24. 7. svátek má Kristýna

Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje

1. června 2019   (07:00)
Dalších 18 fotografií v galeriiAdventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje

Kolaudace restaurace by měla být v polovině června


Výstavba nového Adventure golfu na Novém rybníku je dokončena. Vše je připraveno na zahájení sezóny. Na dnešek připravila Sportovní zařízení města Příbrami program,  při němž budou moci děti do 15 let využívat jednotlivá zařízení za desetikorunové vstupné. 

Zvýhodněné vstupné bude platit do aquaparku, venkovního bazénu, který v tento den zahájí provoz, na veřejné bruslení i na výše zmíněný Adventure golf. V sobotu v areálu Nového rybníka zahájí provoz také půjčovna sportovních potřeb.
 

Výstavba nového Adventure golfu na Novém …
V právě dokončovaném rodinném koutku bude možnost pronájmu pro rodinné sešlosti, kdy část bude zastřešená a zbytek pod širým nebem. Nebude zde chybět ani gril, na kterém budete moci předvést své kuchařské umění. Jeho kapacita bude asi pro dvacet osob. "Cena za pronájem by se měla pohybovat okolo 500 korun za den, kdy toto místo bude vyhrazeno pouze pro platící návštěvníky," říká ředitel SZM Jan Slaba.
 

V právě dokončovaném rodinném koutku bude …
Do finiše také míří dokončení restaurace. Momentálně se instalují gastro spotřebiče a nic už nebude bránit konečné kolaudaci, která by měla být v polovině června. O prázdninách budou moci návštěvníci Nováku poprvé ochutnat připravované občerstvení či sklenku oblíbeného nápoje. Na terase se dokončuje také venkovní podium, které bude variabilní. Za slunečného počasí bude otevřeno ve směru na posezení, v případě deště pak na zastřešenou venkovní terasu.

Do finiše také míří dokončení restaurace. …

Fotogalerie

Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje () Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (1) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (2) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (3) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (4) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (5) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (6) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (7) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (8) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (9) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (10) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (11) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (12) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (13) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (14) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (15) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (16) Adventure golf dokončen, restaurace na Nováku finišuje (17)
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: topDalší články

Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Spadla klec: Fantom příbramských prodejen byl dopaden Začátkem července policisté varovali před podvodníkem, který obcházel obchody na Příbramsku se zajímavou fintou a snažil se z důvěřivých lidí vylákat peníze. 24. července 2019   (08:32) Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně Graffiti v Příbrami: Zatímco městský majetek sprejery moc neláká, jinde řádí dostatečně "Co se týče sprejerství, za loňský a letošní rok nejsou hlášeny žádné velké škody na městském majetku," uvádí Eva Švehlová, tisková mluvčí Městského úřadu Příbram 24. července 2019   (06:52) Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Čtyři jednotky hasičů likvidovaly požár ubytovny Nikdo nebyl zraněn 23. července 2019   (20:45) Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Drobná nehoda u Kaufladnu vyústila v bitku, jeden z řidičů skončil v poutech Agrese s přibývajícím vedrem u řidičů stoupá 23. července 2019   (20:21) Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Po Příbrami nyní jezdí zhruba 260 forenzně označených dopravních prostředků Projekt spustila rada města Příbrami v říjnu loňského roku, dobříšští radní forenzní značení pro tento rok neschválili 23. července 2019   (17:22) Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Meteorologové vydali výstrahu před tropickými teplotami Výstraha platí od dnešních 12 hodin 23. července 2019   (14:02) Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Kvůli přemnoženým hlodavcům proběhla letos v červnu plošná deratizace města Jarní průtrž mračen vyplavila u Hořejší Obory větší množství potkanů. Město ve spolupráci s rybáři rychle zasáhlo. Kvůli potkanům se přistoupilo k plošné deratizaci 23. července 2019   (11:32) Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Pátrání: Řidič naboural sanitku a ujel, ta převážela pacienta do nemocnice! Neviděli jste tento incident? Policisté by rádi s řidičem mluvili 23. července 2019   (08:09) Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč Autobusová zastávka plná bezdomovců. Jistě víte, o které je řeč „V nízkoprahovém centru je moc lidí, a to mi nevyhovuje. Proto jsem raději venku,“ říká jeden z mužů bez domova, kteří se včera v dopoledních hodinách pohybovali v blízkosti problémové autobusové zastávky 23. července 2019   (06:37) Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Dobříšský kruhový objezd se bude opravovat za provozu Oprava kruhového objezdu by měla být hotova do 31. července 2019, celková cena úprav byla podle projektové dokumentace vyčíslena na zhruba 130 tis. Kč 22. července 2019   (21:18)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz