21. 9. svátek má Matouš

Agility psí park byl otevřen veřejnosti

3. srpna 2021   (15:14)
Agility psí park byl otevřen veřejnosti
foto: MěÚ Příbram

Od pondělí 2. srpna je v Příbrami otevřeno druhé psí hřiště s agility prvky, které jsou určeny pro malá i velká plemena psů.


Padák či Fialův rybník jsou každodenním cílem řady příbramských pejskařů. Nyní je pro ně navíc připraven psí park v blízkosti Junior klubu. Areál psího parku je oplocená plocha o rozměrech 35x70 metrů s agility překážkami určenými pro všechna plemena psů.

„Ačkoliv sama nejsem pejskařem, mám radost, že se nám podařilo toto zařízení vybudovat. Psí park je pro mnohé jediným místem, kde si dovolí svého čtyřnohého přítele bez obav pustit z vodítka, a navíc jsou tato zařízení vhodná pro socializaci psů,“ uvedla po otevření agility psího hřiště místostarostka Zorka Brožíková.
Příbram má na svém území již druhý psí park postavený v průběhu posledních dvou let. Výstavba nového psího parku vyšla zhruba na 630 000 Kč, přičemž agility prvky a mobiliář jsou v ceně 280 000 Kč a oplocení areálu stálo 350 000 Kč.
Areál bude na noc uzamykán. Veřejnosti bude otevřen denně, a to v období od dubna do září v čase od 8 do 20 hodin a od října do března od 9 do 17 hodin.

Také pro tento nový areál byl zpracován Provozní řád, proto prosíme návštěvníky, aby se tímto řádem řídili.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz/Eva Švehlová
autor: Jakub Pečenka

Další články

Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Příbramská nemocnice očkuje 120 lidí týdně, s třetí dávkou ještě nezačala Podle starosty Příbrami Jana Konvalinky (za ANO) je mezi seniory v městských … Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Příbramská průmyslovka oslaví 170. výročí. Patří mezi nejstarší školy v ČR Na začátku listopadu tohoto roku uplyne právě sto sedmdesát let od zahájení vyučování … Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové: Teplé počasí zůstane až do konce září, v říjnu se začne ochlazovat a přibude srážek Meteorologové vydali dlouhodobou předpověď počasí. Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Výlov Sadoňského rybníka doprovodí myslivecké troubení i soutěže pro děti Během Myslivecko-rybářské slavnosti v Rožmitále pod Třemšínem koupíte živé ryby nebo … Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Pekárna plánuje investice za stovky milionů, nabírat bude více než 200 zaměstnanců Město Příbram schválilo odprodej pozemků, které pekárna ke svému záměru … Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Tým, který dosahuje skvělých výsledků, přitahuje další šampiony Příbramská firma Wheelabrator Czech (dříve DISA) dosahuje v současnosti vrcholu svého … Komerční sdělení Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie oslavila sto let, ocenila emeritní ředitele i firmy Obchodní akademie Příbram zároveň stále vybírá ve veřejné anketě nové logo a v plánu … Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Archeologové našli na budované D4 u Čimelic pravěká sídliště i hroby Máme zde minimálně dvě sídliště ze starší doby železné neboli z doby halštatské, což … Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Vnučka Ladislava Sitenského povypráví o fotografiích svého dědečka Spolu s Adélou Kándlovou provede aktuální výstavou Na kole ředitel Galerie Františka …
V Příbrami byla zahájena topná sezona V Příbrami byla zahájena topná sezona Příbramská teplárna zásobuje více než deset tisíc domácností teplem rozváděným po 18 …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz