13. 11. svátek má Tibor

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

14. března 2019   (18:48)
Dalších 17 fotografií v galeriiBeseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

V úterý 12. března se konala na příbramském stadionu otevřená diskuze s fanoušky. Na otázky všeho druhu odpovídala trojice vyvolených ve složení Jana Starky - statutárního ředitele, Tomáše Větrovského - marketingového manažera a Tondy Fantiše – kapitána


V místnosti press centra se na Litavce se sešla početná skupina příznivců zeleno černých barev. Padaly otázky všech možných typů, na které trojice respondentů odpovídala s přesností chirurgického řezu a k úplné spokojenosti tazatelů. Mezi fanoušky hornického klubu se nacházela většina místních z Příbrami, ale také ze Sedlčan a Březnice. Tonda Fantiš třeba poodkryl, že když hrál v Ostravě, podobná setkání se konala ve velkých obchodních centrech a navštívilo jej několik tisíc fanoušků. V porovnání s Příbramí, je ale Ostrava velké město a fotbalem tam žije velká spousta lidí a to doslova. Jan Starka zase popsal stav dvojice rekonvalescentů a zraněných, brankáře Marka BoháčeMiroslavem Slepičkou. „Marek si bohužel nedávno obnovil své zranění a Míra se zrovna dnes podrobil dalšímu operačnímu zákroku.“ Tomáš Větrovský se vyjádřil k nadcházejícímu utkání proti Slavii, do kterého nebude moci nastoupit několik hráčů základní sestavy z důvodu dohody mezi oběma kluby, která se nevztahuje na vykartovaného Ammanuela Antwiho. Ten obdržel v předešlém utkání za dvě žluté červenou kartu a dostal tak stopku proti pražskému celku.
 

V místnosti press centra se na Litavce se …
Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba otázka k přestavbě stadionu. Především tedy přeměna sedaček do zeleno černých barev, které má klub už nějaký ten pátek ve svém logu, místo „Marilácké“ žluto červené. Tato přeměna by vyšla na bezmála milion korun.
Fanouškovské předměty jako navrhovaná mikina s logem by vyšla klub na 700 korun a z počtu 20, by se udaly tak 3. Tyto otázky jsou kladené docela často, ale jejich realizace není na pořadu dne, zcela logicky. To samé platí i o generálním sponzoru, který by měl logo viditelné přímo na dresech hráčů. „Intenzivně se hledá a probíhají některá jednání, ale zatím se, jak se říká, neurodilo.“ Vysvětlil stav sponzoringu v Příbrami Jan Starka, který za klub skalním Uranfans finančně pomůže uhradit jejich nápad v podobě krásné a velké vlajky na ještě výraznější fandění a i když se sympatická parta celé úhradě srdnatě bránila a chtěla jít do toho napůl, bude mít asi nejspíš smůlu. Co řekl ředitel, to přeci platí … Dobrá nálada a úsměvy se tak šířily dál. Dokonce zde ožil i jeden nápad a zajímavost. Diváci co k Litavce chodí a pamatují si z minulosti maskota Krtka, tak se možná v brzké době dočkají jeho obnovené kariéry. Uvidíme, zda se nosáč v příbramském dresu zase objeví. Nechme se překvapit. Beseda nakonec trvala přes hodinu a fanoušci se ještě mohli každý jednotlivě vyfotit s Tondou Fantišem, který jim ochotně věnoval podepsanou hráčskou kartičku i s věnováním. Všudypřítomné úsměvy ve tvářích a pozitivní nálada všech zúčastněných mluvily za vše.
 

Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba …

Fotogalerie

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … () Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (1) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (2) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (3) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (4) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (5) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (6) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (7) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (8) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (9) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (10) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (11) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (12) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (13) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (14) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (15) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Manželé Královi se rozhodli smrk darovat městu Příbrami, aby neohrozil bezpečnost obyvatel sousedního domu. 13. listopadu 2019   (18:45) Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na některých úsecích asfaltový povrch vystřídá mechanicky zpevněné kamenivo 13. listopadu 2019   (16:43) Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Oxid uhelnatý je bezbarvý neviditelný plyn bez zápachu a je přítomen prakticky u každého hoření. Má na svědomí více úmrtí než všechny ostatní intoxikace dohromady. 13. listopadu 2019   (15:00) Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Výstraha trvá až do čtvrtečních dopoledních hodin 13. listopadu 2019   (12:51) Historik: Revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale dělníci Historik: Revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale dělníci Listopadovou revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale paradoxně dělníci. Tehdejší příbramští vysokoškoláci se podíleli na revolučních událostech v Praze, a tak se hlavními aktéry dění v Příbrami stali mladí dělníci a horníci, řekl historik a autor výstavy o listopadu 1989 na Příbramsku Josef Velfl. 13. listopadu 2019   (10:19) Na Příbramsku byl zaznamenán vzestup respiračních onemocnění Na Příbramsku byl zaznamenán vzestup respiračních onemocnění Nejvíce postiženou věkovou skupinou jsou děti do 5 let věku. 13. listopadu 2019   (08:37) Příbramská radnice chce regulovat reklamu v ulicích Příbramská radnice chce regulovat reklamu v ulicích Do boje s vizuálním smogem město vyrazí v lednu 2020 13. listopadu 2019   (06:23) Svatý Martin dorazil do Příbrami. Děti dostaly hromadu sněhu Svatý Martin dorazil do Příbrami. Děti dostaly hromadu sněhu Příbramský svatomartinský průvod je jedním z největších lampionových průvodů pod hřebeny Brd 12. listopadu 2019   (20:19) Pyrotechnická očista v Brdech: Škála nalezené munice je pestrá Pyrotechnická očista v Brdech: Škála nalezené munice je pestrá Prostor bývalého Vojenského újezdu Brdy se k vojenským účelům využíval již od roku 1926. Ještě je potřeba vyčistit zhruba 2400 hektarů lesa 12. listopadu 2019   (17:25) Dobříšský radní navrhl odejmout čestné občanství Klementu Gottwaldovi Dobříšský radní navrhl odejmout čestné občanství Klementu Gottwaldovi Čestné občanství prvnímu komunistickému prezidentovi, za jehož vlády bylo vyneseno přes 230 rozsudků smrti, odejmuli například v Úvalech, Domažlicích a Vyškově 12. listopadu 2019   (15:55)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz