19. 1. svátek má Doubravka




Africké trhy se vrací do Příbrami

27. dubna 2019   (07:16)
Africké trhy se vrací do Příbrami
foto: pribram.cz

Trhy byly v Příbrami poprvé v březnu, pořadatelé nával zájemců nezvládli.



Po velkém zájmu se do Příbrami vrací africké trhy. Tentokrát se uskuteční 5. května, opět v estrádním sále příbramského kulturního domu. Doufejme, že organizátoři se na zájem návštěvníků více připraví, první pořádání trhů se totiž nepovedlo úplně na 100 procent. Problémem byla nízká kapacita pokladen a také celkově příliš malý prostor pro prodej a ochutnávky. Na sociálních sítích se ozvala celá řada návštěvníků, která si stěžovala na dlouhé čekání ve forntách na zaplacení, které trvalo ve špičce až dvě hodiny. Není proto divu, že někteří čekání nevydrželi a odešli bez ovoce.

Další kritické hlasy se vyjadřovaly k ceně, která je několikanásobně vyšší než u ovoce zakoupeného v supermarketech. Jestli se investice do čerstvého ovoce vyplatí v poměru k jeho chuti a kvalitě je pak na posouzení každého z vás. Bude zajímavé sledovat, jestli se organizátoři poučí z chyb a hlavně, jestli výše uvedené výtky budou mít vliv na návštěvnost druhé zastávky afrických trhů v Příbrami.

Ti, co dorazí, se budou moci těšit na čerstvé ovoce, které je letecky dováženo z Ugandy a dalších afrických zemí. Zakoupíte hned několik druhů banánů, avokádo, mango, ananas, sušené ovoce, koření a další.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
autor: red








Další články

Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Proč je setrvávání v toxických vztazích trendem dnešní doby? Toxické vztahy tu byly vždy, ale až v posledních letech se o nich mluví otevřeně a … Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Masopust v Podlesí nabídne program pro děti i dospělé. Veselí odstartuje už v knihovně Podlesí se i v letošním roce chystá na tradiční masopustní veselí, které každoročně … Masopust Volejbalisté Příbrami padli s Brnem v pěti setech. Dramatický duel rozhodl tie-break Volejbalisté Příbrami padli s Brnem v pěti setech. Dramatický duel rozhodl tie-break Sedmnácté kolo základní části ČEZ extraligy mužů nabídlo v Příbrami divákům atraktivní … Sport Podbrdsko online: poklady regionu, které jinde nenajdete. Starší ročníky jsou zdarma v archivu Podbrdsko online: poklady regionu, které jinde nenajdete. Starší ročníky jsou zdarma v archivu Sborník Podbrdsko už více než třicet let odkrývá příběhy, objevy a zapomenuté … Historie Vysoký Chlumec a Klučenice uspěly v soutěži Zlatý lajk. Patří mezi nejlépe komunikující obce v regionu Vysoký Chlumec a Klučenice uspěly v soutěži Zlatý lajk. Patří mezi nejlépe komunikující obce v regionu Městys Vysoký Chlumec a obec Klučenice patří mezi nejlépe komunikující samosprávy v … Nepřehlédněte Podkroví Muzea města Dobříše ožilo tvořivostí Podkroví Muzea města Dobříše ožilo tvořivostí V podkrovních prostorách Muzea města Dobříše vznikl na konci loňského roku nový … Oblastní nemocnici Příbram čekají provozní změny, ale i stavební úpravy, stěhování i nové vstupy Oblastní nemocnici Příbram čekají provozní změny, ale i stavební úpravy, stěhování i nové vstupy Příbramská nemocnice v první polovině roku 2026 upraví provoz několika oddělení. Změny … Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně Brdy pod kontrolou: Policisté řeší stovky přestupků ročně Ve středočeské části Chráněné krajinné oblasti Brdy zajišťují už deset let veřejný … Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi Rožmitálští hasiči mají novou výstroj. Město uspělo se dvěma dotacemi Město Rožmitál pod Třemšínem úspěšně získalo dvě dotace na podporu jednotky sboru …
Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace? Děti v restauracích: klid pro hosty, nebo diskriminace? Některé restaurace v Česku i zahraničí zakazují vstup dětem. Zastánci vítají klidnou … ANKETA
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz