28. 2. svátek má Lumír

Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové

FOTOGALERIE
2. března 2017   (06:32)
Dalších 6 fotografií v galeriiAutobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové
foto: pribram.cz

S nákupem nových zastávek počítá i již schválený rozpočet města.



Nejen pravidelní cestující hromadnou autobusovou dopravou si mohli všimnout v jak žalostném stavu se nacházejí příbramské zastávky. Mnoho z nich je zrezlých nebo posprejovaných, chybí v nich skla nebo mají trávou porostou mechem. Přesvědčit se můžete v naší fotogalerii, která byla pořízena v průběhu tohoto týdne.

Dobrou zprávou je, že město chystá pro letošní rok nejen opravu, ale také nákup zcela nových autobusových zastávek.

„V těchto dnech zpracovává samostatné oddělení silničního hospodářství výzvu k podání nabídky na obnovu zastávkových přístřešků. V rozpočtu byla na letošní rok schválena položka na nové autobusové přístřešky a dále položka na obnovu těchto přístřešků,“ sdělila naší redakci tisková mluvčí města Příbram Pavlína Svobodová.

Ve schváleném rozpočtu pro letošní rok se počítá i s částkou na optimalizaci MHD a vypsáním výběrového řízení na provozování MHD. Podle starosty Jindřicha Vařeky (ANO) bude potřeba zpracovat nový generel dopravy, který bude lépe řešit stavy ve špičce, ale zároveň bude muset být přísnější v otázce udržování málo využívaných spojů. „Tento nový generel bude veřejností považován za věc velmi nepopulární a bude záležet na odvaze vedení města, zda jej budou chtít prosadit,“ dodává.
Nejen pravidelní cestující hromadnou …
foto: pribram.cz

Fotogalerie

Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (1) Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (2) Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (3) Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (4) Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (5) Autobusové zastávky jsou v žalostném stavu, město letos koupí nové (6)

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: MJ, JP








Další články

Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Nejčastější prohřešky řidičů podle policie: Telefon v ruce i stání na zastávce Držení telefonu za jízdy nebo zastavování na autobusových zastávkách. To jsou podle … DOPRAVA Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola Mezi světlem a tichem Nic není skutečnější než nic v Galerii Františka Drtikola V sobotu 28. února od 16 hodin se uskuteční dernisáž a komentovaná prohlídka výstavy … Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Za kouzlem a tajemstvím nevšedního světa lišejníků II. Brdy nejsou určitě tak bohaté na lišejníky jako například Šumava nebo Jeseníky, ale … POZNÁVÁME BRDY Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Pudilová končí v OKTAGONu? Příbramská rodačka má nabídky na titulové zápasy! Příbramská rodačka a jedna z nejznámějších českých MMA bojovnic Lucie Pudilová má za … SPORT Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Maturita, nebo řemeslo? Možnosti studia v Příbrami a okolí Vybrat si správnou střední školu není jednoduché. Příbramsko však nabízí překvapivě … ŠKOLSTVÍ Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Masopustní veselí i plesová noc: Rožmitálsko čeká den plný tradic a tance Poslední únorová sobota nabídne na Rožmitálsku pestrý program pro malé i velké. … MASOPUST Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ Historie pití kávy od orientální rarity k českému „turkovi“ V přízemí Kopáčkova domu je volně přístupná výstava Muzea města Dobříše, která … ANKETA V Rožmitále hořel nakladač V Rožmitále hořel nakladač Hasiči zasahovali v Rožmitále u nahlášeného požáru nakladače. AKTUÁLNĚ Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Klučenice se třesou dál. Po nočních otřesech přišel další během dne Obyvatele Klučenic a okolních obcí probudil ve čtvrtek pozdě večer nečekaný otřes. … AKTUÁLNĚ
Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Tankování v Příbrami: Nejdražší Natural 95 i naftu má MOL i OMV Za benzin Natural 95 zaplatíte tento týden v Příbrami v rozmezí od 31,90 Kč do 34,90 … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz