16. 5. svátek má Přemysl

Bezdomovci si na zahřátí rozdělali v rozpadlé budově oheň. Plameny se rozšířily na střechu

5. ledna 2021   (14:23)
Bezdomovci si na zahřátí rozdělali v rozpadlé budově oheň. Plameny se rozšířily na střechu
foto: pribram.cz

Tři hasičské jednotky likvidují požár domu v Rožmitále pod Třemšínem


Tři hasičské jednotky vyjely v úterý odpoledne k nahlášenému požáru budovy v Rožmitále pod Třemšínem. Dle oznamovatele byl vidět hustý dým, který vycházel ze střechy. Podle informací pribram.cz mělo dojít k zahoření poté, co si lidé bez domova rozdělali uvnitř budovy oheň na zahřátí.

Ihned po příjezdu hasiči prováděli průzkum, zda v domě nikdo nezůstal. „Spolupracujeme na místě s policií, jednu osobu jsme z domu evakuovali. Požár likvidujeme vysokotlakým proudem,“ řekl pribram.cz mluvčí hasičů Jaroslav Gabriel.
Krátce po čtrnácté hodině byla ohlášena lokalizace a následně likvidace požáru. Celá událost si díky rychlému zásahu hasičů nevyžádala oběti na životech.
Krátce po čtrnácté hodině byla ohlášena …
foto: pribram.cz
foto: pribram.cz

foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz_Jakub Pečenka
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Nenápadná akrobatka z Brd. Každé pozorování rosničky může pomoci Nenápadná akrobatka z Brd. Každé pozorování rosničky může pomoci K naším nejzajímavějším obyvatelům brdské přírody patří bezesporu rosnička zelená. … POZNÁVÁME BRDY Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na  50 000 m², jeden nezapomenutelný den Divadlo patří dětem: největší rodinný festival na 50 000 m², jeden nezapomenutelný den V neděli 24. května se Příbram znovu promění v jedno velké dětské království. Festival … KULTURA LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group začíná v Příbrami stavět 130 bytů. Cílem je moderní a dostupné bydlení pro město LDM Group, vedená zakladatelem a CEO Dominikem Halmošim, zahajuje v Příbrami výstavbu … Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tipy na víkend: Připomínka ukončení druhé světové války, společné výlety do přírody a celá řada divadelních představení Tento víkend nabídne opravdu pestrý program! Můžete si připomenout ukončení druhé … NEPŘEHLÉDNĚTE Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Tajné schůzky, odposlechy a podezření z manipulací. Policie dva roky sledovala vedení příbramské nemocnice Manažeři příbramské nemocnice čelí vážnému podezření z ovlivňování veřejných zakázek … AKTUÁLNĚ Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Do Česka míří studený a deštivý víkend. Na Moravě může napršet až 40 milimetrů Česko čeká výrazně chladnější a na mnoha místech také deštivý víkend. Počasí ovlivní … POČASÍ FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram zve regionální kluby na poslední domácí utkání sezóny. Děti mají vstup zdarma FK Příbram připravil pro fotbalové kluby z celého regionu speciální nabídku na … SPORT Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Fandi Česku v Kulturním domě v Příbrami Kulturní dům Příbram zve všechny, kdo chtějí fandit českému týmu na Mistrovství světa … SPORT Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Nafta v Příbrami zlevnila, nejlevněji naplníte nádrž u Silmetu Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,59 Kč do 43,90 Kč … DOPRAVA
Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Lidé poznají Bahna jinak. Bývalá tanková střelnice odhalí vzácnou přírodu Brd Milovníci přírody, Brd i nevšedních zážitků mají jedinečnou příležitost nahlédnout do … ZAJÍMAVOSTI
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz