21. 8. svátek má Johana




Ceny benzinu a nafty v Příbrami stagnují, zdražily jen čerpačky MOL

29. května 2025   (11:30)
Ceny benzinu a nafty v Příbrami stagnují, zdražily jen čerpačky MOL
foto: Ilustrační foto / andreas160578, Pixabay

Podle posledního cenového srovnání tento týden se cena Naturalu 95 pohybuje v Příbrami v rozmezí od 32,50 Kč do 34,90 Kč za litr, zatímco nafta stojí 30,50 Kč až 32,90 Kč za litr.


Ceny pohonných hmot tento i tento týden zůstávají na stejné úrovni jako minule. Nejlevnější Natural 95 natankujete na čerpací stanici Silmet (K Podlesí) za 32,50 a na čerpačkách značky Prim, a to za stejnou 32,50 Kč za litr. Naftu za nejlepší cenu natankujete rovněž u Silmetu za 30,50 a na čerpacích stanicích Prim za 30,50 Kč za litr.

Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic ve Středočeském kraji prodává v průměru za 34,06 Kč, před týdnem byl o tři haléře dražší. O 15 haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 32,47 Kč. Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o 5,27 koruny na litru levnější než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 5,10 Kč na litru více.

Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 33,68 Kč za litr, u nafty 32,15 Kč.

Nejlevnější paliva v kraji prodávají na Mělnicku, benzin mají u tamních čerpacích stanic v průměru za 33,19 Kč a naftu za 31,67 Kč. Paliva jsou v kraji nejdražší na Berounsku, benzin mají u tamních čerpacích stanic v průměru za 35,11 Kč a naftu za 33,52 Kč.

Nejlevnější benzin v Česku natankují řidiči v Jihočeském kraji, kde je litr v průměru za 33,22 Kč. Nafta je nejlevnější v Ústeckém kraji, litr tam prodávají průměrně za 31,67 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 34,88 Kč. Nafta se tam tankuje za 33,90 Kč za litr.

Průměrná cena benzinu Natural 95 na Příbramsku je k 28. květnu 2025 33,71 Kč a nafty 31,95 Kč.




CENÍK PHM V PŘÍBRAMI
NÁZEV ADRESA NATURAL 95 DIESEL
SILMET K Podlesí 32,50 30,50
OMV Podbrdská 34,50 32,90
OMV Evropská 34,50 32,90
PRIM Brodská 32,50 30,50
PRIM Rožmitálská 32,50 30,50
ORLEN Brodská 33,50 31,90
ORLEN Žižkova 33,90 31,90
MOL Březnická 34,90 32,50

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
ČTK
autor: příbram.cz








Související


Další články

Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Komáři mají svůj den. Proč připadá Světový den komárů právě na 20. srpna? Stačí večer vyrazit ven a jejich přítomnost člověk většinou pozná během několika … ZAJÍMAVOSTI Hrady a zámky po setmění ožijí. Hradozámecká noc nabídne příběhy, tajemství i romantiku Hrady a zámky po setmění ožijí. Hradozámecká noc nabídne příběhy, tajemství i romantiku Už v sobotu 22. srpna se po celé republice otevřou hrady, zámky a další památky také … AKTUÁLNĚ Havárie vodovodu v Husově ulici ochromila dopravu v Příbrami, řidiči stojí v kolonách Havárie vodovodu v Husově ulici ochromila dopravu v Příbrami, řidiči stojí v kolonách Doprava v centru Příbrami aktuálně tvrdě kolabuje kvůli havárii hlavního vodovodního … AKTUALIZOVÁNO Rozkvetlá louka jako klimatizace? U Příbrami to funguje Rozkvetlá louka jako klimatizace? U Příbrami to funguje V krajině, která se v srpnu změnila v rozpálenou kulisu, existují místa, kde se život … NEPŘEHLÉDNĚTE Kulturní jízda pro každého výletníka Čapka i Dvořáka za cenu jedné vstupenky Kulturní jízda pro každého výletníka Čapka i Dvořáka za cenu jedné vstupenky Spojte letní výlet s historií, literaturou a hudbou. Na Příbramsku a Dobříšsku můžete … TIP NA VÝLET Robotická chirurgie přichází do Příbrami. Pomůže i pacientům s nádorovými onemocněními Robotická chirurgie přichází do Příbrami. Pomůže i pacientům s nádorovými onemocněními Na začátku září zahájí Oblastní nemocnice Příbram provoz robotického chirurgického … AKTUÁLNĚ Z hospody do záchranné stanice: Neuvěřitelný příběh lišáka Větrníka z Hrachova pokračuje i po dvanácti letech Z hospody do záchranné stanice: Neuvěřitelný příběh lišáka Větrníka z Hrachova pokračuje i po dvanácti letech Dojemný životní příběh lišáka Větrníka, který jako malé osiřelé mládě našel azyl v … ZVÍŘATA Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Alkohol dětem? V Německu končí. U nás je to pořád kulturní tradice Německo ruší výjimku, která dovolovala čtrnácti- a patnáctiletým pít pivo nebo víno v … NEPŘEHLÉDNĚTE Výstraha: Česko čekají silné bouřky! Dorazí vítr, přívalový déšť i kroupy Výstraha: Česko čekají silné bouřky! Dorazí vítr, přívalový déšť i kroupy Česko se musí připravit na další výraznou bouřkovou situaci. Meteorologové vydali … AKTUALIZOVÁNO
Léto, otevřená okna a hlasité večery. Rušení nočního klidu řeší policisté na Příbramsku čím dál častěji Léto, otevřená okna a hlasité večery. Rušení nočního klidu řeší policisté na Příbramsku čím dál častěji Teplé letní večery přímo vybízejí k posezení s přáteli, grilování nebo oslavám pod … NEPŘEHLÉDNĚTE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz