14. 12. svátek má Lýdie

Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje

1. června 2019   (07:00)
Dalších 18 fotografií v galeriiAdventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje

Kolaudace restaurace by měla být v polovině června


Výstavba nového Adventure golfu na Novém rybníku je dokončena. Vše je připraveno na zahájení sezóny. Na dnešek připravila Sportovní zařízení města Příbrami program,  při němž budou moci děti do 15 let využívat jednotlivá zařízení za desetikorunové vstupné. 

Zvýhodněné vstupné bude platit do aquaparku, venkovního bazénu, který v tento den zahájí provoz, na veřejné bruslení i na výše zmíněný Adventure golf. V sobotu v areálu Nového rybníka zahájí provoz také půjčovna sportovních potřeb.
 

Výstavba nového Adventure golfu na Novém …
V právě dokončovaném rodinném koutku bude možnost pronájmu pro rodinné sešlosti, kdy část bude zastřešená a zbytek pod širým nebem. Nebude zde chybět ani gril, na kterém budete moci předvést své kuchařské umění. Jeho kapacita bude asi pro dvacet osob. "Cena za pronájem by se měla pohybovat okolo 500 korun za den, kdy toto místo bude vyhrazeno pouze pro platící návštěvníky," říká ředitel SZM Jan Slaba.
 

V právě dokončovaném rodinném koutku bude …
Do finiše také míří dokončení restaurace. Momentálně se instalují gastro spotřebiče a nic už nebude bránit konečné kolaudaci, která by měla být v polovině června. O prázdninách budou moci návštěvníci Nováku poprvé ochutnat připravované občerstvení či sklenku oblíbeného nápoje. Na terase se dokončuje také venkovní podium, které bude variabilní. Za slunečného počasí bude otevřeno ve směru na posezení, v případě deště pak na zastřešenou venkovní terasu.

Do finiše také míří dokončení restaurace. …

Fotogalerie

Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje () Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (1) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (2) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (3) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (4) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (5) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (6) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (7) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (8) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (9) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (10) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (11) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (12) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (13) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (14) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (15) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (16) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Fotografie z Prahy v galerii nemocnice Fotografie z Prahy v galerii nemocnice V polovině prosince bude v nemocniční galerii zase rušno. Ještě před Vánocemi obsadí prostory galerie Fotografie z Prahy. 14. prosince 2019   (18:07) Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hasiči likvidují požár odpadu v kovošrotu Hustý dým je vidět na kilometry 14. prosince 2019   (14:14) AKTUALIZOVÁNO Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Vánoční nákupy změnily parkoviště obchoďáku v past. Výjezd trvá i půl hodiny Už několik dní se řidiči potýkají s dopravními komplikacemi při výjezdu z obchodních domů. 14. prosince 2019   (13:13) Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Hladina Orlíku je rekordně nízko. Lidem v okolí přehrady vysychají studny Pokles hladiny Orlíku vyvolal pozornost některých obyvatel měst, jež využívají vodu z Vltavy k výrobě pitné vody. 14. prosince 2019   (09:50) Flusárna se probrala ze tmy Flusárna se probrala ze tmy Ačkoliv je Flusárna frekventovanou spojnicí mezi starou Příbramí a sídlištěm, byla dlouhé roky zahalena tmou. To se změnilo instalací nového osvětlení. 14. prosince 2019   (07:38) Meteorologové varují před silným větrem Meteorologové varují před silným větrem Hrozí poškození stromů a lesních porostů, škody na majetku a budovách. 13. prosince 2019   (19:24) U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti U Hostomic skončilo auto na střeše. Pět zraněných, z toho čtyři děti Záchranné složky vyjížděly dnes po patnácté hodině k dopravní nehodě, hasiči vyhodnotili havárii jako mimořádnou událost. 13. prosince 2019   (16:46) Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Za předvánoční úklid poděkujte Svaté Lucii Svatá Lucie před Vánoci kontrolovala pořádnost hospodyněk. Pokud neměly naklizeno, tvrdě je potrestala 13. prosince 2019   (13:24) Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Na Nováku probíhá prořez stromů. Některé bude třeba pokácet Při návštěvě areálu Nový rybník dbejte opatrnosti. 13. prosince 2019   (10:45) Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Lidé se naučili jídlo brát, ale už ne dávat. Komunitní lednice je prázdná Komunitní lednice v Příbrami funguje již téměř rok a půl. Bez pomoci potravinové banky by však neplnila svůj účel 13. prosince 2019   (08:45)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz