30. 8. svátek má Vladěna

Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný

22. srpna 2019   (09:02)
Agresor, který vyhrožoval zabitím, byl zfetovaný
foto: pribram.cz

Policisté vydali tiskovou zprávu k včerejšímu incidentu v Kosově Hoře



Scéna jak z akčního filmu se odehrála včera dne 21. srpna v Kosově Hoře na Sedlčansku. Přes tísňovou linku 158 přijal v odpoledních hodinách operační důstojník oznámení, že neznámý muž ozbrojený dlouhou střelnou zbraní vyhrožuje, že někoho zabije. V dané obci ohrožoval dvě osoby, nejdříve se zbraní v ruce, posléze se sekyrou. Odcizil přitom mobilní telefon.

Na místo vyjížděla zásahová jednotka a vzlétl i vrtulník. Ještě před příjezdem speciální jednotky však agresora zpacifikovali sedlčanští policisté. Jedná se o 22letého mladíka, který byl pod vlivem drog. Další okolnosti případu jsou nyní předmětem šetření.

Dotyčný se svým jednáním dopustil přečinu nebezpečné vyhrožování, porušování domovní svobody, krádeže a ohrožení pod vlivem návykové látky. Za tyto činy stanovuje trestní zákoník až tři roky pobytu za zdmi věznice. V současné době se muž nachází v policejní cele a pravděpodobně bude podán podnět na vzetí do vazby.

Portál pribram.cz o incidentu exkluzivně informoval v článku: Aktuálně: Se střelnou zbraní ohrožoval ženu, na místo byla povolána zásahová jednotka

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: por. Bc. Monika Schindlová
DiS.
autor: top








Další články

Poslední měření sezony zjistilo zhoršení kvality vody na Živohošti Poslední měření sezony zjistilo zhoršení kvality vody na Živohošti Na některých středočeských koupalištích se v závěru prázdnin mírně zhoršila kvalita … AKTUÁLNĚ „Já sem nechodím proto, abych byl druhý.“ Trenér Marek Čurilla o postupu, tvrdosti, mládeži i tom, proč je Příbram jeho druhý domov „Já sem nechodím proto, abych byl druhý.“ Trenér Marek Čurilla o postupu, tvrdosti, mládeži i tom, proč je Příbram jeho druhý domov Marek Čurilla je hlavním trenérem juniorky HC Baník Příbram a zároveň vede i dorost. V … ROZHOVOR Kdo chce město pro všechny generace? Příbramští patrioti vstupují do voleb Kdo chce město pro všechny generace? Příbramští patrioti vstupují do voleb Zájmem Příbramských patriotů, pod vedením místostarosty Miroslava Peterky, je … VOLBY 2026 Smlouva o telefonu: dokument, který by dnes potřebovala půlka internetu Smlouva o telefonu: dokument, který by dnes potřebovala půlka internetu Debaty o tom, kdy dát dětem první telefon, jak ho zakázat ve školách, kdy pustit děti … NÁZOR Český červený kříž pokračuje na zámku v Bukovanech v odkazu Alice G. Masarykové Český červený kříž pokračuje na zámku v Bukovanech v odkazu Alice G. Masarykové Zámek v Bukovanech na Příbramsku sloužil po více než devadesát let jako ozdravovna a … AKTUÁLNĚ Rok práce, skryté poškození a vlhkost ve zdech. Kaple sv. Kříže se po rekonstrukci otevírá Rok práce, skryté poškození a vlhkost ve zdech. Kaple sv. Kříže se po rekonstrukci otevírá Kaple sv. Kříže na Starém hřbitově v Příbrami je po rozsáhlé rekonstrukci opět … AKTUÁLNĚ Helma může zachránit život! Policisté na Příbramsku kontrolovali cyklisty Helma může zachránit život! Policisté na Příbramsku kontrolovali cyklisty Při jízdě na kole může rozhodovat o životě. Přilba není zbytečnost, ale důležitý … DOPRAVA Kultura bez bariér. Státní muzea budou první neděli zdarma — velká úleva pro rodiny i návštěvníky, kteří počítají každou korunu Kultura bez bariér. Státní muzea budou první neděli zdarma — velká úleva pro rodiny i návštěvníky, kteří počítají každou korunu Od září se otevře možnost, která může změnit víkendové plány mnoha lidí. Státní muzea … AKTUÁLNĚ /RECEPTY/ Červené klenoty lesa: Brusinky nejsou jen ozdobou svíčkové /RECEPTY/ Červené klenoty lesa: Brusinky nejsou jen ozdobou svíčkové Vrchol léta bývá ve znamení houbaření, ale pokračuje i sběr lesních plodů. Na houby si … POZNÁVÁME BRDY
Pohonné hmoty v Příbrami: Naftu některé čerpačky zdražily Pohonné hmoty v Příbrami: Naftu některé čerpačky zdražily Za benzin Natural 95 zaplatíte momentálně v Příbrami v rozmezí od 40,90 Kč do 41,90 Kč … AKTUÁLNĚ
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz