2. 2. svátek má Nela




Kino Příbram

M3GAN 2.0

akční | horor

Vynálezkyně Gemma (Allison Williams) v prvním díle hororu M3GAN na vlastní kůži pocítila, že některé hračky jsou příliš nebezpečné na to, aby se dostaly do volného prodeje. Když se jí podařilo úspěšně vypnout vlastní výtvor, humanoidní robotku M3GAN, která úkol chránit její neteř Cady (Violet McGraw) za každou cenu vzala až příliš doslova, slíbila si, že se dalším podobným experimentům bude vyhýbat obloukem. Netušila však, že se jejích plánů, podle nichž panenku vytvořila, zmocnila skupina obchodníků se zbraněmi. Těm se podařilo robotku nejen zrekonstruovat a oživit, ale navíc podstatně vylepšit. Z potenciální smrtelné hrozby se tak stalo nezastavitelné vražedné monstrum a Gemma s Cady mají být jedním z jeho cílů. Co platí na robotického zabijáka? Jedině jiný robotický zabiják. Gemma proto vytvoří M3GAN 2.0, výrazně vylepšený model svého původního vynálezu, a bude doufat, že to na konkurenci bude stačit. Nebo že se stejně jako posledně neobrátí proti ní.
Datum Čas Místo Vstupné
27. 06. 2025 20:00 Kino Příbram 160,-- CZ titulky - premiéra
Kodex redakce Soutěže Reklama Pro média Kontakty
Provozovatel portálu pribram.cz Příbram Média s.r.o.
Na Flusárně 168
261 01 Příbram III

IČ: 21829021
DIČ: CZ21829021
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 407087.


Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Příbram Média s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.

Autorská práva vyhrazena. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření jakýmkoli způsobem, mechanickým nebo elektronickým, v českém nebo jiném jazyce či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu společnosti Příbram Média s.r.o. zakázáno.
2014 - 2026 © Příbram Média s.r.o.Všechna práva vyhrazena. webdesign | websystem | KAO.cz