14. 12. svátek má Lýdie
Úřad práce - volné místo

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

obor:  Služby 03. 10. 2019

profese:Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
minimální vzdělání:Základní + praktická škola

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:BPSA s.r.o.
pracoviště:BPSA s.r.o.- Čenkov, Čenkov 50, 262 23 Jince

Profese je vhodná pro zdravotně postižené osoby.

mzda:13.350 Kč

pracovní poměrod  01. 11. 2019  do  01. 11. 2020

kontaktní osoba: Kvapilová
kontaktní telefon:+420 734 300 442
kontaktní e-mail:nabor@bpsa.cz

Pozice: Pracovník/ce úklidu
Požadavky: Přijmeme pracovníky úklidu na hpp 8 h nebo 6h úvazek. Místo vhodné pro OZP.
Náplň práce: úklid firemních kanceláří a výrobní haly.
Pracovní doba: 6-14h všední dny, zkrácený 6-12h .
KONTAKT NEJPRVE EMAILEM NEBO TELEFONICKY !
Email: nabor@bpsa.cz Tel.: 734 300 44
Nástup: od 1.11.2019 do 1.11.2020
Mzda: od 13.350,- Kč
Kontakt: Kvapilová, tel.: 734 300 442, e-mail: nabor@bpsa.cz
Místo výkonu práce: BPSA s.r.o.- Čenkov
Čenkov č.p. 50

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.