2. 6. svátek má Jarmil




Benzin i nafta ve Středočeském kraji od minulého týdne mírně zlevnily

16. února 2023   (10:49)
Benzin i nafta ve Středočeském kraji od minulého týdne mírně zlevnily
foto: pribram.cz / Jakub Pečenka

Na Příbramsku natankují řidiči litr benzinu v průměru za 37,75 Kč, naftu pak za 37,35 Kč.


Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 se aktuálně u čerpacích stanic Středočeského kraje prodává v průměru za 38,03 Kč, před týdnem byl o 16 haléřů dražší. O 44 haléřů na litru zlevnila nafta, za litr teď řidiči dají průměrně 37,48 Kč. Podle údajů společnosti CCS, která ceny sleduje, je benzin o 71 haléřů na litru dražší než před rokem, za naftu tehdy motoristé platili o 1,14 Kč na litru méně.

Průměrná cena benzinu Natural 95 v celé ČR je 37,64 Kč za litr, u nafty 36,87 Kč.
Nejlevnější paliva v kraji prodávají čerpací stanice na Mělnicku, benzin mají v průměru za 37,03 Kč a naftu za 36,11 Kč. Paliva jsou v kraji nejdražší na Berounsku, benzin mají u tamních čerpacích stanic v průměru za 38,75 Kč a naftu za 38,68 Kč. Na Příbramsku natankují řidiči litr benzinu v průměru za 37,75 Kč, naftu pak za 37,35 Kč.
Nejlevnější benzin natankují řidiči v Jihočeském kraji, kde je litr v průměru za 37,20 Kč. Nafta je nejlevnější v Ústeckém kraji, litr tam prodávají průměrně za 36,09 Kč. Naopak nejdražší paliva nabízejí pumpy v Praze, kde litr benzinu stojí průměrně 38,87 Kč. Naftu tam řidiči tankují za 38,61 Kč za litr.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz/ČTK
autor: Jakub Pečenka








Související


Další články

Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Čapí rodinky pod dohledem kamer: V Milíně i v Rožmitále lidé sledují malé čápy Návrat čápů každoročně přitahuje pozornost lidí napříč regionem. Zatímco v Milíně už … NEPŘEHLÉDNĚTE Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Srážka dvou aut u Dubence: Zraněnou řidičku museli hasiči z vozu vyprostit Dvě osobní auta se v úterý odpoledne srazila na silnici 18 u obce Dubenec na … AKTUALIZOVÁNO Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Hlubošská olympiáda, tradice, která vede děti ke sportu Mateřská škola Hluboš letos uspořádala již 18. ročník Hlubošské olympiády, tradiční … ŠKOLSTVÍ Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích v květnu zemřelo sedm lidí, na Příbramsku zemřel řidič po pádu auta z mostu Na středočeských silnicích zemřelo v květnu při dopravních nehodách sedm lidí, o dva … DOPRAVA Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Příbramské divadlo uvede premiéru Zamilovaného Shakespeara. Příběhu lásky, který inspiroval Romea a Julii Jak mohla vzniknout největší milostná hra všech dob? Odpověď nabízí romantická komedie … KULTURA Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Nové kolumbárium a velké opravy. Hřbitov na Hvězdičce čeká přestavba za miliony Město Příbram zahajuje první etapu rozsáhlých úprav městského hřbitova na Hvězdičce. … POLITIKA Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Převaláci už jsou v Kazachstánu. Proběhl další unikátní transport Další krok v návratu koní Převalského do volné přírody se uskutečnil v neděli 31. … AKTUALIZOVÁNO Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Příbramský Oxygen ovládl Evropu. Juniorky získaly zlato, kadetky přidaly stříbro Obrovský úspěch slaví příbramský klub Oxygen. Jeho závodnice se vrátily z mistrovství … SPORT Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Máte sestru? Podle vědců máte obrovskou výhodu. Možná jste si mysleli, že vás vychovali hlavně rodiče. Věda ale ukazuje, že skutečný … LIFESTYLE
Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Nový rybník zažil triatlonovou bitvu. Republikové zlato si odvezli Mittner a Hrušková Areál Nový rybník v Příbrami hostil o víkendu jeden z vrcholů domácí triatlonové … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz