20. 5. svátek má Zbyšek

Aktuálně: Požár rodinného domu se v těchto chvílích snaží zkrotit hasiči na Příbramsku

AKTUALIZOVÁNO
16. prosince 2018   (09:57)

Dům je z poloviny zasažen ohněm, který ohrožuje i sousedící garáž s uhlím a dřevěnou kůlnu


Sirény ohlásily příjezd několika hasičských jednotek do obce Vysoká na Příbramsku. Došlo zde k požáru rodinného domu, který se snaží hasiči v tuto chvíli dostat pod kontrolu. Tisková mluvčí hasičů kpt. Mgr. Vladimíra Kereková sdělila portálu pribram.cz: „Rodinný dům v obci Vysoká je zasažen z 50%. Ohrožena je sousedící garáž s uhlím a dřevěná kůlna."

AKTUALIZOVÁNO:

10:25
Na místě zasahovali i zdravotníci. Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová informovala: „Při události se jedna osoba nadýchala kouře. Byla ošetřena na místě a k dalšímu vyšetření transportována do nemocnice Příbram."

10:40
Požár se hasičům podařilo lokalizovat. V těchto chvílích budou rozebírat střešní konstrukci a vyhledávat další skrytá ohniska. Na místě je přítomen i vyšetřovatel požárů, který bude hledat příčinu vzniku ohně a následně stanoví i předběžnou škodu.

12:00
Požár byl zúčastněnými jednotkami zcela zlikvidován. Předběžná škoda byla v tuto chvíli stanovena na 1 milion korun, ale díky včasnému zásahu profesionálních a dobrovolných hasičů se podařilo se uchránit hodnoty ve výši 2 miliony korun. Jako pravděpodobná příčina se v současnosti jeví dvě varianty a sice závada na elektrickém přímotopu a nebo příliš žhavý popel v odpadní nádobě. Šetření bude nadále ještě pokračovat.

Sirény ohlásily příjezd několika hasičských …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
info: tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková

autor: mipDalší články

Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai Řidič za Milínem vyjel ze silnice a zdemoloval svůj hyundai U nehody aktuálně zasahují složky IZS. 20. května 2019   (12:43) Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Návštěvníci Nového rybníka v létě ocení nové převlékací kabinky Ačkoli kabinky vypadají zvenku podobně jako například nové toalety, mají zcela jiný účel 20. května 2019   (11:10) Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Aktuálně: Provoz na dálnici opět omezuje dopravní nehoda Levý jízdní pruh je uzavřen 20. května 2019   (09:11) Dětský den pro nedočkavce Dětský den pro nedočkavce Na Drkolnově bude šrumec. Přijedou hasiči a koníci ze žežické stáje 20. května 2019   (08:25) Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Pouliční umělci jsou v každém městě, “poschoďoví” jen v Příbrami Lidé se usmívali a neřešili. Nebyl to happening, ale HAPPYning. 20. května 2019   (06:06) Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi Příbramské divadlo se chystá na venkovní scény, tentokrát se dvěmi inscenacemi O venkovní reprízy je velký zájem, představení tak bývají rychle vyprodaná. 19. května 2019   (18:35) Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! Aktuálně: Po střetu motorkáře s autem přistává na dálnici záchranářský vrtulník, dálnice je uzavřena! U vážné dopravní nehody zasahují složky IZS 19. května 2019   (15:17) AKTUALIZOVÁNO V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí V Dobříši propuklo nefalšované pouťové veselí Děti i dospělí si dosyta užili pouťových atrakcí i velký výběr lahůdek na tradičních dobříšských Májovkách. 19. května 2019   (12:36) Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Na pochod Praha - Prčice se vydalo přes 26.000 turistů Je to historicky osmá nejvyšší účast. Dle pořadatelů k tomu přispělo pěkné počasí a zřejmě i stoupající chuť lidí chodit ven. 19. května 2019   (08:55) „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka „V nominaci na post starosty mě rodina podporuje,“ říká v pořadu Na slovíčko Jan Konvalinka Dalším hostem pořadu Na slovíčko je místostarosta města Jan Konvalinka. 19. května 2019   (06:47)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz