24. 5. svátek má Jana

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

14. března 2019   (18:48)
Dalších 17 fotografií v galeriiBeseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback …

V úterý 12. března se konala na příbramském stadionu otevřená diskuze s fanoušky. Na otázky všeho druhu odpovídala trojice vyvolených ve složení Jana Starky - statutárního ředitele, Tomáše Větrovského - marketingového manažera a Tondy Fantiše – kapitána


V místnosti press centra se na Litavce se sešla početná skupina příznivců zeleno černých barev. Padaly otázky všech možných typů, na které trojice respondentů odpovídala s přesností chirurgického řezu a k úplné spokojenosti tazatelů. Mezi fanoušky hornického klubu se nacházela většina místních z Příbrami, ale také ze Sedlčan a Březnice. Tonda Fantiš třeba poodkryl, že když hrál v Ostravě, podobná setkání se konala ve velkých obchodních centrech a navštívilo jej několik tisíc fanoušků. V porovnání s Příbramí, je ale Ostrava velké město a fotbalem tam žije velká spousta lidí a to doslova. Jan Starka zase popsal stav dvojice rekonvalescentů a zraněných, brankáře Marka BoháčeMiroslavem Slepičkou. „Marek si bohužel nedávno obnovil své zranění a Míra se zrovna dnes podrobil dalšímu operačnímu zákroku.“ Tomáš Větrovský se vyjádřil k nadcházejícímu utkání proti Slavii, do kterého nebude moci nastoupit několik hráčů základní sestavy z důvodu dohody mezi oběma kluby, která se nevztahuje na vykartovaného Ammanuela Antwiho. Ten obdržel v předešlém utkání za dvě žluté červenou kartu a dostal tak stopku proti pražskému celku.
 

V místnosti press centra se na Litavce se …
Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba otázka k přestavbě stadionu. Především tedy přeměna sedaček do zeleno černých barev, které má klub už nějaký ten pátek ve svém logu, místo „Marilácké“ žluto červené. Tato přeměna by vyšla na bezmála milion korun.
Fanouškovské předměty jako navrhovaná mikina s logem by vyšla klub na 700 korun a z počtu 20, by se udaly tak 3. Tyto otázky jsou kladené docela často, ale jejich realizace není na pořadu dne, zcela logicky. To samé platí i o generálním sponzoru, který by měl logo viditelné přímo na dresech hráčů. „Intenzivně se hledá a probíhají některá jednání, ale zatím se, jak se říká, neurodilo.“ Vysvětlil stav sponzoringu v Příbrami Jan Starka, který za klub skalním Uranfans finančně pomůže uhradit jejich nápad v podobě krásné a velké vlajky na ještě výraznější fandění a i když se sympatická parta celé úhradě srdnatě bránila a chtěla jít do toho napůl, bude mít asi nejspíš smůlu. Co řekl ředitel, to přeci platí … Dobrá nálada a úsměvy se tak šířily dál. Dokonce zde ožil i jeden nápad a zajímavost. Diváci co k Litavce chodí a pamatují si z minulosti maskota Krtka, tak se možná v brzké době dočkají jeho obnovené kariéry. Uvidíme, zda se nosáč v příbramském dresu zase objeví. Nechme se překvapit. Beseda nakonec trvala přes hodinu a fanoušci se ještě mohli každý jednotlivě vyfotit s Tondou Fantišem, který jim ochotně věnoval podepsanou hráčskou kartičku i s věnováním. Všudypřítomné úsměvy ve tvářích a pozitivní nálada všech zúčastněných mluvily za vše.
 

Myšlenek a nápadů zazněla spousta, jako třeba …

Fotogalerie

Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … () Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (1) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (2) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (3) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (4) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (5) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (6) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (7) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (8) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (9) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (10) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (11) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (12) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (13) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (14) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (15) Beseda na Litavce odkryla nejen spousty zajímavých otázek, ale oživila naději i na jeden velký comeback … (16)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, foto: dašDalší články

Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Vítěz Svatohorské Downtownu si odnese „korunu“ a titul mistra ČR Už potřetí se ze Svaté Hory do centra Příbrami rozjede okolo 130 jezdců. Tradice Svatohorského Downtownu pokračuje 8.června a chystá se několik změn a novinek. 24. května 2019   (19:19) Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Víkend, jak má být: Korzo Obora, Divadlo patří dětem a mnoho dalšího Počasí by akcemi nabitý víkend nemělo pokazit. 24. května 2019   (16:27) Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Stavba dalšího příbramského „nákupáče“ finišuje Autobusová zastávka, která byla přemístěna od Lidlu k novému nákupnímu centru, bude v provozu od 14. června 24. května 2019   (13:27) Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Pyrotechnik musel odpálit velké množství nalezené munice Při hledání detektorem kovů objevil oznamovatel dne 22. května po osmé hodině večerní v obci Buková u Příbramě nevybuchlou munici. 24. května 2019   (11:22) Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Spadla klec! Policisté dopadli skupinu dealerů pervitinu a marihuany Hrozí jim až pět let za mřížemi 24. května 2019   (09:06) Češi dnes míří k volebním urnám Češi dnes míří k volebním urnám Úderem dnešní 14. hodiny budou Češi volit své zástupce do Evropského parlamentu 24. května 2019   (08:40) Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Většina příbramských základních škol přiznává zkušenost s kyberšikanou Kyberšikana se odehrává ve virtuálním světě, kterým dnešní děti žijí. Ponižující informace jsou dostupné komukoli, odkudkoli a kdykoli 24. května 2019   (06:32) PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho PID v praxi: Za 84 Kč můžete jet do Prahy i zpět, pokud se nezdržíte příliš dlouho Za měsíc se spouští PID, víme, kolik zaplatíte za cestu. 23. května 2019   (19:25) Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový majitel teplárny chce letos investovat 140 milionů, rekonstrukce neomezí dodávky tepla Nový provozovatel počítá i se zachováním počtu zaměstnanců. Do Příbrami by se mohlo přesunout i sídlo firmy. 23. května 2019   (17:22) Uzavírka ulice Balbínova končí Uzavírka ulice Balbínova končí Do konce května měla být z důvodu výměny vodovodního řadu uzavřena křižovatka ulic Balbínova, Hrabákova a Na Leštině. Práce jsou již dokončeny a křižovatka bude v průběhu pár hodin otevřena. 23. května 2019   (15:19)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz