15. 10. svátek má Tereza

Běh města Příbrami: Trasa bude mírně kratší, nově poběží i čtyřčlenné štafety

25. září 2019   (19:23)
Běh města Příbrami: Trasa bude mírně kratší, nově poběží i čtyřčlenné štafety

Olympionička Tereza Čapková zaběhla závod v roce 2016 za necelých patnáct minut


V Dobříši se letos místo ulicemi města běhalo v zámeckém parku. Běh města Dobříše dostal nový název i novou trať. Závodníci se nově nedotkli nohou asfaltu. Ačkoliv měl pořadatel na organizaci závodu hodně málo času a vše se řešilo na poslední chvíli, na start se postavily stovky závodníků. Další závod, který je součástí Brdského běžeckého poháru, se uskuteční tuto sobotu 28. září v Příbrami. Poběží se v areálu Nového rybníka a jako první (v 9 hodin ráno) se na startovní čáru postaví děti. 
 
Start hlavního závodu (muži 10 kilometrů, ženy 5 kilometrů) je v 11:30 hodin.
 
Něco nového na trati?
„Nově můžete vyběhnout i ve čtyřčlenné štafetě na 4 x 2,5 km,“ uvedl pořadatel Aleš Barášek.
 
Běh je oficiálním během města Příbrami, který pořadatelsky zajišťuje Triklub Příbram. „Děkujeme za podporu všem partnerům, Městské policii Příbram, Sportovnímu zařízení Města Příbram a také všem nadšeným dobrovolníkům, kteří se na pořádání akce podílejí,“ dodal.
 
Více informací včetně možnosti registrace je k dispozici na webových stránkách Běhu města Příbrami nebo
Brdského běžeckého poháru. Za startovné zaplatíte předem sto korun, na místě pak 200 Kč. Děti běží zdarma, stejně tak školní i rodinné štafety. Ostatní štafety zaplatí 400 korun. Prezentace závodníků je od 8:30 hodin.
 

"Trasa bude oproti loňsku mírně zkrácena, nepoběží se pod hráz, ale po rovině po hrázi. Rychlé časy tak budou zaručeny. Kdo chce začít s během, má tedy ideální příležitost otestovat sám sebe, ale i závodní atmosféru, a potkat se s ostatními běžci,“ zve Aleš.
 

V Dobříši se letos místo ulicemi města běhalo …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: mirDalší články

Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. Máte v ložnici zrcadlo? Na noc ho zakryjte.. „Setkali jsme se s případy, kdy se lidé museli ze své nemovitosti odstěhovat, protože to tam nedávali,“ říká Lenka Charvátová, která se s manželem zabývá paranormálními jevy 15. října 2019   (20:35) V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk V zásilce banánů přicestoval do příbramského Tesca exotický pavouk Dodavatel přivezl zboží z Mozambiku 15. října 2019   (17:03) Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu Krizový štáb prověřilo cvičení. Jednalo se o požár bytového domu V rámci přípravy na možné vyhlášené krizové stavy či mimořádné události a jejich řešení, jsou většinou jednou ročně předsedou krizového štábu nařízena cvičení. 15. října 2019   (14:32) Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Jiráskovy sady dočasně bez semaforů Rekonstrukce osvětlení by měla být dokončena v nejbližších dnech 15. října 2019   (12:49) Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Pečené kaštany jsou nejen pochoutkou, ale také zdrojem vitamínů Kaštanovník se dožívá i několika set let a dorůstá do velikosti až 30 metrů. 15. října 2019   (11:50) Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku Městské kulturní centrum sídlí v budově Špalíčku V minulém týdnu byla otevřena nová kancelář Městského kulturního centra, které v našem městě funguje od září letošního roku. 15. října 2019   (09:12) Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Mě nikam nevezmou, mám amputované prsty u nohy Bezdomovec Jan přišel o oba rodiče a zůstal sám. Spí venku a je přesvědčen, že kvůli svému handicapu je nezaměstnatelný 15. října 2019   (06:47) Nepřehlédněte Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Afghánec, který jednoho muže pobodal a druhého zabil, byl dopaden Cizí státní příslušník jednu osobu pobodal, druhou zavraždil. 14. října 2019   (19:46) Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Mastnota, špína a zbytky potravin. Hygienici si oběd raději nedali Provozovatel místo spropitného dostal pokutu 14. října 2019   (19:03) Nepřehlédněte Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Nevešel se s návěsem pod most, zablokoval silnici na hodiny Řidič pravděpodobně nerespektoval dopravní značení 14. října 2019   (18:37) NepřehlédněteKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz