21. 7. svátek má Vítězslav




Bazén už se napouští, brána venkovního areálu se veřejnosti poprvé otevře 1. června

15. května 2018   (11:17)
Bazén už se napouští, brána venkovního areálu se veřejnosti poprvé otevře 1. června
foto: pribram.cz

Napouštěním vody do bazénu však práce v areálu nekončí. Seče se tráva, probíhají další opravy zídek, brodítek či schodišť a všechno se důkladně čistí. Návštěvníky čeká i pár novinek pro větší pohodlí, které jistě ocení.



Pokud bude počasí přát, areál venkovního bazénu Aquaparku Příbram se otevře veřejnosti 1. června. Otevřeno bude vždy za hezkého počasí, ve všední dny od 13 do 19 hodin a o víkendech od 11 do 19 hodin. „Pro návštěvníky jsme do areálu zakoupili více laviček se stolky a také skříňky na cennosti, které doposud chyběly,“ říká manažer Aquaparku Lukáš Kozohorský.

Vstupné do areálu zůstává stejné jako v minulých letech. Celodenní vstupné stojí pro dospělou osobu 50 Kč, dítě do 10 let 30 Kč, senioři a studenti zaplatí 40 Kč. Rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti do 15 let) stojí 120 Kč. Po 16. hodině dospělá osoba zaplatí 30 Kč, ostatní to mají za polovic.
Děti do 3 let mají vstup do areálu zdarma.

Na své návštěvníky čekají také dvě beach volejbalová hřiště přímo v areálu venkovního bazénu. Vstup na hřiště je povolen pouze s platnou vstupenkou do venkovního areálu a po zaplacení pronájmu hřiště. Vstupné do areálu venkovního bazénu je v případě hry beach volejbalu sníženo na 30 Kč za osobu a pronájem hřiště stojí dle nového ceníku 200 Kč na hodinu. Síť je v ceně pronájmu, za 20 Kč si lze zapůjčit míč.

Kromě 50 m dlouhého bazénu a zmiňovaných beach volejbalových hřišť nabízí „Venkáč“ také dětský bazének, dětské hřiště, občerstvení a rozlehlé travnaté plochy lemované vzrostlými stromy. Venkovní bazén je tak skvělým místem k odpočinku, sportu i zábavě.
Pokud bude počasí přát, areál venkovního …
foto: pribram.cz

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Miroslava Poláková
SZM
autor: jk








Další články

Moře, nebo Česko? Kam letos vyrazit na letní dovolenou? Moře, nebo Česko? Kam letos vyrazit na letní dovolenou? Léto je v plném proudu a mnozí se ještě rozhodují, kde strávit zaslouženou dovolenou. … LIFESTYLE Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět? Zákaz mobilů ve školách: ochrana dětí, nebo krok zpět? Vláda jednomyslně podpořila návrh na plošný zákaz používání mobilních telefonů a … ANKETA Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech Pozor při sběru hub a borůvek. Tasemnice liščí může číhat i na nemytých lesních plodech Tasemnice liščí (Echinococcus multilocularis) patří mezi nejnebezpečnější parazity, … NEPŘEHLÉDNĚTE Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN) Senátorkou za Příbramsko chce být Luftová (Piráti), ODS podpoří Štěpánka (STAN) V podzimních senátních volbách na Příbramsku se bude ucházet o hlasy voličů příbramská … AKTUÁLNĚ Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy Vstupní brána má nové štuky i ochrannou vrstvu. Příbramský hřbitov čekají další velké úpravy Vstupní brána na příbramský hřbitov z parku V Zátiší prošla kompletní opravou. Má nové … AKTUÁLNĚ Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Zfetovaný a opilý řidič napálil fabii do stromu: Auto samo zavolalo pomoc přes E-call Kombinace alkoholu, pervitinu a ignorování soudních rozhodnutí opět ukázala svou … AKTUÁLNĚ Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Středočeský kraj v autobusech PID od srpna rozšíří možnost nástupu všemi dveřmi Od srpna bude možné nastupovat do autobusů Pražské integrované dopravy (PID) všemi … DOPRAVA Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Penaltový král poprvé ve Středočeském kraji. Nový Knín hostí premiéru s Horváthem, Zelenkou i „Kalkulátorem“ Po šestnácti ročnících na Moravě vstupuje Penaltový král do nové éry. Soutěž se vydává … SPORT Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Technologická revoluce míří na Příbramsko. Unikátní podzemní laboratoř dostane novou šanci stát se centrem inovací Jedinečné pracoviště ukryté pod zemí nedaleko Slapské přehrady čeká další rozvoj. … ZAJÍMAVOSTI
Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnicí otřásly exotické rytmy a vůně z celého světa: Třetí ročník festivalu přilákal stovky lidí Březnické staré kluziště se proměnilo v pestrobarevnou křižovatku světových kultur. … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz