25. 1. svátek má Miloš
Divadlo A. Dvořáka Příbram

Míša Růžičková: Jedeme na safari

Pojedete s námi na safari? Safari je taková speciální zoologická zahrada, kde žijí některá zvířátka společně, volně puštěna ve výběhu a my se na ně můžeme podívat zblízka z auta nebo z autobusu. Že už jste tam byli? Tak si můžeme takový výlet zopakovat s písničkou. Určitě tam narazíme na opičky, žirafy a žirafátka, zebry, hrošíky a nosorožce, o kterém budu zpívat v písničce Na rovníku. To je v Africe, kde se malý nosorožec Matýsek narodil a spolu s ním i spousta dalších exotických zvířátek, na která se teď pojedeme podívat. Jak se tam asi mají? Já myslím, že dobře, protože se o ně ošetřovatelé dobře starají. Ještě si zazpíváme písničku na přání, vyfotíme zvířátka a můžeme zase domů.Tak ahooooj, už se na vás moc těším, Míša.

Změna termínu na 20. 4., vstupenky zakoupené na 4. 3. jsou platné i na nový termín 20. 4.!

Pořádá Míša Růžičková
Datum Čas Místo Vstupné
04. 06. 2023 10:00 Estrádní sál 290,-- pronájem
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz