7. 12. svátek má Ambrož

Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku

25. října 2021   (11:51)
Dalších 5 fotografií v galeriiAkce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku
foto: Policie ČR

Snažili se být neviditelní, skrytí, konspirativní – i přesto je kriminalisté v rámci akce „PIRÁTI“ všechny zadrželi a „utnuli“ tím slibně rozjetý obchod s konopím.Příbramští kriminalisté zadrželi tři muže kvůli prodeji marihuany, hrozí jim až pětileté tresty. Při domovních prohlídkách u nich zajistili drogy a peníze. Díky zatýkací akci policisté zničili distribuci nejméně pět kilogramů konopí, tedy zhruba 10.000 uživatelských dávek, řekla pribram.cz mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.
Kriminalisté muže ve věku 27, 41 a 43 let sledovali několik měsíců. Ústřední osobou byl nejmladší z nich, který konopím zásoboval zákazníky na Příbramsku. Marihuanu získával od zbylých dvou mužů. Předávka zboží a peněz se odehrávala vždy v noci a sloužil k ní nepojízdný vrak auta na jednom z příbramských parkovišť.
Kriminalisté zadrželi během jednoho večera všechny tři muže krátce po předání peněz. U jednoho zajistili přes 200 gramů sušené marihuany, u druhého peníze. Při domovních prohlídkách našli dalších 90 gramů sušiny konopí, téměř 240.000 korun v hotovosti a u nejstaršího zadrženého ještě přes 150 rostlin konopí, které doma pěstoval.

Fotogalerie

Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku () Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku (1) Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku (2) Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku (3) Akce „PIRÁTI“ zpřetrhala distribuci konopí na Příbramsku (4)

foto: Policie ČR


zdroj: pribram.cz/Policie ČR
autor: Jakub PečenkaDalší články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok. Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz