupají až k 29 … AKTUALIZOVÁNO Příbramské kino: jednosál, který umí zázraky. Spider-Man přitáhl přes tisíc diváků Příbramské kino: jednosál, který umí zázraky. Spider-Man přitáhl přes tisíc diváků V roce 2019 bylo příbramské kino nejnavštěvovanějším jednosálovým kinem v republice. A … AKTUÁLNĚ Mohou mít tisíce na bydlení, péči i energie. Polovina seniorů si o ně vůbec neřekne Mohou mít tisíce na bydlení, péči i energie. Polovina seniorů si o ně vůbec neřekne Po zaplacení nájmu, energií a léků zůstává některým seniorům jen pár tisíc. Přitom … NEPŘEHLÉDNĚTE Od víkendu začínají v Praze a Středočeském kraji platit běžné jízdní řády MHD Od víkendu začínají v Praze a Středočeském kraji platit běžné jízdní řády MHD S koncem letních prázdnin začínají v Praze a Středočeském kraji platit běžné jízdní … AKTUÁLNĚ Bojíte se výtahu? Pak žijete déle. Studie ukazuje překvapivý efekt schodů Bojíte se výtahu? Pak žijete déle. Studie ukazuje překvapivý efekt schodů Pravidelná chůze po schodech výrazně snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění i … LIFESTYLE Restaurace musí mít registraci. Veterinárná správa varuje před výrobou masných výrobků „na doma“ Restaurace musí mít registraci. Veterinárná správa varuje před výrobou masných výrobků „na doma“ Státní veterinární správa (SVS) upozorňuje provozovatele restaurací, že pokud ve své … NEPŘEHLÉDNĚTE Sršeň asijská už je v kraji a představuje riziko pro včelstva a hmyz Sršeň asijská už je v kraji a představuje riziko pro včelstva a hmyz V Liběchově na Mělnicku se v červenci a počátkem srpna opakovaně objevil jeden jedinec … AKTUÁLNĚ Najednou vidíte věci, které byste při laparoskopii neviděli, říká příbramský chirurg o robotickém systému da Vinci Najednou vidíte věci, které byste při laparoskopii neviděli, říká příbramský chirurg o robotickém systému da Vinci Robotická chirurgie přináší chirurgům možnosti, které klasická laparoskopie nenabízí – … ROZHOVOR
V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání V pátek ráno se zatmění Měsíce dotkne i Česka. Nejlepší podívaná přijde za svítání Noční obloha nabídne v pátek 28. srpna zajímavou podívanou. Měsíc se dostane do stínu … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz