6. 8. svátek má Oldřiška




1.FK Příbram má 13 nakažených členů ligového mužstva koronavirem

17. září 2020   (20:54)
1.FK Příbram má 13 nakažených členů ligového mužstva koronavirem
foto: pribram.cz, 1. FK Příbram

Řídící orgán soutěže rozhodl o odložení utkání čtvrtého kola FORTUNA:LIGY 1. FK Příbram vs. 1. FC Slovácko na neurčito.


Kvůli hromadnému výskytu koronaviru v týmu fotbalistů Příbrami byl odložen sobotní zápas 4. kola první ligy, v němž se měli představit na Slovácku. V příbramském klubu je aktuálně 13 nakažených - devět hráčů a čtyři členové realizačního týmu. V tiskové zprávě o tom informovala Ligová fotbalová asociace. Jde o první odložený zápas nové prvoligové sezony.

Už před minulým kolem se objevily v Příbrami čtyři případy covidu-19, domácí tým ale mohl domácí utkání s Opavou odehrát. Po dalším nárůstu nakažených musí zbylí členové z rozhodnutí hygienické stanice do pondělí do izolace a následně je čekají kontrolní testy.
Od nové sezony platí zmírněná opatření. Týmy už v případě pozitivního testu hráčů nemusejí do karantény, pokud má zbytek mužstva negativní kontrolní odběry. Jelikož se ale v Příbrami po povinných testech před 4. ligovým kolem prokázalo další šíření nemoci a počet nakažených je vysoký, rozhodla hygiena o izolaci.
Minulá prvoligová sezona zůstala kvůli koronaviru nedohrána. Po výskytu nemoci covid-19 v týmech Karviné a Opavy se nestihla dokončit nadstavbová skupina o záchranu a nikdo nesestoupil. Nejvyšší soutěž tak hraje rekordní počet 18 mužstev.

Příbram se po třech kolech nové sezony dělí o 15. místo tabulky s Brnem. Domácí celek v minulém kole remizoval s Opavou 1:1 a získal první body v ročníku.

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.
zdroj: pribram.cz
1. FK Příbram
autor: Tomáš Pečenka








Další články

Pavel Wohl: „Brdy jsou ideální. Pohyb je základ kultivované společnosti.“ Pavel Wohl: „Brdy jsou ideální. Pohyb je základ kultivované společnosti.“ Profesionální triatlonista Pavel Wohl, trojnásobný mistr republiky v polovičním … ROZHOVOR Policie pátrá po muži s omezenou svéprávností z chráněného bydlení na Příbramsku Policie pátrá po muži s omezenou svéprávností z chráněného bydlení na Příbramsku Příbramští policisté pátrají po sedmatřicetiletém Tomáši Mitrovi, který je omezen na … AKTUÁLNĚ Krásnohorské léto 2026: víno, klobásy, hudba i strongmani. Víkend, který má tah Krásnohorské léto 2026: víno, klobásy, hudba i strongmani. Víkend, který má tah V Krásné Hoře nad Vltavou se o druhém srpnovém víkendu sejde výstava, víno, jarmark, … KULTURA Český vrtulník měl při hašení ve Francii 263 shozů vody, situaci ztěžoval vítr Český vrtulník měl při hašení ve Francii 263 shozů vody, situaci ztěžoval vítr Českým hasičům, kteří pomáhali s vrtulníkem hasit lesní požáry ve Francii, … ZAJÍMAVOSTI Domácí lavička je jiná. Marek Nikl čeká na Příbram v Jihlavě Domácí lavička je jiná. Marek Nikl čeká na Příbram v Jihlavě V pátek 7. srpna od 17:45 hostí FC Vysočina Jihlava v rámci Chance ligy tým FK … ROZHOVOR Hollywood v Praze díky Příbrami. Petr Větrovský přiváží Dolpha Lundgrena Hollywood v Praze díky Příbrami. Petr Větrovský přiváží Dolpha Lundgrena Po červnové návštěvě Arnolda Schwarzeneggera čeká české fanoušky další jméno, které … KULTURA Už za pár dní to vypukne! Hřiměždický lom znovu ovládnou odvážné skoky z desítek metrů Už za pár dní to vypukne! Hřiměždický lom znovu ovládnou odvážné skoky z desítek metrů Už 7. a 8. srpna se zatopený lom v Hřiměždicích opět promění v centrum adrenalinu. … AKTUALIZOVÁNO Děravé jímky končí. Úřady zpřísnily kontroly a pokuty jsou vysoké Děravé jímky končí. Úřady zpřísnily kontroly a pokuty jsou vysoké Staré jímky bez nepropustného dna byly dlouhá léta běžnou praxí v chatařských … NEPŘEHLÉDNĚTE Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Druhá polovina prázdnin v hornickém muzeu láká na dětské prohlídky a středověká řemesla Hornické muzeum Příbram připravilo na druhou polovinu letních prázdnin bohatý program … AKTUÁLNĚ
Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Zlomený palec, nezlomená Pudilová. Tvrdý večer na Štvanici, který ukázal její povahu Lucie Pudilová má za sebou jeden z nejtěžších večerů kariéry. Na Štvanici vstoupila do … SPORT
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz