13. 11. svátek má Tibor

1.FK má Oficiální FANKLUB

31. července 2019   (11:00)
1.FK má Oficiální FANKLUB

Jsme malé město, ale liga se tu hraje již skoro 30 sezon a měli bychom mít všichni stejný cíl: užívat si návštěvu stadionu a pomáhat hráčům k vítězství.


“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna 1.FKPB) se s vedením 1.FK Příbram domluvila na užší spolupráci. Výsledkem spolupráce by měl být co nejvíce plný sektor aktivně fandících návštěvníků, postupné zlepšování možností podpory a organizování výjezdů na venkovní zápasy,” pronesl jeden ze zakladatelů marketingový manažer Tomáš Větrovský.

Na startu FANKLUBu půjde o přátelské poznávání funkčnosti této skupiny a přijímání nových členů. Pro stálé členy je pak možnost zakoupit si členskou kartu za 300 korun, finance z těchto karet budou použity na další rozvoj FANKLUBu.

Vyberte si členství

„Na pohodu“:
- nic neplatíš,
-  buďte s námi a fanděte s námi.

„Na plno“:
- členský příspěvek na sezonu 300 Kč (děti do 15 let 100 Kč).
- získáte členskou kartičku se svým číslem
- finance slouží pro podporu činnosti FANKLUBu (chorea, opravy a výroby vlajek, bubnů, reklamních předmětů apod.)
- dle finanční situace se budeme snažit zvýhodnit cenu pro výjezdy
- pojďte s námi k fotbalovému týmu. 1-2x za sezonu si užijte jako hráč nebo jen jako divák fotbálek s A-týmem. Setkání s hráči, prohlídka zázemí klubu, autobusu…
- při rozvíjení FANKLUBu lze očekávat další možnosti
- Jsme na startu, buďte u toho!


 

“Skupina fanoušků ze sektoru B (tribuna …
Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK Příbram 

1. Zkrátka fandíme! Setkáváme se v sektoru pro FANKLUB (sektor B, tribuna 1.FKPB), kde je dobrá parta nadšenců a zápasy si parádně užíváme.

2. Jsme slyšet! Vítáme každého, kdo se zapojí do hlasité podpory našeho klubu.

3. Fandíme slušně! Ano, fotbal jsou emoce, i proto se u Litavky přeci setkáváme.
Uran Fans si drží úroveň. Rádi mezi námi vidíme děti a ženy.

4. Nejsme výtržníci! Neházíme nic na hrací plochu, neničíme prostory stadionu. Je to i náš stadion.

5. Za týmem stojíme, i když se nedaří! Jsme součástí týmu a my jej nedáme. U nás najdou fotbalsté na hřišti oporu v každém zápase.

6. Aktivně hledáme nové členy! Každý člen klubu má zájem o rozvoj FANKLUBu a zve nové tváře. Nebojte se vzít kámoše, kámošky a dát tribunám smysl.

7. Jsme aktivní! Jsou vítány jakékoliv nápady pro podporu fandění, chorea, pokřiky, akce klubu apod. Nestyďte se a navrhujte.

Předseda FANKLUBu: Lukáš Svoboda, tel.: + 420 792 303 057, e-mail: fanklubpribram@gmail.com

Marketingový manažer 1.FK Příbram: Bc. Tomáš Větrovský, tel.: +420 776 840 472, e-mail: tomas.vetrovsky@fkpribram.cz

Máte dotazy? Při zápasech nás najdete v sektoru B (tribuna 1.FKPB). Kontaktní osoby: Lukáš Svoboda či Hynek Harvánek.
 

Sedmero člena Oficiálního FANKLUBu 1.FK …
Tip redakce: Pokud nechcete, aby vám unikly aktuální informace, staňte se fanoušky naší stránky na Facebooku a budete 24 hodin denně v obraze.


zdroj: pribram.cz

autor: daš, fkpribram.czDalší články

Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Letošní vánoční strom vyrostl v Oborách, měří patnáct metrů Manželé Královi se rozhodli smrk darovat městu Příbrami, aby neohrozil bezpečnost obyvatel sousedního domu. 13. listopadu 2019   (18:45) Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na kole od Padrťských rybníků až do Plzně? Zřejmě již příští rok Na některých úsecích asfaltový povrch vystřídá mechanicky zpevněné kamenivo 13. listopadu 2019   (16:43) Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Neviditelný zabiják. Záchranáři varují před otravami CO Oxid uhelnatý je bezbarvý neviditelný plyn bez zápachu a je přítomen prakticky u každého hoření. Má na svědomí více úmrtí než všechny ostatní intoxikace dohromady. 13. listopadu 2019   (15:00) Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Meteorologové vydali varování před ledovkou, hrozí problémy v dopravě Výstraha trvá až do čtvrtečních dopoledních hodin 13. listopadu 2019   (12:51) Historik: Revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale dělníci Historik: Revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale dělníci Listopadovou revoluci v Příbrami nedělali studenti, ale paradoxně dělníci. Tehdejší příbramští vysokoškoláci se podíleli na revolučních událostech v Praze, a tak se hlavními aktéry dění v Příbrami stali mladí dělníci a horníci, řekl historik a autor výstavy o listopadu 1989 na Příbramsku Josef Velfl. 13. listopadu 2019   (10:19) Na Příbramsku byl zaznamenán vzestup respiračních onemocnění Na Příbramsku byl zaznamenán vzestup respiračních onemocnění Nejvíce postiženou věkovou skupinou jsou děti do 5 let věku. 13. listopadu 2019   (08:37) Příbramská radnice chce regulovat reklamu v ulicích Příbramská radnice chce regulovat reklamu v ulicích Do boje s vizuálním smogem město vyrazí v lednu 2020 13. listopadu 2019   (06:23) Svatý Martin dorazil do Příbrami. Děti dostaly hromadu sněhu Svatý Martin dorazil do Příbrami. Děti dostaly hromadu sněhu Příbramský svatomartinský průvod je jedním z největších lampionových průvodů pod hřebeny Brd 12. listopadu 2019   (20:19) Pyrotechnická očista v Brdech: Škála nalezené munice je pestrá Pyrotechnická očista v Brdech: Škála nalezené munice je pestrá Prostor bývalého Vojenského újezdu Brdy se k vojenským účelům využíval již od roku 1926. Ještě je potřeba vyčistit zhruba 2400 hektarů lesa 12. listopadu 2019   (17:25) Dobříšský radní navrhl odejmout čestné občanství Klementu Gottwaldovi Dobříšský radní navrhl odejmout čestné občanství Klementu Gottwaldovi Čestné občanství prvnímu komunistickému prezidentovi, za jehož vlády bylo vyneseno přes 230 rozsudků smrti, odejmuli například v Úvalech, Domažlicích a Vyškově 12. listopadu 2019   (15:55)Kodex redakce Reklama Kontakty Informace o cookies Ochrana osobních údajů
Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
2014 - 2019 © Rosalota, s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz