24. 1. svátek má Milena

Babiš: Útočník podle policie vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu

28. února 2021   (14:25)
Babiš: Útočník podle policie vyhrožoval, že zastřelí mě i rodinu
foto: pribram.cz, ČTK

Dotyčný člověk byl zatčen ve Španělsku.


Policie informovala letos 8. ledna premiéra Andreje Babiše (ANO), že existuje člověk, který chce zastřelit jeho i jeho rodinu. Policie potom střežila premiérův dům. Dotyčný člověk byl zatčen ve Španělsku. Premiér to dnes řekl v pořadu Partie Terezie Tománkové v CNN Prima News. Jeho manželka poté odcestovala do Dubaje a její snímky z Dubaje se objevily na sociálních sítích.

Jeho manželka měla dovoleno, aby cestovala do Dubaje, uvedl premiér.

"Ano, protože se bála," řekl Babiš k jejímu odjezdu do Dubaje. "A když nám křičeli před barákem, že jsme fašisti, tak rodina byla doma," dodal premiér.
Babiš řekl, že tuto informaci nechtěl prozrazovat v době, kdy se na něj za snímky valila vlna kritiky, protože jeho žena to nevěděla. "Teď se to dozvěděla, já jsem je vyhnal pryč," dodal.
Nejde o první případ vyhrožování premiérovi. Například v roce 2008 informoval server iHNED.cz, že tehdejšímu premiérovi Mirku Topolánkovi vyhrožuje anonym smrtí. Napsal Topolánkovi, že "kulka pro tebe je připravená."

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
ČTK
autor: Jakub Pečenka








Další články

Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Péče o zachování brdské krajiny vyšla loni na skoro osm milionů korun Ani v roce 2025 nezůstala Chráněná krajinná oblast Brdy bez pozornosti. Péče o zdejší … Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Sociálních pohřbů přibylo. Výrazný nárůst je v Příbrami Počet sociálních pohřbů v některých větších městech Středočeského kraje v posledních … Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Nejdelší tunel středočeské D3 roste rychleji, než čekali. První čtvrtina je hotová Průzkumná štola pro tunel Kamenná Vrata na budoucí středočeské D3 — v úseku mezi … AKTUÁLNĚ Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Masopust: Nejbarevnější česká tradice, která přežila staletí Tři králové symbolicky uzavřeli vánoční čas a začalo období, kdy se svět obrací vzhůru … Masopust /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů /VIDEO/ Obránci zvířat protestovali před prodejnou COOP proti prodeji vajec z klecových chovů Organizace OBRAZ – obránci zvířat uspořádala v pátek 23. ledna ráno protestní akci … FOTO Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Ceny benzinu a nafty v Příbrami: Nejdráž natankujete stále na čerpačkách OMV a MOL Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 30,90 Kč do 33,90 … AKTUÁLNĚ Dům s cenou 20 milionů a energetickým štítkem G. Zastupitelé rozhodnou, zda půjde do dražby Dům s cenou 20 milionů a energetickým štítkem G. Zastupitelé rozhodnou, zda půjde do dražby Zastupitelstvo města Příbram bude ve středu 28. ledna rozhodovat o dalším osudu … Politika Tipy na víkend: Nové filmy a návrat oblíbeného divadelního představení pro děti Tipy na víkend: Nové filmy a návrat oblíbeného divadelního představení pro děti O víkendu se můžete těšit na další filmové premiéry – pro ty nejmenší diváky, ale i … Záškrt se vrací. Nebezpečná nemoc může ohrozit dýchání i srdce, varuje primář Prusík Záškrt se vrací. Nebezpečná nemoc může ohrozit dýchání i srdce, varuje primář Prusík Záškrt patří mezi infekční onemocnění, o kterých si mnozí mysleli, že už patří … ROZHOVOR
Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku Hygienici varují před antiperspirantem Rexona. Obsahuje zakázanou látku Hlavní hygienička České republiky upozorňuje spotřebitele na nevyhovující kosmetický …
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz