vývoj COVID-19
30. 10. 2020
Bezděkov 2
Bohostice 3
Bohutín 35
Borotice 1
Bratkovice 5
Březnice 55
Buková u Pb 6
Čenkov 10
Chotilsko 2
Chraštice 4
Čím 4
Daleké Duš. 4
Dlouhá Lh. 1
Dobříš 270
Dolní Hbity 14
Drahenice 2
Drahlín 5
Drásov 9
Drevníky 1
Drhovy 1
Dublovice 22
Dubno 7
Háje 7
Hluboš 19
Hlubyně 1
Horčápsko 1
Hřiměždice 10
Hudčice 3
Hvožďany 13
Jablonná 10
Jesenice 5
Jince 48
Kamýk n. V. 24
Kňovice 1
Korkyně 2
Kosova H. 38
Kotenčice 4
Kozárovice 6
Krásná H. 40
Láz 4
Lazsko 4
Lešetice 2
Lhota u Pb 3
M. Hraštice 13
Milín 29
Modřovice 4
Mokrovraty 3
Nalžovice 35
Narysov 3
Nechvalice 5
Nečín 3
Nedrahovice 7
Nepomuk 1
Nová Ves p. P. 23
Nové Dvory 6
Nový Knín 56
Občov 3
Obecnice 14
Obořiště 26
Obory 3
Ohrazenice 5
Osečany 3
Ouběnice 1
Pečice 13
Petrovice 23
Pičín 19
Počaply 1
Počepice 5
Podlesí 18
Příbram 720
Příčovy 9
Prosen. L. 5
Radětice 2
Radíč 1
Rosovice 32
Rožmitál 134
Rybníky 1
Sádek 3
Sedlčany 301
Sedlec-Prč. 95
Sedlice 5
Smolotely 3
Solenice 4
Stará Huť 45
Starosed. H. 2
Suchodol 5
Svaté Pole 4
Svatý Jan 46
Tochovice 10
Třebsko 7
Trhové D. 6
V. Lečice 1
Věšín 13
Višňová 12
Volenice 3
Voznice 6
Vrančice 2
Vysoká u Pb. 1
Vysoký Ch. 9
Zalužany 8
Zbenice 2
Zduchovice 7
Akce 6+1 mytí zdarma na nejnovější automyčce Racewash v Příbrami. Nově i čištění interiérů nebo dezinfekce ozonem

PR
14. října 2020   (08:35)
Akce 6+1 mytí zdarma na nejnovější automyčce Racewash v Příbrami. Nově i čištění interiérů nebo dezinfekce ozonem

Nejmladší z příbramských automyček u areálu Drupol si připravila novou věrnostní akci, snížila své ceny a přichází s dalšími novinkami jako např. čištění interiérů s obsluhou, dezinfekce ozonem nebo aplikace v mobilu s kreditem pro zcela bezkontaktní placení


U kruhového objezdu vedle areálu firmy Drupol se již několik měsíců nachází nejmodernější mycí centrum automobilů v Příbrami, které se oproti ostatním obdobným myčkám odlišuje v mnoha inovativních aspektech jako je např. program pro mytí podvozků aut, ale i přítomná obsluha, která je ochotna kdykoliv pomoct nebo auto za vás i umýt.

Mezi největší aspekty této myčky patří bezesporu důraz na dokonalou kvalitu mytí vašeho vozu. Automyčka disponuje 6 moderními a praktickými mycími boxy a nabízí 8 mycích programů, včetně unikátního Spodního mytí vozu. Velkou předností je extra hustá pěna v každém boxu a kartáče se šamponem z nejkvalitnějších koňských žíňí, které jsou šetrné k mytí karoserie vozu. Rozdíl od automatických myček s umělými kartáči je nejen v tomto ohledu obrovský. 

Součástí areáu je také 14 multifunkčních přídavných zařízení. Mezi tyto zařízení řadíme výkonné vysavače, tepovače interiéru, přístroje na parfemaci interiéru a lesk na pneumatiky. Svoje auto tak může každý vyčistit jak zvenčí tak i zevnitř úplně kompletně a v porovnání s obdobnými službami čištění interierů není třeba auto nikam objednávat a předávat ho cizí osobě. Vše zvládnete sami nebo za asistence přítomné obsluhy kdykoliv a za zlomek ceny takové služby.

Zákazníci se zde dočkají řady novinek i smělých akcí. Po nedávné akci mytí aut zcela zdarma, která měla velký ohlas a tvořily se fronty, nyní přichází akce 6+1 mytí zdarma.

Umyjte své auto v minimální hodnotě 100Kč a sbírejte za každé umytí samolepky. Za každé 7. umytí dostanete bonus 100 Kč na mytí, nebo využití přídavných přístrojů zdarma (např. vysavač, tepovač, atd.).
Samolepky a kartičky si vyzvednete u obsluhy automyčky Po – Pá 8:00 – 12:00, 14:00 – 19:00. SO-NE 8:00 - 19:00. Přítomnost obsluhy není na jiných automatických myčkách zdaleka standardem. Zde je to od začátku běžné pravidlo, které zákazníkům značně ulehčuje a zrychluje péči o svůj vůz.
U kruhového objezdu vedle areálu firmy Drupol …
A pozor to není vše! Nově pro vás zlevnili interval mytí na 10Kč za 60s!
 
Další novinkou je ruční mytí interiéru a exteriéru vozidla v boxu číslo 6 prostřednictvím obsluhy, zatímco si v klidu vychutnáte třeba kávu.

Spolumajitel myčky Racewash, pan Eugen Fiala k tomu dodává: "Abychom všem usnadnili co nejvíce práce a posunuli naše služby na nejvyšší úroveň kvality v péči o zákazníka, připravili jsme 8 mycích programů, které vykoná naše proškolená obsluha za vás."
 
"Čtyři programy od 150 Kč za kompletní péči o váš exteriér vozidla a nově také čtyři programy pro údržbu interiéru vozidla. Umyjeme a kompletně vyčistíme Váš automobil už za jednu hodinu. Vyberte si program na míru svých potřeb a vše ostatní nechte na nás. Ke každému mytí výborná káva a wifi zdarma. Kompletní služby jako tepování sedaček, čištění kůže, luxování, ozon a celková údržba vozu, provonění interiéru a další včetně kompletních ceníků, naleznete zde

K ručnímu mytí využíváme profesionální detailingovou chemii americké značky Mothers s dlouholetou tradicí.", dodává pan Fiala.
 
Další akce, která zde právě nyní probíhá je dezinfekce ozonem v hodnotě 200Kč zdarma. Jelikož se všichni nacházíme v nelehké situaci, 20minutovou aplikaci obdrží návštěvníci myčky jako dárek k mytí vozidla. Akce potrvá do konce nouzového stavu. Aplikaci ozonu provádí proškolená obsluha, kdy je využíván přenosný generátor značky Ulsonix.
 
Objednávky a rezervace na konkrétní čas jsou možné na tel: 608 684 232
 
Veškeré služby jsou nabízeny také smluvně pro firemní zákazníky. Pro firmy může být zajímavá unikátní mobilní aplikace Ready2Wash, která dokáže v rámci firmy přerozdělovat kredit na mytí jednotlivým zaměstnancům, třeba podle toho jak často jezdí a jak často potřebují auto mýt. Samozřejmostí je tak snadná kontrola a fakturace - už žádné účtenky z každého mytí, ale jen jedna faktura za všechno.

Pro více informací kontaktujte email:  info@racewash.cz

Jak je vidět u Racewash se děje stále něco nového a už nyní připravují další novinky, o kterých se jistě brzy dozvíte.
A pozor to není vše! Nově pro vás zlevnili …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: PR

autor: PR
Další články

Pro zaměstnavatele: jak správně předávat podklady k ošetřovnému a ostatním dávkám Pro zaměstnavatele: jak správně předávat podklady k ošetřovnému a ostatním dávkám Darujte počítač, tablet nebo myš. Do sbírky pro děti na distanční výuce se zapojíte i v Příbrami Darujte počítač, tablet nebo myš. Do sbírky pro děti na distanční výuce se zapojíte i v Příbrami Sbírka počítačového vybavení potrvá v Příbrami do 9. listopadu. 30. října 2020   (17:35) Vláda prodloužila nouzový stav i restrikce do 20. listopadu Vláda prodloužila nouzový stav i restrikce do 20. listopadu Stav nouze měl původně skončit 3. listopadu. 30. října 2020   (17:02) Banky kvůli koronaviru omezují otevírací dobu poboček Banky kvůli koronaviru omezují otevírací dobu poboček Některé ji nezkracují plošně, ale podle zdravotní a rodinné situace svých zaměstnanců. 30. října 2020   (14:18) Důchodci dostanou v prosinci 5000 korun, schválili poslanci Důchodci dostanou v prosinci 5000 korun, schválili poslanci Kaplička sv. Jáchyma u Dobříše opět září krásou Kaplička sv. Jáchyma u Dobříše opět září krásou Sněmovna projedná prodloužení nouzového stavu Sněmovna projedná prodloužení nouzového stavu Očekává se, že Sněmovna prodloužení nouzového stavu umožní. Není ale jisté, zda to bude na celý měsíc. 30. října 2020   (09:02) Nechte se přejet autobusem. Příbramská galerie přemění depozitář na expozici virtuální reality Nechte se přejet autobusem. Příbramská galerie přemění depozitář na expozici virtuální reality Designová vestavba s netradičními vizuálními díly bude stálou součástí Galerie Františka Drtikola. Otevření virtuální herny je plánováno na prosinec. 30. října 2020   (08:44) Podle průzkumu kvality života má Příbram co zlepšovat Podle průzkumu kvality života má Příbram co zlepšovat
Senát schválil ošetřovné 70 pct, pro kraje chce 300 Kč na občana Senát schválil ošetřovné 70 pct, pro kraje chce 300 Kč na občana Návrh vložil do zákona o příspěvku podnikatelům. Rozhodne Sněmovna. 29. října 2020   (20:26)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz