21. 6. svátek má Alois

ALKA: Nejednou jsme si v tomto roce uvědomili, jak křehká hranice mezi zdravím a nemocí může být

23. prosince 2020   (08:52)
ALKA: Nejednou jsme si v tomto roce uvědomili, jak křehká hranice mezi zdravím a nemocí může být
foto: o.p.s.

ALKA, o.p.s. děkuje za vaši podporu v roce 2020


Rok 2020 zcela zásadním způsobem změnil vnímání nás všech. Nejednou jsme si v tomto roce uvědomili, jak křehká hranice mezi zdravím a nemocí může být. Takřka ze dne na den se naše životy změnily. Pomoci organizací či jednotlivců, kteří nás i v této nelehké době podpořili, si vážíme o to víc. Dlouhodobá finanční podpora je pro nás nesmírně důležitá, a i díky této pomoci můžeme klientům Alky poskytovat nejen kvalitní služby, ale i příjemné prostředí. 

Díky daru společnosti Innogy Gas Storage a Nadačnímu fondu Tesco jsme obnovili vybavení denního stacionáře, sponzorský dar od společnosti ALBIXON, a.s. velkou měrou přispěl k doplnění chybějících finančních prostředků na nákup elektrického invalidního vozíku pro našeho uživatele. Nadační fond AVAST nám umožnil poskytovat odlehčovací služby v terénní a pobytové formě, na financování mezd fyzioterapeutů se podílela Nadace J&T.

Děkujeme Středočeskému kraji, městu Příbram, Sociálnímu fondu MAS Brdy-Vltava, dobrovolnickému centru ADRA Příbram, obcím Milín, Rožmitál pod Třemšínem, Mladý Smolivec a dalším obcím a nadacím za podporu, které si velice vážíme.
Velké poděkování patří všem zaměstnancům Alky, kteří nejen skvěle odvedenou prací, ale i svým přístupem, pokorou a ochotou pomoci každý den dokazují, jak důležití pro Alku jsou.
 
Všem bychom chtěli popřát příjemné a klidné prožití vánočních svátků, v roce 2021 hodně zdraví a spokojenosti.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: ALKA
o.p.s.
autor: Tomáš Pečenka

Další články

Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Při motokrosových závodech v Podluhách vyjel řidič mimo trať a narazil do diváků Na pomoc spěchal i vrtulník. Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Očkování bez předchozí registrace by mělo být možné od poloviny července Od září by mohli dostávat lékaři do ordinací nejpoužívanější vakcínu - … Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovaru Herold v Březnici loni kvůli koronaviru klesl výstav o 35 procent Pivovar vyváží například do Ruska a Švédska, nejnovější odbytiště má v Maďarsku a … Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Tatínkové mají dnes svůj den, nezapomeňte jim popřát Zatímco maminkám přeje druhou květnovou neděli většina blízkých, na táty se stále … Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Novák se dnes promění ve velké sportoviště. Připravena je i olympijská vesnice Dnešní Novák Fest má podtitul Příbram pod pěti kruhy. Jak název naznačuje, akce se … Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Na kole: Výstava fotografií v příbramské galerii se vrací do 50. a 60. let minulého století Galerie Františka Drtikola představí kolekci o cykloputování fotografa Ladislava … V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové V neděli budou silné bouřky s krupobitím a přívalovým deštěm, varovali meteorologové Přívalový déšť může ojediněle rozvodnit malé toky, zatopit podchody, podjezdy či … Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií Burácení motorů, ve vzduchu vůně benzinu. Motorkáři vyjedou na společnou projížďku s policií V rámci akce Začněme spolu aneb kolama dolů se sejdou motorkáři v 10 hodin ráno u … Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile Opilý řidič v Příbrami zdemoloval auto o strom, nadýchal téměř dvě promile K nehodě došlo dnes před čtvrtou hodinou ranní v ulici Edvarda Beneše.
Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Lidé by měli ve vedrech věnovat pozornost i zvířatům Pro venčení psů by měli lidé volit především ráno a večer, kdy jsou teploty …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz