27. 2. svátek má Alexandr

Úřad práce - volné místo

Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)

obor:  Administrativa 15. 06. 2019

profese:Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
minimální vzdělání:ÚSV

pracovně-právní vztah:
úvazek:
směnnost:Dvousměnný provoz

firma:ČESKÁ POŠTA, státní podnik
pracoviště:ČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka 179, Příbram I, 261 01 Příbram 1

Profese je vhodná pro absolventy SŠ.

mzda:20.000 - 24.000 Kč

pracovní poměrod  01. 07. 2019

kontaktní osoba:Romana Procházková
kontaktní telefon:+420 954 401 416
kontaktní e-mail:prochazkova.romana@cpost.cz

Pozice:sAdministrátor/ka pošt
Místo vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- rádi komunikujete s lidmi a profesionální klientský přístup je Vám vlastní a přirozený
- preferujete změnu místa pracoviště (zástup za absence pracovníků pošt v okolí Příbrami)
- řešíte náročné situace vždy s klidem a optimistickým přístupem
- máte obchodního ducha a dovedete s úsměvem klientům nabízet služby a produkty
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- orientaci na výkon, která směřuje k vytyčeným cílům
- vlastnosti, které klienta staví na první místo (např. proaktivitu, umění komunikace a prezentace, časovou flexibilitu)
- spolehlivost, pečlivost a odolnost vůči stresu
- a samozřejmě drobnosti - řidičský průkaz sk. B a běžnou znalost práce s PC
Zaměstnanecké výhody:
- naučíme Vás vše, co budete k práci u nás potřebovat
- za odvedenou práci Vás odměníme motivující mzdou
- pracovní úvazek 35 hodin týdně
- 5 týdnů dovolené
- další zaměstnanecké benefity - stravenky v hodnotě 70 Kč, příspěvky na dovolenou a dětské tábory, volno pro rodiče, aj.
- po roce smlouva na dobu neurčitou
Nástup od 1.7.2019, pracovní smlouva na 1 rok, poté na neurčito.
Mzda: 20 000,- až 24 000,- Kč
Kontak: Procházková Romana Ing., tel.: 954 401 416, e-mail: prochazkova.romana@cpost.cz
Místo výkonu práce:ČESKÁ POŠTA s.p. obvod PŘÍBRAM, Gen. R. Tesaříka č.p. 179,
Příbram I

Provozovatel portálu pribram.cz Rosalota, s. r. o.
Žižkova 708
261 01 Příbram II

IČ: 02289288
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
městského soudu v Praze - oddíl C, vložka 217655.

Redakce zpravodajství portálu pribram.cz
Společnost Rosalota, s.r.o. využívá zpravodajství ČTK, jehož obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.