7. 12. svátek má Ambrož

Adventní Novák: Pět malých a jeden velký vánoční strom

30. listopadu 2019   (18:19)
Adventní Novák: Pět malých a jeden velký vánoční strom

Menší stromky, které v bistru čekají na čerty s Mikulášem, v týdnu vánočně ozdobily studentky Integrované střední školy Příbram


Ozdobné truhlíky, světelné řetězy, adventní věnce. Bez výzdoby Vánoce jako by ani nebyly. Jen stěží bychom v období adventu hledali náves či náměstí bez svítícího stromu. Příbram má vánoční stromy hned dva. V centru staré Příbrami stojí patnáctimetrový smrk z nedalekých Obor a na náměstí 17. listopadu „vyrostl“, stejně jako v loňském roce, strom umělý.

Do vánočního hávu se v těchto dnech halí i areál Nového rybníka. Studenti příbramské Integrované střední školy tu tento týden ozdobili pět menších vánočních stromků, které budou v bistru čekat na čerty s Mikulášem. A v dekorování se pokračuje. Včera se na Nováku zdobil velký strom, který roste za kamenným podiem. Vánoční osvětlení dostane, jako již tradičně, i ostrůvek s altánem.

Čertovský Novák, největší akce zimy v areálu Nového rybníka, přinese letos kromě čertů, pekla, Mikuláše a andělů i umělé kluziště a ledovou show. Na březích rybníka budou trhy s vánoční atmosférou a živou hudbou. V samotném závěru akce bude odpálen ohňostroj. Těšte se v pátek 6. prosince 2019 od 15:30 hodin.
Ozdobné truhlíky, světelné řetězy, adventní …Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz
autor: mir

Další články

Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Středočeský kraj by uvítal shodu odborníků na vánočním volnu ve školách Například školy v Příbrami zatím ředitelská volna nevyhlásily, procento nakažených … Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta: Město příští rok získá 994 milionů a utratí 1,143 miliardy Starosta Příbrami Jan Konvalinka se ohlíží za včerejším jednání zastupitelstva. V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta V Příbrami se v příštím roce zdraží vodné a stočné o tři procenta Při průměrné spotřebě 90 litrů na osobu a den zaplatí příští rok tříčlenná domácnost … Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu Policisté pátrají po řidiči, který u Hluboše způsobil dopravní nehodu K události došlo 20. listopadu v ranních hodinách. Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Příbramské divadlo uvede známou hudební komedii Limonádový Joe Slavnou parodii na westerny se souborem nastudoval Milan Schejbal, v hlavních rolích … Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Zastupitelé Příbrami schválili záměr prodeje pozemku u archivu pro stavbu bytů Podmínky prodeje vedení radnice ještě upřesní a znovu předloží zastupitelstvu. Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Příbram bude letos opět hospodařit se schodkovým rozpočtem Návrh rozpočtu dnes schválili zastupitelé. O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové O Vánocích mrznout nebude, teploty se udrží mírně nad nulou, očekávají meteorologové Podle meteorologů nás pravděpodobně čekají opět Vánoce na blátě. ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami ŽIVĚ: Zasedání zastupitelstva v Příbrami Nejdůležitějším bodem bude návrh rozpočtu na příští rok.
Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Starosta: Duševní polotovar přeřezal na příbramském náměstí kabeláž k vánoční dekoraci Trojici pachatelů zaznamenala kamera. Městská policie žádá veřejnost o pomoc při …
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2021 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz