17. 2. svátek má Miloslava




Alka opět sbírá tonery, minule vynesly 35 tisíc

24. listopadu 2014   (15:55)
Alka opět sbírá tonery, minule vynesly 35 tisíc
foto: sxc

Obecně prospěšná společnost Alka se zabývá pomocí postiženým spoluobčanům.



Příbramská Alka byla znovu vybrána do projektu Sbírej toner jako jedna z 10 organizací z celé České republiky. Cílem projektu je vybrat do speciálních sběrných boxů prázdné tonery, které se pak opětovně naplní. Získané peníze se pak předávají právě vybraným organizacím.

„Stačí se zaregistrovat na www.sbirej-toner.cz a vybrat naše zařízení. Nezatížíme Vás žádnou administrativou, vše zařídí organizátoři projektu sami, zdarma dovezou do firmy sběrný box a plný box opět zdarma vyzvednou,“ vysvětluje Helena Holánková z Alky.

Prázdné tonery je také možné donést přímo do Alky. V minulém období se takto podařilo získat 35.000 Kč.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: Alka
autor: MJ








Další články

Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš investuje miliony do sportu: lepší areály pro všechny generace Dobříš se v roce 2026 zaměřuje na rozvoj a modernizaci svých sportovních areálů. Město … Dobříš Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Dlouhá zimní idyla se změnila v lesnickou noční můru Sněhové přeháňky v noci na úterý znovu výrazně zatížily už tak oslabené lesní porosty … FOTOGALERIE Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Skrytá hrozba ve vaší koupelně: Varování před nebezpečnými barvami Schwarzkopf Ministerstvo zdravotnictví ČR označilo jako nebezpečné dvě barvy na vlasy značky … Nepřehlédněte Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky Při nehodě u Milína se srazily dva osobáky V úterý 17. února v půl třetí odpoledne zasahovali hasiči, záchranáři a policie u … Doprava Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počty nemocných chřipkou ubývají, ale stále se podle hygieniků pohybují ve vysokých číslech Počet lidí s akutním respiračním onemocněním včetně chřipky ve Středočeském kraji v … Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Další šance pro Brdy: Projekty na obnovu krajiny startují Abychom zachovali krajinu pro budoucí generace, je nutné o ni řádně pečovat. A to se … „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami „Ahoj, půjčíš mi 53 500 Kč? Zítra vrátím!“ Pozor, takhle lákají podvodníci peníze z lidí v Příbrami Příbramsko včetně zbytku republiky znovu zasáhla lavina podvodů, které ničí důvěru … Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků Historicky první Školní derby v ledním hokeji přilákalo do Příbrami více než 1 500 diváků V pátek 13. února se na zimním stadionu v Příbram uskutečnilo historicky první Školní … Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Kdo se odváží vyrazit? Masopust v Lázu slibuje tradici i legraci Únor v Lázu bude letos opět plný hudby, barevných masek a veselí. Tradiční Masopust se …
Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Route 66 se vrací do Příbrami. XI. ročník přinese novinku v Pražské ulici Po loňském jubilejním X. ročníku, který už poprvé kompletně převzalo do organizace … FOTOGALERIE
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz