26. 6. svátek má Adriana

Alka hledá nového ředitele, nabízí plat 60 000 Kč měsíčně

24. března 2019   (08:52)
Alka hledá nového ředitele, nabízí plat 60 000 Kč měsíčně

Správní rada společnosti Alka, o.p.s. vzala dne 19.3.2019 na vědomí výpověď ředitelky, Mgr. Šárky Hájkové


Správní rada rozhodla o vypsání výběrového řízení na ředitele s termínem ukončení k 31.5.2019. Po dobu výběrového řízení jmenovala správní rada ředitelkou, tedy statutárním zástupcem, Kateřinu Tichou, DiS., a to počínaje dnem 20.3.2019.

Vyhlášení výběrového řízení

Správní rada Alka, o.p.s. v Příbrami vyhlašuje výběrové řízení na nového ředitele / ředitelku, který(á) se bude věnovat zajímavým a inovativním projektům zaměřeným na osoby s kombinovaným postižením i jejich rodiny. V této pozici budete zodpovědný(á) za řízení, chod a rozvoj Centra péče o handicapované Alka (www.alkaops.cz), které se stará o přibližně 70 klientů a aktuálně má přibližně 35 zaměstnanců.

Požadujeme:
1) vzdělání a praxe:
* VŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 2 roky
nebo
SŠ vzdělání (výhodou ekonomického, sociálního, pedagogického nebo zdravotnického směru) a praxi v manažerské funkci / s vedením pracovního kolektivu min. 5 let
* výhodou je praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti a znalost účetnictví neziskových organizací
2) teoretická a praktická znalost manažerských dovedností (HR, vedení lidí, hodnocení zaměstnanců, analýzy, reporting)
3) osobnost s analytickým a koncepčním myšlením
4) schopnost výborně komunikovat, prezentovat na veřejnosti, formulovat myšlenky
5) schopnost týmové spolupráce
6) znalost práce na PC (aplikace pro podávání žádostí a výkazů, reporting a analýzy v Excelu, prezentace a tvorba dokumentů)
7) trestní bezúhonnost
8) řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
1) zajímavou, samostatnou, zodpovědnou a kreativní práci, která je smysluplná
2) plat 60 000 Kč měsíčně hrubého
3) motivační odměny při splnění cílů společnosti na daný rok
4) flexibilní pracovní dobu
5) 5 týdnů dovolené

Budeme rádi, když nás se svým motivačním dopisem, referencemi a životopisem oslovíte do 19.4.2019 na elektronické adrese katerina.ticha@alkaops.cz (do subjektu uveďte „Alka – výběrové řízení“). Případné dotazy je možné konzultovat s ředitelkou Alka, o.p.s., Kateřinou Tichou, na telefonním čísle 728 754 708.

Alka, o.p.s. je příbramská nezisková organizace, která pomáhá lidem s různě závažným, zpravidla kombinovaným, postižením (od předškolních dětí po dospělé) a jejich rodinám. Naším cílem je umožnit každému uživateli rozvinout jeho potenciál a rodině pomoci s náročnou péčí o něj. Důraz klademe na individuální a lidský přístup, dialog s klientem a jeho rodinou, a na příjemné prostředí. Fungujeme transparentně, společensky zodpovědně a s respektem k potřebám každého, kdo naši pomoc potřebuje.

Ing. Lucie Šťovíčková
předsedkyně správní rady
Alka, o.p.s.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: Ing. Lucie Šťovíčková

autor: Ing. Lucie ŠťovíčkováDalší články

V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna V pondělí nás v redakci navštívilo miminko měsíce dubna Maminka a tatínek Karinky si přijeli pro zasloužený dárkový balíček 26. června 2019   (06:09) V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko V domě s pečovatelskou službou v Rožmitále pod Třemšínem zahořelo lůžko Bylo evakuováno celkem 13 osob, předběžná škoda činí 300 000 korun 25. června 2019   (22:17) Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Nejoblíbenější příbramskou herečkou je Anna Fixová, mezi herci se prosadil Jiří Vojta Do ankety přišlo 1500 lístků. 25. června 2019   (19:57) Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Placení parkovného přes chytrý telefon je otázkou několika vteřin Po instalaci aplikace, prvním zadání registrační značky a spárování s platební kartou již nemusíte při dalších platbách zadávat žádné údaje 25. června 2019   (16:55) Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Dopravní nehoda osobního automobilu omezuje provoz v ulici Husova Osobní vozidlo značky Hyundai narazilo do zábrany vedle vozovky a zablokovalo jeden jízdní pruh, na místě se tvoří kolony 25. června 2019   (14:37) AKTUÁLNĚ Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu Město je ochotno podílet se na výstavbě protihlukových stěn Jihovýchodního obchvatu V pátek 21. června měli občané možnost předkládat připomínky ke stavbě obchvatu. Své námitky podalo i samotné město 25. června 2019   (12:52) Alka má nové vedení Alka má nové vedení Novou ředitelkou je Mgr. Lenka Mottlová, která má mnohaleté zkušenosti s řízením a rozvojem sociálních služeb pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením. 25. června 2019   (09:51) Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Uplynulá sobota změnila život hned několika rodinám Při sobotních dopravních nehodách bylo zraněno 11 osob, pro pět z nich přilétl vrtulník 25. června 2019   (07:31) Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Tropy ve městě? Nemusí být úmorné Venkovní bazén pojede tento týden ve víkendovém režimu a otevře již v 11 hodin 25. června 2019   (06:01) Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Namol opilý muž urážel matku a napadl příbuzného, policisté ho odvezli k vystřízlivění na záchytku Dechová zkouška u dotyčného vykázala hodnotu bezmála tři promile alkoholu. 24. června 2019   (19:41)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz