15. 10. svátek má Tereza
Úřad práce - volné místo

Účetní finanční a investiční

obor:  Administrativa 05. 10. 2019

profese:Účetní finanční a investiční
minimální vzdělání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Pružná pracovní doba

firma:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra
pracoviště:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Solenice, Solenice č.e. 1, 262 63 Kamýk nad Vltavou

mzda:25.000 - 35.000 Kč

pracovní poměrod  01. 11. 2019

kontaktní osoba:František Kanka
kontaktní telefon:+420 605 209 811
kontaktní e-mail:frantisek.kanka@zsmv.cz

Samostatná/ý účetní finanční účtárny
Náplň práce:
- zajišťování inventarizace hotovosti a cenin
- hotovostní operace na úseku korunových a valutových pokladen /proplácení jednorázových a stálých záloh, výplata mezd v hotovosti, cestovních příkazů, příjem a odvod tržeb/
- kontrola úplnosti a formální správnosti dokladů při vyúčtování stálých a jednorázových záloh před zaúčtováním
- archivace účetních dokladů a plnění funkce správce archivu odboru účetnictví
Požadujeme:
- ukončené SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxe v oboru min. 5 let
- praxe v příspěvkových organizacích výhodou
- znalost práce na PC (MS Office a SAP výhodou)
- samostatnost
- komunikativnost
- analytické myšlení
- pečlivost
- spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů
Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti
- platové ohodnocení dle Zákoníku práce a Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.
- osobní ohodnocení
- po ukončení zkušební doby příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- 5 týdnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna
- příspěvek na stravování
Nástup od 1.11.2019. Mzda: 25 000,- až 35 000,- Kč
Kontakt:Kanka František, tel.: 605209811, e-mail: frantisek.kanka@zsmv.cz
Místo výkonu práce:Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Solenice, Solenice č.e. 1,
Kamýk nad Vltavou

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.