3. 3. svátek má Kamil




Bedna pořádá bazar oblečení, výtěžek půjde na provoz zařízení

22. června 2016   (15:24)
Bedna pořádá bazar oblečení, výtěžek půjde na provoz zařízení
foto: NZDM Bedna

Akce se koná již tento pátek.



Nízkoprahové centrum Bedna připravila na tento pátek od 15 do 19 hodin „Benefiční bazárek“. Na něm budete mít možnost obohatit svůj šatník o nové kousky a zároveň si prihlédnout tento klub, který sídli v Křižáku naproti poště. Podobná akce se konala i v minulém roce. Návštěvníci budou mít jedinečnou možnost pořídit si na léto pěkné kousky, např. i zcela nové oblečení a šperky značky H&M. Ty na bazárek věnovala nezisková organizace Chance 4 Children. Výtěžek z celé akce půjde na provoz NZDM Bedna.

„Financování neziskového sektoru je vždy náročné. Jednou z těch příjemnějších forem, jak získat tolik potřebné finanční prostředky jsou benefiční akce, proto i naše organizace Ponton, z.s. se rozhodla jít tímto směrem. Na neformální bázi tak má široká veřejnost možnost seznámit se s naší činností, nahlédnout do našich prostor a jako bonus si k tomu odnést domů něco pěkného,“ vysvětluje Bc. Jakub Václavů, ředitel Pontonu, z.s.

NZDM Bedna sociální služba určená pro děti a mladé lidi ve věku od 11 do 20 let z Příbrami a blízkého okolí. Nabízí možnost trávit volný čas v bezpečném prostředí. Je zde zázemí pro setkávání se s vrstevníky, široká škála volnočasových aktivit a možnost individuálního doučování. Děti a mladí lidé mohou v Bedně vyhledat radu, pomoc či podporu v situacích, které jsou pro ně obtížně řešitelné. Od ledna 2015 funguje i terénní program, který je určen dětem a mladým lidem ve věku 6 do 13 let. Program působí zejména ve vybraných lokalitách města Příbram, které jsou ohroženy sociálním vyloučením. Nabízí sociální služby a volnočasové aktivity přímo v přirozeném prostředí dětí a mladých lidí.

„Srdečně zveme a v pátek 24. 6. se těšíme na všechny, kterým není lhostejná práce s mladou generací. Kromě oblečku, šperků a doplňků za sympatické ceny bude připravené i malé občerstvení,“ dodává Bc. Magdaléna Kočová, koordinátorka NZDM Bedna.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: NZDM Bedna
autor: Bedna, MJ








Další články

Vrchní soud potvrdil muži z Příbramska 15 let vězení za otravu matky metanolem Vrchní soud potvrdil muži z Příbramska 15 let vězení za otravu matky metanolem Za otrávení své matky metanolem si muž z Příbramska odpyká 15 let vězení. Trest mu v … AKTUÁLNĚ Sen o Bali skončil ztrátou 50 tisíc. Policie varuje před nákupem zájezdů přes sociální sítě Sen o Bali skončil ztrátou 50 tisíc. Policie varuje před nákupem zájezdů přes sociální sítě Vidina exotické dovolené, slunce a odpočinku se dvěma ženám během chvíle proměnila v … KRIMI Dálnice D4 je neustále pod kontrolou dronů a umělé inteligence Dálnice D4 je neustále pod kontrolou dronů a umělé inteligence Nová část dálnice D4, která vznikla jako první český dálniční projekt formou PPP, má … DOPRAVA Petr Svoboda z Příbrami chce do Survivoru. Maká každý den a výzvy plní i podle fanoušků Petr Svoboda z Příbrami chce do Survivoru. Maká každý den a výzvy plní i podle fanoušků Petr Svoboda z Příbrami má sen, který by většina lidí vzdala po prvním pokusu. On ne. … NEPŘEHLÉDNĚTE Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům v Příbrami se konečně plní. Proč je venkovní parkoviště dražší a co město chystá dál Parkovací dům u vlakového a autobusového nádraží byl jedním z nejsledovanějších … POLITIKA Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Bydlení nejen v Příbrami: Mladí už na vlastní byt jen tak nedosáhnou Ještě před pár lety se otázka bydlení brala jako něco, co se prostě vyřeší. Člověk … NÁZOR Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Nová neonatologická sekce v Příbrami nabídne intenzivní péči i větší soukromí rodičům Oblastní nemocnice Příbram dokončuje přestavbu části porodnice, díky níž vznikne … Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Auta v Milínské ulici blokují dopravu po srážce Dopravní nehoda dvou osobních vozů se stala v Milínské ulici v Příbrami před 14. … AKTUALIZOVÁNO Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól Jaro začalo smolně. Příbram u lídra držela krok, rozhodl vlastní gól FK Příbram vstoupila do jarní části Chance Národní ligy bojovným výkonem na hřišti … VIDEO
Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na středočeských silnicích v únoru zemřelo šest lidí, na Příbramsku tři Na silnicích středočeského kraje zemřelo v únoru při dopravních nehodách šest lidí. … DOPRAVA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz