22. 5. svátek má Emil
Úřad práce - volné místo

Provozní zámečníci, údržbáři

obor:  Výroba a provoz 15. 05. 2019

profese:Provozní zámečníci, údržbáři
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Dvousměnný provoz

firma:Masokombinát Příbram a.s.
pracoviště:Masokombinát Příbram a.s.provozovna PB, Jinecká 315, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Profese je vhodná cizince.

mzda:18.000 - 30.000 Kč

pracovní poměrod  10. 04. 2019

kontaktní osoba:Radka Olmrová
kontaktní telefon:+420 318 401 121
kontaktní e-mail:

Pozice: údržbáři
OC
Náplň práce:
- opravy a údržba technického a technologického zařízení v celém objektu
Požadujeme:
- vyučení - nejlépe strojního zaměření
- zkušenosti na podobné pozici nutné
- manuální zručnost
- spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita
- akceptace práce ve výrobním závodě
- svářečský průkaz výhodou
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- dobré finanční ohodnocení s možností výkonnostních odměn
- mobilní telefon
- firemní stravování
Nástup možný ihned. Mzda:18 000,- až 30 000,- Kč
Místo výkonu práce:Masokombinát Příbram a.s.provozovna PB, Jinecká č.p. 315, Příbram I

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.