25. 4. svátek má Marek

Alka hledá nového ředitele, nabízí plat 60 000 Kč měsíčně

24. března 2019   (08:52)
Alka hledá nového ředitele, nabízí plat 60 000 Kč měsíčně

Správní rada společnosti Alka, o.p.s. vzala dne 19.3.2019 na vědomí výpověď ředitelky, Mgr. Šárky Hájkové


Správní rada rozhodla o vypsání výběrového řízení na ředitele s termínem ukončení k 31.5.2019. Po dobu výběrového řízení jmenovala správní rada ředitelkou, tedy statutárním zástupcem, Kateřinu Tichou, DiS., a to počínaje dnem 20.3.2019.

Vyhlášení výběrového řízení

Správní rada Alka, o.p.s. v Příbrami vyhlašuje výběrové řízení na nového ředitele / ředitelku, který(á) se bude věnovat zajímavým a inovativním projektům zaměřeným na osoby s kombinovaným postižením i jejich rodiny. V této pozici budete zodpovědný(á) za řízení, chod a rozvoj Centra péče o handicapované Alka (www.alkaops.cz), které se stará o přibližně 70 klientů a aktuálně má přibližně 35 zaměstnanců.

Požadujeme:
1) vzdělání a praxe:
* VŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 2 roky
nebo
SŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 5 let
* výhodou je praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti a znalost účetnictví neziskových organizací
2) teoretická a praktická znalost manažerských dovedností (HR, vedení lidí, hodnocení zaměstnanců, analýzy, reporting)
3) osobnost s analytickým a koncepčním myšlením
4) schopnost výborně komunikovat, prezentovat na veřejnosti, formulovat myšlenky
5) schopnost týmové spolupráce
6) znalost práce na PC (aplikace pro podávání žádostí a výkazů, reporting a analýzy v Excelu, prezentace a tvorba dokumentů)
7) trestní bezúhonnost
8) řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
1) zajímavou, samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci, která je smysluplná
2) plat 60 000 Kč měsíčně hrubého
3) motivační odměny při splnění cílů společnosti na daný rok
4) flexibilní pracovní dobu
5) 5 týdnů dovolené

Budeme rádi, když nás se svým motivačním dopisem, referencemi a životopisem oslovíte do 19.4.2019 na elektronické adrese katerina.ticha@alkaops.cz (do subjektu uveďte „Alka – výběrové řízení“). Případné dotazy je možné konzultovat s ředitelkou Alka, o.p.s., Kateřinou Tichou, na telefonním čísle 728 754 708.

Alka, o.p.s. je příbramská nezisková organizace, která pomáhá lidem s různě závažným, zpravidla kombinovaným, postižením (od předškolních dětí po dospělé) a jejich rodinám. Naším cílem je umožnit každému uživateli rozvinout jeho potenciál a rodině pomoci s náročnou péčí o něj. Důraz klademe na individuální a lidský přístup, dialog s klientem a jeho rodinou, a na příjemné prostředí. Fungujeme transparentně, společensky zodpovědně a s respektem k potřebám každého, kdo naši pomoc potřebuje.

Ing. Lucie Šťovíčková
předsedkyně správní rady
Alka, o.p.s.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Ing. Lucie Šťovíčková

autor: Ing. Lucie ŠťovíčkováDalší články

Čarodějnice na Nováku si užily především děti Čarodějnice na Nováku si užily především děti Na Nováku byla zahájena letošní sezóna čarodějnicemi. 25. dubna 2019   (20:09) Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Turisté se 18. května vydají na 54. ročník pochodu Praha-Prčice Pěší dostanou na výběr 16 tras 25. dubna 2019   (16:12) Na Nováku nově také koloběžky Na Nováku nově také koloběžky Největším sportovištěm v Příbrami je areál Nového rybníka, který v posledních letech se začínající sezonou nabízí vždy novou aktivitu pro sportovce. 25. dubna 2019   (13:29) Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Na dnešní odpoledne je již Novák připraven Dnes proběhnou na Nováku čarodějnice. 25. dubna 2019   (11:43) V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! V Husově ulici se zasekl autobus. Silnice je neprůjezdná! Momentálně probíhají vyprošťovací práce. 25. dubna 2019   (09:48) AKTUÁLNĚ Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu Most přes dálnici D4 u Řitky byl včera uzavřen, je v havarijním stavu V brzké době se dá čekat oprava mostu a s tím spojená omezení. 25. dubna 2019   (08:19) Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Zesnulého Dana Nekonečného nahradí na Vítání slunovratu Prague Queen Kapela Queen je opět velmi populární díky povedenému filmu Bohemian Rhapsody. 25. dubna 2019   (06:08) Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie by měla znát škodu na havarovaném vrtulníku do měsíce Policie původně očekávala, že škodu bude znát již na počátku letošního roku, následně se termín posunul na únor, kdy se zjistilo, že rozsah poškození nelze vizuální prohlídkou zjistit a bude nutné vrtulník odstrojit. 24. dubna 2019   (20:17) Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Už tento pátek dorazí do Březnice kapely Mňága a Žďorp společně s E!E Páteční večer bude patřit rockové hudbě! Při troše štěstí můžete jít zdarma! 24. dubna 2019   (17:12) Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Výjezd z Příbrami komplikuje srážka vozidel na Evropské Vozidla blokují oba jízdní pruhy. 24. dubna 2019   (14:49) AKTUÁLNĚKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz