22. 4. svátek má Evžénie




Bezbranková remíza proti Brnu znamená, že říčkou Litavkou poteče i nadále prvoligová voda!

2. června 2019   (20:47)
Bezbranková remíza proti Brnu znamená, že říčkou Litavkou poteče i nadále prvoligová voda!

1.FK Příbram – FC Zbrojovka Brno 0:0 (0:0) V neděli 2. června přivítala Příbram na Litavce v odvetném utkání baráže soupeře z Brna. Svěřenci trenéra Romana Nádvorníka uhráli v prvním utkání se Zbrojovkou remízu 3:3.


První poločas v režii domácích
Nedělní utkání baráže bylo definitivní tečkou velké kariéry Rudy Skácela. V příbramském dresu odehrál 43 utkání a vstřelil 5 branek. Snaha o zachování prvoligové příslušnosti byla od kluků vidět na první pohled. Soupeře si drželi daleko od šestnáctky a sami útočili do plných. První kdo pořádně ohrozil brněnskou branku byl Matěj Polidar, který napřáhl na hranici šestnáctky k prudké přízemní střele, která těsně minula bližší pravou tyč brněnské brány. Jan Rezek se po půlhodině hry postavil k rozehrání volného přímého kopu a napřáhl k parádní střele, která přeletěla zeď a mířila k levé tyči. Brankář Jiří Floder ale vytáhl fantastický zákrok a míč skvěle vyrazil. Do konce prvního poločasu to byl opět Jan Rezek, který napřáhl na ose hřiště k táhlé přízemní střele, která mířila k pravé tyči a opět pořádně protáhl brankáře Jiřího Flodera.
První poločas v režii domácích
Nedělní utkání …

Zbrojováčtí fanoušci svůj název nezapřeli. Pálili… bohužel ale světlice
Druhá půle patřila hostům, tedy jejich fanouškům, kterých na Litavku dorazil slušný počet. Nejprve nedbali opakovaného varování hlasatele a házeli na hřiště pyrotechniku. Zápas byl na pár sekund přerušen. Pak se na hřišti ozvali i brněnští hráči, konkrétně Lukáš Magera, který si zpracoval odražený míč a zpoza šestnáctky napřáhl k pohotovému voleji a ten těsně minul levý horní roh branky. V 70. minutě byl vzruch místo na hřišti, opět v hledišti. Fanoušci Zbrojovky vytáhli červené a bílé světlice, které přistávaly na hrací ploše. Utkání muselo být na pár okamžiků znovu přerušeno. Sice se zápas pozdržel, ale hostujícím fans to nebylo nic platné. Na světelné tabuli zůstal nerozhodný výsledek až do konečného hvizdu, což znamená, že Příbram bude nadále prvoligová!
Zbrojováčtí fanoušci svůj název nezapřeli. …
1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, Antwi – Polidar (74. Keita), Květ (69. T. Jablonský), Soldát, Jan Rezek (C), Matoušek (90+2. Chaluš) – Fantiš.
Náhradníci: Švenger – Průcha, T. Jablonský, Skácel, Keita, Voltr, Chaluš.

FC Zbrojovka Brno: Floder – Sukup, Jakub Šural, Kryštůfek, Eismann – Štepanovský (82. Zikl), Bariš, Růsek, Šumbera (78. O. Vintr) – Michal Škoda (30. Přichystal), Magera (C).
Náhradníci: Halouska – Pavlík, O. Vintr, Přichystal, Zikl, Kříž, Vraštil.

Rozhodčí: Petr Ardeleanu.
Asistenti: Jiří Moláček, Michal Myška
Čtvrtý rozhodčí: Jiří Houdek
1.FK Příbram: Kočí – Nový, Kodr, Tregler, …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: daš, foto: facebook 1.FK Příbram








Další články

Dva lupiči okradli ženu v zastávce v Příbrami Dva lupiči okradli ženu v zastávce v Příbrami Kriminalisté se zabývají přepadením v Příbrami, které se stalo v úterý … AKTUÁLNĚ Středočeská města včetně Příbrami dostala nová kola pro děti. Pomohou s výukou bezpečné jízdy Středočeská města včetně Příbrami dostala nová kola pro děti. Pomohou s výukou bezpečné jízdy Středočeský kraj pokračuje v podpoře dopravní výchovy dětí. Letos rozdělil desítky … NEPŘEHLÉDNĚTE V Kozárovicích spadl muž ze žebříku V Kozárovicích spadl muž ze žebříku Vrtulník letecké záchranné služby přistál v úterý v Kozárovicích. Další silniční kontroly odhalily desítky přestupků: špatný technický stav vozidel o řidiče pod vlivem alkoholu Další silniční kontroly odhalily desítky přestupků: špatný technický stav vozidel o řidiče pod vlivem alkoholu Policisté se na Příbramsku zaměřili na bezpečnost nejzranitelnějších účastníků … DOPRAVA Včely, sady, děti, odpady. Příbram podpoří projekty, které mají smysl Včely, sady, děti, odpady. Příbram podpoří projekty, které mají smysl Zatímco se na celostátní úrovni mění priority Ministerstva životního prostředí a v … POLITIKA Opilý mladík z Příbramska vezl čtyři dívky. Policie zasahovala u diskotéky plné nezletilých Opilý mladík z Příbramska vezl čtyři dívky. Policie zasahovala u diskotéky plné nezletilých Páteční noční kontrola diskotéky (17. dubna) na Volyňsku na Strakonicku odhalila hned … Matriky nestíhají? Po zrušení kastrací mění pohlaví rekordní počet lidí Matriky nestíhají? Po zrušení kastrací mění pohlaví rekordní počet lidí Česká republika zažívá výraznou změnu v oblasti práv transgender osob. Po zrušení … NEPŘEHLÉDNĚTE Pozor, Příbramačky! Prozradíme vám, jaké kabelky letos vládnou jaru Pozor, Příbramačky! Prozradíme vám, jaké kabelky letos vládnou jaru Máte slabost pro kabelky? Pak zbystřete. Nová sezona jaro léto 2026 přináší trendy, … LIFESTYLE Tretera s Gangsterem ovládli úvod Českého skokového poháru. V Martinicích rozhodoval čas Tretera s Gangsterem ovládli úvod Českého skokového poháru. V Martinicích rozhodoval čas Jubilejní 25. ročník Českého skokového poháru odstartoval v neděli 19. dubna v … SPORT
Ukliďme svět kolem nás: Oslavte Den Země aktivně! Ukliďme svět kolem nás: Oslavte Den Země aktivně! Každý rok si 22. dubna lidé po celém světě připomínají Den Země – svátek, který patří … PŘÍRODA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz