20. 7. svátek má Ilja

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

14. března 2019   (18:48)
Dalších 17 fotografií v galeriiBeseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

V úterý 12. března se konala na příbramském stadionu otevřená diskuze s fanoušky. Na otázky všeho druhu odpovídala trojice vyvolených ve složení Jana Starky - statutárního ředitele, Tomáše Větrovského - marketingového manažera a Tondy Fantiše – kapitána


V místnosti press centra se na Litavce se sešla početná skupina příznivců zeleno černých barev. Padaly otázky všech možných typů, na které trojice respondentů odpovídala s přesností chirurgického řezu a k úplné spokojenosti tazatelů. Mezi fanoušky hornického klubu se nacházela většina místních z Příbrami, ale také ze Sedlčan a Březnice. Tonda Fantiš třeba poodkryl, že když hrál v Ostravě, podobná setkání se konala ve velkých obchodních centrech a navštívilo jej několik tisíc fanoušků. V porovnání s Příbramí, je ale Ostrava velké město a fotbalem tam žije velká spousta lidí a to doslova. Jan Starka zase popsal stav dvojice rekonvalescentů a zraněných, brankáře Marka BoháčeMiroslavem Slepičkou. „Marek si bohužel nedávno obnovil své zranění a Míra se zrovna dnes podrobil dalšímu operačnímu zákroku.“ Tomáš Větrovský se vyjádřil k nadcházejícímu utkání proti Slavii, do kterého nebude moci nastoupit několik hráčů základní sestavy z důvodu dohody mezi oběma kluby, která se nevztahuje na vykartovaného Ammanuela Antwiho. Ten obdržel v předešlém utkání za dvě žluté červenou kartu a dostal tak stopku proti pražskému celku.
 

V místnosti press centra se na Litavce se …
Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba otázka k přestavbě stadionu. Především tedy přeměna sedaček do zeleno černých barev, které má klub už nějaký ten pátek ve svém logu, místo „Marilácké“ žluto červené. Tato přeměna by vyšla na bezmála milion korun.
Fanouškovské předměty jako navrhovaná mikina s logem by vyšla klub na 700 korun a z počtu 20, by se udaly tak 3. Tyto otázky jsou kladené docela často, ale jejich realizace není na pořadu dne, zcela logicky. To samé platí i o generálním sponzoru, který by měl logo viditelné přímo na dresech hráčů. „Intenzivně se hledá a probíhají některá jednání, ale zatím se, jak se říká, neurodilo.“ Vysvětlil stav sponzoringu v Příbrami Jan Starka, který za klub skalním Uranfans finančně pomůže uhradit jejich nápad v podobě krásné a velké vlajky na ještě výraznější fandění a i když se sympatická parta celé úhradě srdnatě bránila a chtěla jít do toho napůl, bude mít asi nejspíš smůlu. Co řekl ředitel, to přeci platí … Dobrá nálada a úsměvy se tak šířily dál. Dokonce zde ožil i jeden nápad a zajímavost. Diváci co k Litavce chodí a pamatují si z minulosti maskota Krtka, tak se možná v brzké době dočkají jeho obnovené kariéry. Uvidíme, zda se nosáč v příbramském dresu zase objeví. Nechme se překvapit. Beseda nakonec trvala přes hodinu a fanoušci se ještě mohli každý jednotlivě vyfotit s Tondou Fantišem, který jim ochotně věnoval podepsanou hráčskou kartičku i s věnováním. Všudypřítomné úsměvy ve tvářích a pozitivní nálada všech zúčastněných mluvily za vše.
 

Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba …

Fotogalerie

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … () Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (1) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (2) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (3) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (4) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (5) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (6) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (7) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (8) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (9) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (10) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (11) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (12) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (13) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (14) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (15) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Po včelím bodnutí letěl pro cyklistu vrtulník Posádka Letecké záchranné služby zasahovala u obce Planiny 20. července 2019   (18:57) Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Pátrání po nezletilé dívce mělo šťastný konec Dítě se ztratilo z dohledu 20. července 2019   (18:15) Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny Základní škola v Jincích dostane nové moderní učebny V nové půdní vestavbě vznikne moderní učebna chemie, fyziky, biologie a PC. Žáci budou mít k dispozici dokonce i 3D tiskárnu 20. července 2019   (14:52) Táborníci si pobyt užívají Táborníci si pobyt užívají V průběhu dvou dnů navštívil starosta města dva letní tábory. 20. července 2019   (12:02) Od září v nových učebnách Od září v nových učebnách Základní škola u ulici 28. října procházela v minulém školním roce rekonstrukcí, při níž díky půdní vestavbě vzniklo několik nových specializovaných učeben. 20. července 2019   (09:38) Lesní divadlo Skalka představuje program na srpen Lesní divadlo Skalka představuje program na srpen Obyvatelé Příbrami mají štěstí, že v našem městě funguje již dlouhých šedesát let oblastní divadlo, které se poslední roky v žebříčcích úspěšnosti řadí na přední pozice. Kromě kamenného divadla má Příbram také divadlo lesní. 20. července 2019   (07:33) Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Nezůstávejte o víkendu doma, když venku má být tak hezky. Poradíme, kam vyrazit Opět přicházíme s pravidelným přehledem víkendových akcí. 19. července 2019   (21:16) Ve městě přibude pět kamerových bodů Ve městě přibude pět kamerových bodů Městská policie Příbram ve spolupráci s Policií ČR vytipovala sedm lokalit, kde by bylo dobré umístit nové kamerové body. Pět určených míst bude kamerami osazeno do konce letošního roku. 19. července 2019   (17:16) Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří Práce v redakci je akční, ale kolegové mě šetří "Kluci pracují ve dne v noci, někdy ani nespí, jen aby měli čtenáři aktuální informace,“ říká Miloslava Ritschlová, redaktorka pribram.cz 19. července 2019   (14:27) Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Namol opilý muž ležel na silnici, přivolaným policistům následně vyhrožoval Nadýchal přes dvě promile 19. července 2019   (11:11)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz