18. 4. svátek má Valérie

AKTUÁLNĚ: Příbramští hasiči zasahují u požáru autodílny, ve které se nacházejí tlakové lahve

AKTUÁLNĚ
3. září 2018   (12:58)
AKTUÁLNĚ: Příbramští hasiči zasahují u požáru autodílny, ve které se nacházejí tlakové lahve

Požár autodílny nahlášený na tísňovou linku středočeských hasičů povolal na místo několik hasičských jednotek


V obci Vižina v těchto chvílích hoří objekt autodílny. Budova byla zasažena ohněm v plném rozsahu a na místě zasahuje 8 hasičských jednotek. Na místo přijeli profesionální hasiči z HZS Středočeského kraje ÚO Příbram, Hořovic, Berouna a stanice Dobříš. Pomáhají jim i dobrovolní hasiči z Všeradic, Hostomic a Osova. 

Ohněm byl zničen jeden nákladní automobil a druhý je ohněm poškozen. Předběžný odhad škody je  okolo 1 a půl milionu korun. Hasiči momentálně rozebírají konstrukce a hasí jednotlivá ohniska požáru. Vzhledem ke skutečnosti, že se  v objektu nacházejí i tlakové lahve, musí si zasahující jednotky počínat s velkou opatrností. Jako předběžná příčina zahoření se jeví možná nedbalost při zacházení s otevřeným ohněm.

Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová nám k události sdělila následující informace: „Na místě byly zraněny dvě osoby, jedna byla zraněna lehce a záchranáři ji ošetřili na místě. Druhý muž byl zasažen ohněm do obličeje a utrpěl popáleniny na 1% těla. Po nezbytném ošetření byl záchrannou službou transportován do Vinohradské nemocnice v Praze."

 

V obci Vižina v těchto chvílích hoří objekt …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: top

autor: mipDalší články

Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Na Velký pátek si nakoupíte. Na Velikonoční pondělí však zůstanou obchody zavřené Obchodním domům to přikazuje zákon. 18. dubna 2019   (21:42) Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Zeleným čtvrtkem začíná hlavní část Velikonoc, proč je ale zelený? Velikonoce od loňska nabídnou hned 4 dny, kdy nemusíme do práce. 18. dubna 2019   (18:18) Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Hasiči likvidují požár skládky větví, došlo k rozšíření ohně i na stromy Příčinou požáru mohlo být i samovznícení 18. dubna 2019   (16:16) Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Hasiči bojují s požárem lesa, na pomoc povolali vrtulník s bambi vakem Byl vyhlášen druhý stupeň požárního poplachu 18. dubna 2019   (15:43) AKTUALIZOVÁNO Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Neznámý pachatel odcizil baterie od mobilních semaforů Došlo ke krádežím na dopravním značení a pouličním osvětlení. 18. dubna 2019   (14:03) Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Velikonoční nákupy vrcholí. U Tesca si připravte pevné nervy Situace velmi připomíná dobu před Štědrým dnem. 18. dubna 2019   (10:48) Příbramské hokejistky mají tah na branku Příbramské hokejistky mají tah na branku Město Příbram má řadu sportovců a klubů získávajících nejvyšší ocenění na české i světové sportovní scéně. Mezi ně patří také hokejistky HC Příbram, které jsou mistry České republiky. 18. dubna 2019   (09:34) S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn S novou smlouvou o provozovateli MHD Příbram se cestující dočkají zásadních změn Změny se nebudou týkat pouze samotných autobusů, ale také autobusových zastávek, z nichž některé budou vybaveny elektronickými informačními tabulemi. 18. dubna 2019   (07:36) Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Foto dne: Příbramské kašny jsou od úterý odzimované Technické služby čekaly s odkrytím na vhodné počasí bez večerních mrazů. 18. dubna 2019   (06:01) FOTO Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Naše ochutnávka Lisabonu všemi smysly Ve dnech 1. – 5. dubna 2019 studenti Integrované střední školy hotelového provozu, obchodu a služeb Příbram vycestovali na poznávací zájezd do portugalského Lisabonu a slíbili, že se po návratu podělí o své zážitky. Tady jsou. 17. dubna 2019   (18:25)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz