7. 4.
svátek má Hermína
RUBRIKY
ZPRAVODAJSTVÍ
Doprava
Hasiči, požáry
Ekologie, počasí, příroda
Kriminalita, neštěstí
Život a styl
Tipy na výlet
Tipy na víkend
Kultura, historie
Politika, samospráva
Sport, volný čas, zábava
Školství, vzdělávání
Zdraví a sociální služby
Peníze a byznys
Gastro agent
Události v kraji
MHD
KAMERY
DIVADLO / KINO
DOPRAVA
KONTAKTY
úterý 7. dubna
svátek má Hermína
Nastavte si
pribram.cz
jako
domovskou stránku
.
hledej
ZPRAVODAJSTVÍ
· Doprava
· Hasiči, požáry
· Ekologie, počasí, příroda
· Kriminalita, neštěstí
· Život a styl
· Tipy na výlet
· Tipy na víkend
· Kultura, historie
· Politika, samospráva
· Sport, volný čas, zábava
· Školství, vzdělávání
· Zdraví a sociální služby
· Peníze a byznys
· Gastro agent
· Události v kraji
MHD
KAMERY
DIVADLO / KINO
KONTAKTY
Baník žije! Příbram si po skvělém výkonu vynutila pátý zápas doma
Dva noční ohňostroje pod okny hotelu v Prostějově měly Příbram rozhodit. Místo toho Baník odpověděl vlastním ohňostrojem — na ledě. Nejlepší první třetinou série šokoval Prostějov, ubránil dlouhé oslabení a po sebevědomém, organizovaném výkonu si výhrou 6:3 vynutil pátý zápas. Semifinále pokračuje ve čtvrtek 9. dubna od 18:00 hodin v Příbrami.
Trest pro řidiče formule, se synem se odvolali
Případ, který nejednou rozvířil dění na Příbramsku, má další pokračování. O jízdě závodní formule po dálnici D4 jsme už několikrát informovali – tehdy šlo o šokující situaci, kdy se vůz určený výhradně na závodní okruhy proháněl mezi běžným provozem. Nyní se řeší odvolání řidiče proti trestu.
Vlčavu sjela desítka lodí při tradičním velikonočním sjezdu
Velikonoční víkend v Rožmitále pod Třemšínem doslova ožil vodáckou tradicí. V sobotu se konalo již tradiční Velikonoční sjíždění říčky Vlčavy, které přilákalo deset posádek odvážných vodáků.
Letní tábory ve Středočeském kraji se zaplňují, volná místa ale ještě jsou
Místa na letních táborech ve Středočeském kraji se postupně zaplňují, některé osvědčené už jsou plně obsazené. Volná místa ale rodiče ještě najdou. Oblíbené jsou příměstské tábory, například se sportovní tematikou, někteří organizátoři proto jejich nabídku rozšiřují.
Lucie Bílá se vdala na Svaté Hoře. Vybrala si místo, kde si své „ano“ říkají generace Příbramáků
Zpěvačka Lucie Bílá prožila jeden z nejdůležitějších dnů svého života právě v Příbrami. Se svým partnerem Radkem Filipim se 10. března 2026 vzali na Svaté Hoře, jednom z nejvýznamnějších barokních poutních míst v České republice. Informaci zpěvačka zveřejnila až téměř po měsíci.
Úřady