6. 12. svátek má Mikuláš
Úřad práce - volné místo

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

obor:  Administrativa 03. 10. 2019

profese:Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
minimální vzdělání:Střední odborné (vyučen)

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Jednosměnný provoz

firma:TeleSim spol. s r.o.
pracoviště:TeleSim spol. s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka 253, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Profese je vhodná pro absolventy SŠ.

mzda:15.500 - 22.000 Kč

pracovní poměrod  02. 10. 2019

kontaktní osoba:Milan Simak
kontaktní telefon:+420 605 739 927
kontaktní e-mail:nabor@telesim.cz

Pozice: pracovníci v zákaznických centrech
polečnost TeleSim rozšiřuje své působení na nové projekty za účelem úspor klienta a proto hledá vhodné kandidáty na danou pozici.
Hledáme lidi, kteří to myslí s prací vážně!
Šikovné lidi na nový projekt, kteří rozšíří řady našeho týmu a nebojí se nových zkušeností.
Náplň práce:
Nic složitého! Péče o stávající a nové zákazníky, analýza jejich potřeb a optimalizace využívaných služeb za účelem její úspory. Vedení drobné administrativy.
Co potřebujete:
základní dovednost práce na PC, znalost prostředí na internetu - uživatelsky, komunikační dovednosti, příjemné vystupování, schopnost jednat s klienty, ochota a schopnost učit se novým věcem, dlouhodobá spolupráce, časová flexibilita, nekonfliktnost, asertivita, samostatnost a především zodpovědnost k práci.
Co nabízíme:
pevnou mzdu + atraktivní bonusový systém, možnost využití firemních slev na telekomunikační služby, příjemný kolektiv a pracovní prostředí, solidní jednání, pevná pracovní doba Po-Pá 8:00 - 16:30 s možností variabilního řešení, pracoviště v centru Příbrami, práce na HPP. Na projekty řádně zaškolíme.
Nástup možný ihned. Mzda: od 15 500,- Kč do 22 000,- Kč
Kontaktní osoba:
Milan Simak, telefonní číslo: 605 739 927. V případě Vašeho zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: nabor@telesim.cz Těšíme se na Vás!
Místo výkonu práce:TeleSim spol. s r.o.-provozovna, Gen. R. Tesaříka č.p. 253, Příbram I

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.