13. 12. svátek má Lucie

Aktuálně: Požár rodinného domu se v těchto chvílích snaží zkrotit hasiči na Příbramsku

AKTUALIZOVÁNO
16. prosince 2018   (09:57)

Dům je z poloviny zasažen ohněm, který ohrožuje i sousedící garáž s uhlím a dřevěnou kůlnu


Sirény ohlásily příjezd několika hasičských jednotek do obce Vysoká na Příbramsku. Došlo zde k požáru rodinného domu, který se snaží hasiči v tuto chvíli dostat pod kontrolu. Tisková mluvčí hasičů kpt. Mgr. Vladimíra Kereková sdělila portálu pribram.cz: „Rodinný dům v obci Vysoká je zasažen z 50%. Ohrožena je sousedící garáž s uhlím a dřevěná kůlna."

AKTUALIZOVÁNO:

10:25
Na místě zasahovali i zdravotníci. Tisková mluvčí ZZS Středočeského kraje Bc. Petra Effenbergerová informovala: „Při události se jedna osoba nadýchala kouře. Byla ošetřena na místě a k dalšímu vyšetření transportována do nemocnice Příbram."

10:40
Požár se hasičům podařilo lokalizovat. V těchto chvílích budou rozebírat střešní konstrukci a vyhledávat další skrytá ohniska. Na místě je přítomen i vyšetřovatel požárů, který bude hledat příčinu vzniku ohně a následně stanoví i předběžnou škodu.

12:00
Požár byl zúčastněnými jednotkami zcela zlikvidován. Předběžná škoda byla v tuto chvíli stanovena na 1 milion korun, ale díky včasnému zásahu profesionálních a dobrovolných hasičů se podařilo se uchránit hodnoty ve výši 2 miliony korun. Jako pravděpodobná příčina se v současnosti jeví dvě varianty a sice závada na elektrickém přímotopu a nebo příliš žhavý popel v odpadní nádobě. Šetření bude nadále ještě pokračovat.

Sirény ohlásily příjezd několika hasičských …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
foto: jap
info: tisková mluvčí HZS Středočeského kraje kpt. Mgr. Vladimíra Kereková

autor: mipDalší články

Skokem pod vlak vyhasl lidský život Skokem pod vlak vyhasl lidský život K tragické události došlo dnes u Staré Huti na Příbramsku 12. prosince 2019   (20:17) AKTUALIZOVÁNO Video: Včasným zásahem hasiči uchránili rodinný dům před jistou zkázou Video: Včasným zásahem hasiči uchránili rodinný dům před jistou zkázou Příčinou vzniku požáru je nedbalost při manipulaci se žhavým popelem. Výši škody vzniklé požárem vyčíslil vyšetřovatel na jeden milion korun. Včasným zásahem hasiči uchránili hodnoty za dva miliony korun. Celá událost se obešla bez zranění. 12. prosince 2019   (17:14) Ve Středočeském kraji od ledna do září přibylo 12.232 obyvatel Ve Středočeském kraji od ledna do září přibylo 12.232 obyvatel Na Příbramsku víc lidí zemřelo, než se narodilo. 12. prosince 2019   (15:48) Vodohospodářský majetek investice potřebuje Vodohospodářský majetek investice potřebuje Je majetek, který je viditelný na první pohled, a je majetek, který je našemu oku skrytý a víme o něm pouze v okamžiku, kdy přestane fungovat. Přesně takovým majetkem je ten vodohospodářský. 12. prosince 2019   (13:27) Rodinný dům zachvátily plameny. Devět hasičských jednotek bojuje s ohněm Rodinný dům zachvátily plameny. Devět hasičských jednotek bojuje s ohněm Požár rodinného domu v obci Nechvalice byl ohlášen ve čtvrtek před desátou hodinou ranní. Hasiči vyhlásili druhý poplachový stupeň. 12. prosince 2019   (11:09) Výsuvné sloupky zamezí vjezdu vozidel do Pražské ulice Výsuvné sloupky zamezí vjezdu vozidel do Pražské ulice Vjezdy do Pražské ulice budou nově o víkendu uzamykány tak, jako je tomu ve všedních dnech, tj. v deset hodin dopoledne 12. prosince 2019   (08:43) Svatá Hora o svátcích otevře jinak nepřístupnou chodbu Svatá Hora o svátcích otevře jinak nepřístupnou chodbu Součástí prohlídky jsou unikátní podlahové barokní hodiny, které byly nedávno zrestaurovány 12. prosince 2019   (06:07) Vánoční jarmark zaplnil školu Vánoční jarmark zaplnil školu V úterý se v budově základní školy ve Školní ulici uskutečnil vánoční jarmark za veliké účasti rodičů. 11. prosince 2019   (19:01) Macík: Vezeme i lyžařské brýle, když by zase vypadlo okno Macík: Vezeme i lyžařské brýle, když by zase vypadlo okno Slavnostní dakarské pódium čeká na závodníky 4. ledna a o den později závod odstartuje 11. prosince 2019   (17:02) Policisté zintenzivňují kontroly obchodních center Policisté zintenzivňují kontroly obchodních center Příbramští policisté zintenzivňují kvůli zajištění veřejného pořádku a bezpečnosti či plynulosti silničního provozu výkon služby. Zaměřovat se budou především na obchodní centra, parkoviště u nich a na místa, kde se soustřeďuje větší množství osob. 11. prosince 2019   (14:28)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz