19. 5. svátek má Ivo

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

14. března 2019   (18:48)
Dalších 17 fotografií v galeriiBeseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

V úterý 12. března se konala na příbramském stadionu otevřená diskuze s fanoušky. Na otázky všeho druhu odpovídala trojice vyvolených ve složení Jana Starky - statutárního ředitele, Tomáše Větrovského - marketingového manažera a Tondy Fantiše – kapitána


V místnosti press centra se na Litavce se sešla početná skupina příznivců zeleno černých barev. Padaly otázky všech možných typů, na které trojice respondentů odpovídala s přesností chirurgického řezu a k úplné spokojenosti tazatelů. Mezi fanoušky hornického klubu se nacházela většina místních z Příbrami, ale také ze Sedlčan a Březnice. Tonda Fantiš třeba poodkryl, že když hrál v Ostravě, podobná setkání se konala ve velkých obchodních centrech a navštívilo jej několik tisíc fanoušků. V porovnání s Příbramí, je ale Ostrava velké město a fotbalem tam žije velká spousta lidí a to doslova. Jan Starka zase popsal stav dvojice rekonvalescentů a zraněných, brankáře Marka BoháčeMiroslavem Slepičkou. „Marek si bohužel nedávno obnovil své zranění a Míra se zrovna dnes podrobil dalšímu operačnímu zákroku.“ Tomáš Větrovský se vyjádřil k nadcházejícímu utkání proti Slavii, do kterého nebude moci nastoupit několik hráčů základní sestavy z důvodu dohody mezi oběma kluby, která se nevztahuje na vykartovaného Ammanuela Antwiho. Ten obdržel v předešlém utkání za dvě žluté červenou kartu a dostal tak stopku proti pražskému celku.
 

V místnosti press centra se na Litavce se …
Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba otázka k přestavbě stadionu. Především tedy přeměna sedaček do zeleno černých barev, které má klub už nějaký ten pátek ve svém logu, místo „Marilácké“ žluto červené. Tato přeměna by vyšla na bezmála milion korun.
Fanouškovské předměty jako navrhovaná mikina s logem by vyšla klub na 700 korun a z počtu 20, by se udaly tak 3. Tyto otázky jsou kladené docela často, ale jejich realizace není na pořadu dne, zcela logicky. To samé platí i o generálním sponzoru, který by měl logo viditelné přímo na dresech hráčů. „Intenzivně se hledá a probíhají některá jednání, ale zatím se, jak se říká, neurodilo.“ Vysvětlil stav sponzoringu v Příbrami Jan Starka, který za klub skalním Uranfans finančně pomůže uhradit jejich nápad v podobě krásné a velké vlajky na ještě výraznější fandění a i když se sympatická parta celé úhradě srdnatě bránila a chtěla jít do toho napůl, bude mít asi nejspíš smůlu. Co řekl ředitel, to přeci platí … Dobrá nálada a úsměvy se tak šířily dál. Dokonce zde ožil i jeden nápad a zajímavost. Diváci co k Litavce chodí a pamatují si z minulosti maskota Krtka, tak se možná v brzké době dočkají jeho obnovené kariéry. Uvidíme, zda se nosáč v příbramském dresu zase objeví. Nechme se překvapit. Beseda nakonec trvala přes hodinu a fanoušci se ještě mohli každý jednotlivě vyfotit s Tondou Fantišem, který jim ochotně věnoval podepsanou hráčskou kartičku i s věnováním. Všudypřítomné úsměvy ve tvářích a pozitivní nálada všech zúčastněných mluvily za vše.
 

Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba …

Fotogalerie

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … () Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (1) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (2) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (3) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (4) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (5) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (6) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (7) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (8) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (9) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (10) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (11) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (12) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (13) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (14) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (15) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47) Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize Střídající Nizozemec nejen že obral 1.FK o body, ale zachránil i Opavu v lize SFC Opava - 1.FK Příbram 2:1 (1:0) V sobotu 18. května zavítala ve čtvrtém nadstavbovém kole o záchranu FORTUNA:LIGY Příbram na stadion v Městských sadech. 18. května 2019   (20:55) Cyklistická koncepce města Cyklistická koncepce města Vítězem prvního ročníku participativního rozpočtu Společně pro Příbram se v loňském roce stal návrh Josefa Hovorky Cyklistická koncepce města – Příbram na kole. S ohledem k blížící se realizaci město vydává dotazník, ve kterém se můžete vyjádřit. 18. května 2019   (17:34) Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Rozčilený muž odcizil baterii mobilních samaforů Vzniklá škoda byla vyčíslena na více než 30 tisíc korun. 18. května 2019   (14:56) Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Zubní ambulance v nemocnici rozšiřuje ordinační dobu a bere nové pacienty Počet volných míst je omezený a pravděpodobně neuspokojí poptávku všech zájemců. 18. května 2019   (11:56) Další Američan v Příbrami Další Američan v Příbrami Příbram Bobcats posiluje! Kromě amerického trenéra, o kterém jsme vás již informovali, tento týden přiletěl i Malik Washington. Dvaadvacetiletý rodák z Californie, donedávna hrající za Faulkner University. 18. května 2019   (09:20)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz