13. 8. svátek má Alena
1.FK má Oficiální FANKLUB

31. července 2019   (11:00)
1.FK má Oficiální FANKLUB

Jsme malé město, ale liga se tu hraje již skoro 30 sezon a měli bychom mít všichni stejný cíl: užívat si návštěvu stadionu a pomáhat hráčům k vítězství.


“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna 1.FKPB) se s vedením 1.FK Příbram domluvila na užší spolupráci. Výsledkem spolupráce by měl být co nejvíce plný sektor aktivně fandících návštěvníků, postupné zlepšování možností podpory a organizování výjezdů na venkovní zápasy,” pronesl jeden ze zakladatelů marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Na startu FANKLUBu půjde o přátelské poznávání funkčnosti této skupiny a přijímání nových členů. Pro stálé členy je pak možnost zakoupit si členskou kartu za 300 korun, finance z těchto karet budou použity na další rozvoj FANKLUBu.

Vyberte si členství

„Na pohodu“:
- nic neplatíš,
-  buďte s námi a fanděte s námi.

„Na plno“:
- členský příspěvek na sezonu 300 Kč (děti do 15 let 100 Kč).
- získáte členskou kartičku se svým číslem
- finance slouží pro podporu činnosti FANKLUBu (chorea, opravy a výroby vlajek, bubnů, reklamních předmětů apod.)
- dle finanční situace se budeme snažit zvýhodnit cenu pro výjezdy
- pojďte s námi k fotbalovému týmu. 1-2x za sezonu si užijte jako hráč nebo jen jako divák fotbálek s A-týmem. Setkání s hráči, prohlídka zázemí klubu, autobusu…
- při rozvíjení FANKLUBu lze očekávat další možnosti
- Jsme na startu, buďte u toho!


 
“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna …

Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK Příbram 

1. Zkrátka fandíme! Setkáváme se v sektoru pro FANKLUB (sektor B, tribuna 1.FKPB), kde je dobrá parta nadšenců a zápasy si parádně užíváme.

2. Jsme slyšet! Vítáme každého, kdo se zapojí do hlasité podpory našeho klubu.

3. Fandíme slušně! Ano, fotbal jsou emoce, i proto se u Litavky přeci setkáváme.
Uran Fans si drží úroveň. Rádi mezi námi vidíme děti a ženy.

4. Nejsme výtržníci! Neházíme nic na hrací plochu, neničíme prostory stadionu. Je to i náš stadion.

5. Za týmem stojíme, i když se nedaří! Jsme součástí týmu a my jej nedáme. U nás najdou fotbalsté na hřišti oporu v každém zápase.

6. Aktivně hledáme nové členy! Každý člen klubu má zájem o rozvoj FANKLUBu a zve nové tváře. Nebojte se vzít kámoše, kámošky a dát tribunám smysl.

7. Jsme aktivní! Jsou vítány jakékoliv nápady pro podporu fandění, chorea, pokřiky, akce klubu apod. Nestyďte se a navrhujte.

Předseda FANKLUBu: Lukáš Svoboda, tel.: + 420 792 303 057, e-mail: fanklubpribram@gmail.com

Marketingový manažer 1.FK Příbram: Bc. Tomáš Větrovský, tel.: +420 776 840 472, e-mail: tomas.vetrovsky@fkpribram.cz

Máte dotazy? Při zápasech nás najdete v sektoru B (tribuna 1.FKPB). Kontaktní osoby: Lukáš Svoboda či Hynek Harvánek.
 
Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK …

Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, fkpribram.cz

Další články

Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Přehledně: Počty nakažených covidem v jednotlivých obcích na Příbramsku Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Známe všechna místa stanovišť policejních hlídek pátečního Speed marathonu Do bezpečnostní akce nazvané Speed marathon se policejní hlídky zapojují každoročně, loni při ní v rámci celé republiky zkontrolovaly na 7500 aut a zjistily na 3200 přestupků. 12. srpna 2020   (18:05) Hasiči vyjížděli k požáru vzrostlého obilí u Zbenic Hasiči vyjížděli k požáru vzrostlého obilí u Zbenic Doprava na silnici I/4 byla částečně omezena. 12. srpna 2020   (15:26) Každá třetí zmrzlina neprošla testy, uvedla SZPI Každá třetí zmrzlina neprošla testy, uvedla SZPI U třiceti procent odebraných vzorků zmrzlin byly bakterie typu salmonel. 12. srpna 2020   (14:20) V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie V době nouzového stavu kradli dřevo, naftu, ale i peníze. Trojici mužů stíhá policie Policisté i kriminalisté z Písecka a Příbramska spolupracovali na objasnění případů majetkové trestné činnosti. Skupina tří mužů měla krást a škodit opakovaně ve firmách v Tochovicích a v obcích Lety a Chrást. 12. srpna 2020   (11:44) Doba trávená na sociálních sítích stoupla na 159 minut Doba trávená na sociálních sítích stoupla na 159 minut Oproti loňsku se průměrná doba zvedla o 16 minut. 12. srpna 2020   (11:36) Nepřehlédněte Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Příbramská nemocnice s okamžitou platností zakazuje návštěvy v LDN a OŠP Státní lesy spustily kampaň, v níž chtějí propagovat zvěřinovou gastronomii Státní lesy spustily kampaň, v níž chtějí propagovat zvěřinovou gastronomii Zvěřina bude k dostání na 65 lesních správách a zvěřinových závodech. 12. srpna 2020   (08:58) V Příbrami zabojují o tituly více než čtyři stovky triatlonistů V Příbrami zabojují o tituly více než čtyři stovky triatlonistů O víkendu 15. a 16. srpna se v Příbrami uskuteční nejen mistrovství republiky na olympijských tratích, ale také atraktivní závod tříčlenných štafet. Nechybí mezi nimi ani většina českých reprezentantů. 12. srpna 2020   (06:21)
Hygienici otestovali účastníky dobříšského tábora. Drtivá většina se covidem nenakazila Hygienici otestovali účastníky dobříšského tábora. Drtivá většina se covidem nenakazila Z celkového počtu osmdesáti testovaných zná výsledky již 73 lidí. Kromě vedoucího tábora byla nákaza covidem zjištěna u dvou osob. 11. srpna 2020   (20:22)
Kodex redakce Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2020 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz