22. 8. svátek má Bohuslav

Akce o tomto víkendu vás zavedou především do kulturního domu

26. dubna 2019   (18:38)
Akce o tomto víkendu vás zavedou především do kulturního domu

Fotbalistům můžete tentokrát fandit jen na dálku. Ke svému dalšímu zápasu jedou v sobotu do Teplic.


Opět je tu víkend a s ním i náš přehled toho, jak se během něj v Příbrami zabavit. Počasí venkovním aktvitám zřejmě přát příliš nebude, a proto je asi i dobře, že většina akcí se bude konat v interiérech, a to hlavně v kulturním domě. Jedinou výjimkou bude zápas příbramských amerických fotbalistů, kteří se utkají s týmem Prague Mustangs v neděli od 14 hodin na hřišti v areálu 1. FK Příbram.

Kromě stálých výstav, které jsou k vidění v Hornickém muzeu nebo Galerii Františka Drtikola, můžete zajít v sobotu na koncert studentských orchestrů. Ten se uskuteční od 18 hodin v estrádním sále. Kromě příbramského souboru GymBand se představí Manly Campus Jazz Orchestra ze Sydney. Pokud hudby nebudete mít dost, na K-Farmě je večer se skupinou Bonanza a v estrádním sále večer zahraje skupina Harlej. V sobotu také můžete navštívit kino. Od 16 hodin se promítá film Mia a bílý lev, od 19 pak Avengers: Endgame.

V neděli vás pozveme už v půl 12 do D-klubu, kde proběhne gurmánská akce Ryba čtyřikrát jinak. Můžete se těšit na polévku z mořskch ryb, rybí hranolky, pstruha na másle, kaviárové vejce a další pochoutky. Od 17 se ve stejném klubu budou promítat klasické Němé grotesky z 16mm pásků, ale za doprovodu živého piana. Na oboje akce ještě seženete vstupenky.

S dětmi můžete v neděli vyrazit do divadla na pohádku Pyšná princezna, hraje se od 15 hodin. Kino pak bude opět promítat akční film Avengers: Endgame, tentokrát od 16 hodin a ve 3D, od 19 pak půjde film Bohemian Rhapsody.

Tak co, vybrali jste?

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: text i foto: pribram.cz

autor: redDalší články

Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Autíčko na vysílačku je podle inspekce nebezpečné, nemáte ho doma? Čínská hračka obsahuje mnohonásobně více toxického olova a kadmia, než povoluje norma. 21. srpna 2019   (19:52) Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka Po incidentu se dal na útěk 21. srpna 2019   (16:37) V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM V létě se opět konal oblíbený Sportovní příměstský tábor pod taktovkou SZM Všechny tři termíny byly téměř okamžitě plně obsazené 21. srpna 2019   (14:39) Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Projekt vyžaduje nové chodníky a prodlužuje uzavírku Provádějící firma požádala o prodloužení termínu dokončení stavby o pět týdnů. 21. srpna 2019   (12:25) Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků Příbramští policisté zastavili během pátku a soboty 127 aut, odhalili 53 přestupků 29 řidičů překročilo povolenou rychlost 21. srpna 2019   (10:55) „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram „Doufám, že v co nejbližší době venku body urveme,“ říká Jan Starka, majitel klubu 1. FK Příbram Do pořadu Na slovíčko jsme si tentokrát pozvali Bc. Jana Starku, majitele klubu 1. FK Příbram. 21. srpna 2019   (08:36) Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Do vzhledu restauračních předzahrádek radní v Příbrami nemluví Předzahrádky jsou v Příbrami osvobozeny od místního poplatku, jejich vzhled není městem ovlivňován 21. srpna 2019   (06:12) V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici V Rožmitále srazilo auto dítě na kole, to skončilo v nemocnici Dopravu řídí hasiči kyvadlově 20. srpna 2019   (18:51) Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Kraj vypsal výběrové řízení na nového ředitele Čapkova památníku Uchazeči o funkci by měli mít vysokoškolské vzdělání ekonomického, právního, technického nebo humanitního zaměření, manažerské schopnosti, zkušenost s řízením kolektivu a alespoň dvouletou praxi v územním samosprávném celku nebo příspěvkové organizaci. 20. srpna 2019   (15:59) Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Hasiči likvidují masivní únik ropné látky na Vltavě Na místo míří zástupce Povodí Vltavy 20. srpna 2019   (13:58) AKTUALIZOVÁNOKodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz